Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Drift Gösterge Sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba abilerim ablalarım iyi akşamlar dilerim.Benim bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim
    2 3 ay önce mondial drift marka motorumu aladım 2. el olarak hiçbir sıkıntısı yoktu ve hala yok ama tek birşey dışında gösterge
    sanayiye gittiğimde km teli dediler değiştirdik olmadı kilometre telinin takıldığı janta montalı olan parça telleri sarmış değişecek dediler
    değiştirdik artık ne kadar yok yaptığımı görebiliyorum kilometre yazıyor devir saati çalışıyor ama km/hızımı göremiyorum şu şekil diyim
    40a kadar çıkıyor devamı yok 40a da yavaş çıkıp durduğumdada yavaş yavaş 0 a geliyor bana dedileki ibren patlak ama patlak olsa hiç oynamaması
    gerekmezmi yardımcı olursanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Muhtemelen saatin içindeki elektronik parçalarının birinde arıza var, kondansatör, diyot gibi devre elemanları varsa eğer onlar gibi ki yüksek ihtimalle tamir edemez yenisini alırsıniz. Bunların hepsi tahmin tekrar hatırlatayım

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Kilometre sayacı doğru sayıyorsa zaten tekerlekten göstergeye kadar olan kısımda sorun yoktur demektir.

Bence sorun göstergede.

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Sorun göstergede büyük ihtimal . Tamiri biraz sıkıntılı olur herkes yapamaz. Ama istanbulda ikamet ediyorsan. Topkapı da hallederler fakat fiyat ne olur bilemem. Sen yeni bi gösterge ne kadar evvela onu bir öğren sonra tamir fiyatı araştır. En azından ona göre bir mukayese yaparsın👍

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Yeni gösterge almak daha mantıklı. 100 lira filandı yenisi.

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Yenisi 100 lira falansa al gitsin, tamir olunca tekrar bozulma riskide yüksek olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)