Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

D3O Koruma

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Belki açıldı ama telefondan tek tek aramak zor geldi açıkçası. Şimdi efenim kısaca açıklamak gerekirse bende 2 tane tech90 pantolon var. Bunların korumaları çok kalın ve sıkıntılı, ayrıca çok kaba duruyorlar. Oturup kalınca falan, gündelik kullanımda pek olmuyorlar. Geziye çıkınca falan dert etmiyorsun da sağda solda motosiklet kullanıcısıyım ondan böyle giyiniyorum da denmiyor.

Bu tech90 impactec korumaları Tucano Urbano’nun d3o’ları ile değiştiren varmı? Birbirlerine oluyorlar mı? Sıkıntı çıkarmıyorlar ise değiştirip daha rahat pantolonlar giymek istiyorum.

Zira venom mont kazada paramparça olunca richa Urban city 2 aldım. İçinde d3o korumalar var. Normal mont gibi rahat giyiliyor.

Bundan dolayı impactec motor korumalarımı d3o’lar ile değiştirmeyi düşünüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Ben D3O kullanıyorum iki Tech 90'ımda da. Eski impactech'lerin cırtlarını söktüm, sonra D3O'lara ve cırtlara bally sürdüm, kuruduktan sonra araya japonla yapıştırdım taş gibi sağlam oldu. Çok iyi ve rahat korumalar, tavsiye ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:46 ----------

Daha açık yazayım, d3o üzerine cırtın yapışacağı yere ve cırtın arkasına (eski tabakayı temizledikten sonra) bally sür, kuruyunca da cırtı d3o'nun üzerine hazırladığın yere japonla yapıştır. Çok sağlam tutar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:48 ----------

Bu arada Tech90'a mesaj: efendiler yazlık modelleriniz gibi pantalonu çıkartmadan öndeki cepten diz koruma takıp çıkaracağımız kışlık modeller istiyoruz, teşekkürler ;)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ne gerek var ki? tech90 ın korumaları gayet iyi ve yeterli macera aramaya gerek yok. ayrıca kimseye neden böyle giyindiğinizi anlatmak zorunda değilsiniz. isteyen motosiklet pantolonu ile gezer isteyen şort kapri ile isteyen tangayla herkesin hayatına kimse karışamaz

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    D3O korumaları Tech90'ınkilerden anlamlı ölçüde kullanışlı ve rahat ama... Çok yumuşak ancak darbe altında sertleşen yüksek teknoloji bir malzeme.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı MuratAbaylı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne gerek var ki? tech90 ın korumaları gayet iyi ve yeterli macera aramaya gerek yok. ayrıca kimseye neden böyle giyindiğinizi anlatmak zorunda değilsiniz. isteyen motosiklet pantolonu ile gezer isteyen şort kapri ile isteyen tangayla herkesin hayatına kimse karışamaz
    Devlet kurumunda öyle istediğin gibi gezmek az biraz sıkıntı oluyor Ayrıca d3o’lar tech90’ın impacteclerinden daha rahat ve ergonomik.

Senin gibi düşünüyordum bende eskiden ama d3o’ları kullanınca bariz fark olduğunu anladım. Motosiklette ekipmana ne kadar para yatırırsan o kadar Nirvana’ya ulaşıyorsun. Tecrübe ile sabit

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hiç sanmıyorum. tech90 impactec level3 koruma kullanıyor. hem güven veriyor hem de kaliteli. eğer diğeri daha kaliteli olsa onu değil onu takarlardı. şekle şemale göre teknik bilgi bilmeden işkembeden sallamayın.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Teknik bilgiyi D3O sitesinden ve Youtube'dan bulabilirsiniz (sadece motosiklet değil başka pek çok koruma istenen spor dalında kullanılan ürünleri var D3O'nun...), ayrıca Impactech'e koruması kötü diye kimse b.k atmadı, sadece D3O'ya göre malzeme farkından dolayı kullanışlıgı ve rahatı daha zayıf dendi...

Motosikleti
    MT-07
    hiç sanmıyorum. tech90 impactec level3 koruma kullanıyor. hem güven veriyor hem de kaliteli. eğer diğeri daha kaliteli olsa onu değil onu takarlardı. şekle şemale göre teknik bilgi bilmeden işkembeden sallamayın.
    Yok illa post kasacağım die kaşınacak anlaşıldı level 3 korumayı bir anlatsana bakayım. Tech90’ın ürünlerine hayatında açıp baktın mı? Ne özellikler taşıyor die? Level kaç koruma? Yada korumayı çıkartıp kendin inceledin mi? D3O korumayı gördün mü? Veya kullandın mı? İşkembeden sallamayı biliyorsun diyip de level 3 koruma gördüğünü iddia eden masum köylüde ayrı bir ironi.
    maktama bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok illa post kasacağım die kaşınacak anlaşıldı level 3 korumayı bir anlatsana bakayım. Tech90’ın ürünlerine hayatında açıp baktın mı? Ne özellikler taşıyor die? Level kaç koruma? Yada korumayı çıkartıp kendin inceledin mi? D3O korumayı gördün mü? Veya kullandın mı? İşkembeden sallamayı biliyorsun diyip de level 3 koruma gördüğünü iddia eden masum köylüde ayrı bir ironi.
    oğlum sen hayırdır lan? bu forumdakilerin büyük çoğunluğu sabah kahvaltıda yürek yiyior galiba? sen burda bize kelime oyunu mu yapıyorsun ?

Motosikleti
    MT-07
    Yoo. Kendinin, sandığından çok daha değersiz olduğunu belirtiyorum. Ayrıca bilgisiz, cahil ve terbiyesiz olduğunu da ekliyorum. Bu forumda düşünce yapılarımız uyuşmasa da çok değerli ve bilgili insanlarla fikir alışverişinde bulunmaktan hoşlanıyorum. Kimse sabah kahvaltısında yürek yeme modeli ile kimse saldırmıyor yada sallamıyor işkembeden.

Senin damarların tuzlanmış. Büzüşünce, beynine giden oksijen azalmış

Dikkat et de EDS’ye yakalanma.
    maktama bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoo. Kendinin, sandığından çok daha değersiz olduğunu belirtiyorum. Ayrıca bilgisiz, cahil ve terbiyesiz olduğunu da ekliyorum. Bu forumda düşünce yapılarımız uyuşmasa da çok değerli ve bilgili insanlarla fikir alışverişinde bulunmaktan hoşlanıyorum. Kimse sabah kahvaltısında yürek yeme modeli ile kimse saldırmıyor yada sallamıyor işkembeden.

Senin damarların tuzlanmış. Büzüşünce, beynine giden oksijen azalmış

Dikkat et de EDS’ye yakalanma.
    kardeş gozogh gogoh mu ne haltsa bir eleman var az önce bir başlık altında onunla atıştık. en son cevabını alınca sesi kesildi. bence gereken mesajı aldı. sende istanbuldasın şimdi aynılarını yazmak için uğraşamam o başlığı oku sen de feyz al ;)

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    oğlum sen hayırdır lan? bu forumdakilerin büyük çoğunluğu sabah kahvaltıda yürek yiyior galiba? sen burda bize kelime oyunu mu yapıyorsun ?
    Asıl sen hayırdır. Son mesajların alayında millete atar gider yapıyorsun. Nasıl bir trollsün söyle biz de eğlenelim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asıl sen hayırdır. Son mesajların alayında millete atar gider yapıyorsun. Nasıl bir trollsün söyle biz de eğlenelim.
    heh tuzluğu alıp koşan biri daha gelin gelin hepiniz gelin. kardeş yerimiz yurdumuz belli be kimseye trolluk yapacak yaşta değiliz. rahat ol. işine bak insanın başına ne gelirse ya meraktan ya da

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Türkiye'nin önde gelen mobilya firmalarından birinin patronunun oğlu. Paraya para demiyor, emniyet şeridi kullanıyor, EDS ceza yazar mı diye endişeleniyor. İnsanları alenen tehdit ediyor, burada yazılanların gerekirse adli delil olarak kullanılabileceğini bilmiyor, veya biliyor da diplomatik bağlantılarına güveniyor. Vanlı, Rizeli'den beter. Demokrasi ve halk sevdalısı.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Angrypower benim aldıklarım şunlar, ben aldığımda 120TL idi, başka yere de bakabilirsin. D3O sitesindeki sayfası da şurada.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'nin önde gelen mobilya firmalarından birinin patronunun oğlu. Paraya para demiyor, emniyet şeridi kullanıyor, EDS ceza yazar mı diye endişeleniyor. İnsanları alenen tehdit ediyor, burada yazılanların gerekirse adli delil olarak kullanılabileceğini bilmiyor, veya biliyor da diplomatik bağlantılarına güveniyor. Vanlı, Rizeli'den beter. Demokrasi ve halk sevdalısı.
    sıkıntı yok be kardeş kimseyi tehdit ettiğim de yok. tam tersine alanen tehdit ediliyorum ama aldığım terbiyeden insan sevgimden ötürü gülüp geçiyorum. canları sağolsun genç kardeşlerimiz daha küçükler bu yaşlarda kanları kaynar normaldir.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Angrypower benim aldıklarım şunlar, ben aldığımda 120TL idi, başka yere de bakabilirsin. D3O sitesindeki sayfası da şurada.
    Not: Fiyat bir çift için...
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Not: Fiyat bir çift için...
    Abi motosiklet aksesuarları biraz daha ucuz fiyata koymuş. Almışken hepsini aynı yerden alacağımdan, birde daha önceden kullandığımdan ötürü, gene oradan alayım diyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

sıkıntı yok be kardeş kimseyi tehdit ettiğim de yok. tam tersine alanen tehdit ediliyorum ama aldığım terbiyeden insan sevgimden ötürü gülüp geçiyorum. canları sağolsun genç kardeşlerimiz daha küçükler bu yaşlarda kanları kaynar normaldir.
    Kimse senin gibi ayarlı giderli gitmiyor canısı. Senin gibilerle bende uğraşmıyordum ama son zamanlarda çok türediniz. Arkadaş sana sesini çıkarmamış die de kendini bir tartışmadan galip çıktığını sanmışsın.

Şimdiki motorum da senin gibi yüksek devir çeviriyor ama ses getiriyor. Egzozda takamıyoruz. Malum polis çeviriyor

wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900
    D3O ile Seesmart karşılaştırması yapabilecek bir arkadaş var mı? Seesmart öncesi resmen koruma ceplerinde taş taşıyormuşuz.
    Sırt içinde seesoft aldım ancak kendimi ninja kaplumbağa gibi hissediyorum, alışamadım.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı wetehan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    D3O ile Seesmart karşılaştırması yapabilecek bir arkadaş var mı? Seesmart öncesi resmen koruma ceplerinde taş taşıyormuşuz.
    Sırt içinde seesoft aldım ancak kendimi ninja kaplumbağa gibi hissediyorum, alışamadım.
    Açıkçası kazadan sonra f/P ürünlerini bıraktım. O yüzden bilemiyorum ama d3o’lardan gayet memnunum. Hatta koruma taktığımı bile unutuyorum. Yazlık file montumun içindekileri de çıkarıp, kuşluktan d3o’ları takacağım. Sadece pantolonda da rahat etme çabası içindeyim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)