Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

düşük devirde titreme sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 250R / MONDİAL DRiFT 125
    honda cbr 250 motorum var özellikle 2 ve 3. viteste düşük devirde gidince zırıltı oluyor. takır tukur takır tukur, lak lak lak ediyor. sanki amatisöre vuruyor.
    gaz verip deviri yükseltince kesiliyor. iki kişi binince daha çok belli ediyor kendisini.
    orta devirlerde sıkıntı yok güzel gidiyor.
    taktım bunu kafaya.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Maddenin doğasına aykırı bir meseleyi kafasına takıp onunla restleşen, muhtemelen ergenliğinin doruğunda asi bir kardeşimizin bu konusuna yazmak beni mutlu etti... Şimdi konumuna baktım, Adanaymış, resmen çarpan etkisi yarattı...

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Motor devri çekmiyordur vuruntulu çalışıyordur o ses motordan geliyordur bir az daha çekişten düşse stop eder o şekilde kullanma ya gaz aç yada vitesini küçült motora zarar verir o şekilde kullanmak haberin olsun

Motosikleti
    HONDA CBR 250R / MONDİAL DRiFT 125
    Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maddenin doğasına aykırı bir meseleyi kafasına takıp onunla restleşen, muhtemelen ergenliğinin doruğunda asi bir kardeşimizin bu konusuna yazmak beni mutlu etti... Şimdi konumuna baktım, Adanaymış, resmen çarpan etkisi yarattı...

bu forumda neden sorduğum sorulara ters cevap veriliyor ya da t....k geçiliyor anlamıyorum. ömrümde ilk defa motosiklet aldım daha hiç bir fikrim yok öğrenmeye çalışıyorum hepiniz doğuştan motorcusunuz anladık. motoru aldığıma alacağıma pişman ettiniz.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Dostum galiba arabanın devir mantığında kullanıyorsun, ayzek güzel açıklamış ya devri yükselt ya da vites ufalt.

Forumdan Uzaklaştırıldı

lan kamil. adam gibi cevap vereceksen ver vermeyeceksen git kumda oyna

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Düşük devir derken kaç hangi devirlerden bahsediyorsun ? 3. vites için 4 bin devirin altı düşük sayılır, 2. vites için de 3 binin altı düşüktür.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Harbiden bu sıralar fazla ti'ye almalar başladı. Forum forumluktan çıktı.

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Çok büyük ihtimalle zincirin bollaştı, gerdirirsen düzelir. Benzer şey bende oluyordu kasislerden düşük devirde geçerken arkadan çat çat çat ses geliyodu dün farkettim bollaşmış gerdirttim bugün hiç olmadı öyle birşey. Bir kontrol et derim

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250

Adam soru sormuş, neden fizik okuyup atanamamış gibi cevap veriyorsun, çarpan etkisini boşver sen yüksek ego etkisi altında kalmışsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:08 ----------

Alıntı emirs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda cbr 250 motorum var özellikle 2 ve 3. viteste düşük devirde gidince zırıltı oluyor. takır tukur takır tukur, lak lak lak ediyor. sanki amatisöre vuruyor.
    gaz verip deviri yükseltince kesiliyor. iki kişi binince daha çok belli ediyor kendisini.
    orta devirlerde sıkıntı yok güzel gidiyor.
    taktım bunu kafaya.
    Kardeşim bende cbr 250 kullanıcısıyım, 3bin gibi devirler cbr 250 nin rahat çalışacağı devirler değil (birinci vites haricinde) gayet normal yani titremesi ,bi tık daha yükselt

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)