Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Kiralama

Motovento
    REKLAM ALANI

Abilerim merhaba ben ehliyetimi yeni aldım ve motosiklet alacak param şu an için yok kiralamak istiyorum ama motorla kaza durumu olursa kasko olayı var mı ilk defa yapacağım bilgim yok o yüzden arayıp sormakta istemiyorum yanlış bilgi verirler diye.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Valla kardeşim İstanbul haricinde doğru düzgün motosiklet kiaralayan yer yok zaten, İstanbuldaysan da motosiklet kiaralamak acaip pahalı bir iş onun yerine ben sana şu şekilde çok güzel bir alternatif bulayım bu taktiği ben seneler önce uygulamıştım

Yaz tatilinde herhangi bir iş/işçi bulma sitesini açıyorsun kardeşim, bilindik pizza, hamburger satan fastfoodcuların motorlu kurye ilanlarına başvuruda bulunuyorsun. Onlar hem senin sigortanı yatırıyorlar, hem ekipmanlarını alıyorlar, hemde cebine para koyuyorlar karşılıyında siparişleri güzel güzel adreslerine teslim ediyorsun, üstüne birde bahşiş alıyorsun. Skooter motorla pratik yapıyor trafikte nerde nasıl konumlanman gerektiğini öğreniyorsun.

Paranı sağda solda harcamıyorsun biriktirip 3-4 ay sonra 2.el kafana göre 125-150 cc vitesli bir motor ve ekipmanlarını alıyorsun. Çiçeeeeek )

Sonra aklına gelirse bu abinede bi dua ediver alsın artık hayalindeki makineyi
    pea, muhammetcon, bursalıali ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Alıntı YAHYaONUR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla kardeşim İstanbul haricinde doğru düzgün motosiklet kiaralayan yer yok zaten, İstanbuldaysan da motosiklet kiaralamak acaip pahalı bir iş onun yerine ben sana şu şekilde çok güzel bir alternatif bulayım bu taktiği ben seneler önce uygulamıştım

Yaz tatilinde herhangi bir iş/işçi bulma sitesini açıyorsun kardeşim, bilindik pizza, hamburger satan fastfoodcuların motorlu kurye ilanlarına başvuruda bulunuyorsun. Onlar hem senin sigortanı yatırıyorlar, hem ekipmanlarını alıyorlar, hemde cebine para koyuyorlar karşılıyında siparişleri güzel güzel adreslerine teslim ediyorsun, üstüne birde bahşiş alıyorsun. Skooter motorla pratik yapıyor trafikte nerde nasıl konumlanman gerektiğini öğreniyorsun.

Paranı sağda solda harcamıyorsun biriktirip 3-4 ay sonra 2.el kafana göre 125-150 cc vitesli bir motor ve ekipmanlarını alıyorsun. Çiçeeeeek )

Sonra aklına gelirse bu abinede bi dua ediver alsın artık hayalindeki makineyi
    Aynını yapmıştım zamanında vay be
    Only Ride..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)