Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125E lastik ebatı uyarmı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    NS 200
    Honda Cb 125 E nin ön lastik ebatı 80/100x18 ama bu şekilde İnternete takım lastik yok 2.75 18 90/90 x18 arka lastik ebatı tutuyor. takım lastik almayı düşünüyorum ön lastik uyarmı veya ilerde herhangi Bi sorun yaşatırmı yanlara bombe yapma gibi vs.:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    2.75 18 cbf 150 uyumlu hocam. Ama senin ölçülerde de lastik varmış piyasada.

https://www.hepsiburada.com/anlas-mo...m-HB0000025FYJ
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    NS 200
    Maalesef takım olarak satılmıyor.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Uyar ben kullandım

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı Admİnl16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Cb 125 E nin ön lastik ebatı 80/100x18 ama bu şekilde İnternete takım lastik yok 2.75 18 90/90 x18 arka lastik ebatı tutuyor. takım lastik almayı düşünüyorum ön lastik uyarmı veya ilerde herhangi Bi sorun yaşatırmı yanlara bombe yapma gibi vs.:
    Hocam senin ürünlerin Anlas ön NF-28 ve arka NR-47 modelleri. Bu modeller birbirleri ile uyumlu olarak üretilmiş ön ve arka tekerleklerdir. BEn de Hero Hunk motosikletimde bu iki ürünü takım olarak aldım ve kullandım. Ürünleri almadan önce Anlaş teknik personeli ile görüştüm ve bu iki ürünün ön-arka olarak birbirleriyle uyumlu olduğunu öğrendim. Dediğim modelleri alıp kullanmanı öneririm. Senin ölçülerinde de var. Bizzat kullanan birisi olarak lastikleri tavsiye de ederim. Ürünleri lastikdeposu.com adresinden 2-3 günde adresine gelecek şekilde de sipariş verebilirsin. Burası da Anlaş'ın yetkili bayisi. Ben 2 sefer lastik aldım hem lastikler yeni tarihli geliyor, hem de süreç güzel işliyor. Lastik bilgilerinin de anlatıldığı youtube videomu aşağıda gönderiyorum. Başka sorun varsa yanıtlayabilirim.

https://www.youtube.com/watch?v=NvwOfhgi-Ko&t=4s
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Motosikleti
    NS 200
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam senin ürünlerin Anlas ön NF-28 ve arka NR-47 modelleri. Bu modeller birbirleri ile uyumlu olarak üretilmiş ön ve arka tekerleklerdir. BEn de Hero Hunk motosikletimde bu iki ürünü takım olarak aldım ve kullandım. Ürünleri almadan önce Anlaş teknik personeli ile görüştüm ve bu iki ürünün ön-arka olarak birbirleriyle uyumlu olduğunu öğrendim. Dediğim modelleri alıp kullanmanı öneririm. Senin ölçülerinde de var. Bizzat kullanan birisi olarak lastikleri tavsiye de ederim. Ürünleri lastikdeposu.com adresinden 2-3 günde adresine gelecek şekilde de sipariş verebilirsin. Burası da Anlaş'ın yetkili bayisi. Ben 2 sefer lastik aldım hem lastikler yeni tarihli geliyor, hem de süreç güzel işliyor. Lastik bilgilerinin de anlatıldığı youtube videomu aşağıda gönderiyorum. Başka sorun varsa yanıtlayabilirim.

https://www.youtube.com/watch?v=NvwOfhgi-Ko&t=4s

2.75 18 kullanacağım sanırım çünkü cb 125e si olanlara sordum baya sıkıntı yaşamadıklarını söylediler. Anlas Capra da ısrarcı olmam köyde kullanacağım için köy yolları bozuk asfalt ve çakıl olduğundan tam asfalt lastikleri Zonguldak'ın yazın sıcaktan üstündeki zift su gibi olan asfaltından sonra çakıla girince berbat hale geliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

Alıntı hasangazili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uyar ben kullandım
    Cb 125E nin lastikleri tubeless mi yoksa şambiyelli mi şuan Mondial mh minör var bende ve Bursada ikamet ediyorum ama universite için Zonguldak'a gideceğim mh minör benim gibi Bi apaçinin altında 1 yıldan fazla dayanamaz. Bu yüzden Cb ile değiştireceğim.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Alıntı Admİnl16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Cb 125E nin lastikleri tubeless mi yoksa şambiyelli mi şuan Mondial mh minör var bende ve Bursada ikamet ediyorum ama universite için Zonguldak'a gideceğim mh minör benim gibi Bi apaçinin altında 1 yıldan fazla dayanamaz. Bu yüzden Cb ile değiştireceğim.
    Orjinal lastikleri iç lastikli ben michelin 2.75 18 taktıktan sonra iç lastikle kullanmaya devam etmiştim. İç lastiksize döndürülebilir mi bilmiyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler