Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

başlarım böyle hayata diyip cg almak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 250R / MONDİAL DRiFT 125
    en sonunda bunu yaptıracaklar abi.
    2 aydır 250 cc honda veya yzf 25 motosiklet arıyorum ilk motosikletim olacak.
    ama piyasa sahtekar dolmuş. daha önce çok defa araba alıp sattim şu 2 aydır motosiklet camiasından çektiğimi 10 senelik araba maceramda çekmedim.
    şeytan diyor al bir cg yanlaya yanlaya gez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Kardeşim 9-10 lira paran varsa hiç 250 cc motora bakma. O fiyata alacağın motordan hayır gelmez. Daha yüksek meblalara ulaş sonra motor bakma derim. Haa bu arada motor alma sahibini al derler.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    İlk motor, R25, yanlaya yanlaya gezmek...

Hmmm, iyiydin evlat gerçekten iyiydin ama ben gelince ikinci en iyi oldun.
    freelancer ve _recoo bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    forumda bazı arkadaşlar bilir.

nerede it kopuk bana denk geldi, sıkıntısız motorların sıkıntıları çıktı bir de laf trip yedim adamlardan.

KM oynanması zaten en büyük dert, plaka ya da şase ile internetten son vizedeki KM ölçümüne bakmayı unutma, adam fazla kurnaz değil ise %90 oradan yakalarsın.

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumda bazı arkadaşlar bilir.

nerede it kopuk bana denk geldi, sıkıntısız motorların sıkıntıları çıktı bir de laf trip yedim adamlardan.

KM oynanması zaten en büyük dert, plaka ya da şase ile internetten son vizedeki KM ölçümüne bakmayı unutma, adam fazla kurnaz değil ise %90 oradan yakalarsın.
    vizeden kastın muayenemi yoksa hgs mi bilmedğim için soruyoruum

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı Dontbaitmem8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vizeden kastın muayenemi yoksa hgs mi bilmedğim için soruyoruum
    muayene .

Motosikleti
    Artık Yok...
    Konunun kendiyle ilgisi yok genel olarak yazıyorum..

Araba sektörüde Motor sektörüde aynıdır..

nasıl arabada yanlamacı ,makasçı,driftçi,apaçinin çok talep ettiği çok tükettiği arabalar modeller var.. ve sen bu arabalardan birini almaya kalkdınmı mecbur yüksek ihtimal bu yazdığım tiplerden biriyle muhattap olucaksın..

Aynısı Motor içinde geçerli.. Motordada apaçinin ,balicinin,kapkaççı tiplerin çok talep gösterdiği tükettiği motordan istersen mecbur alırken genelde bu tip biriyle muhattap olman içden bile değildir..

Tekrar ediyim konuyla hiçbir ilgisi yok ben piyasa aynı olduğunu belirtmek için yazdım bunu..

Motosikleti
    HONDA CBR 250R / MONDİAL DRiFT 125
    Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim 9-10 lira paran varsa hiç 250 cc motora bakma. O fiyata alacağın motordan hayır gelmez. Daha yüksek meblalara ulaş sonra motor bakma derim. Haa bu arada motor alma sahibini al derler.
    dostum 15 bin üst sınırım var. belki zamanla birikir cbr 250 veya r25 düşünüyorum.
    ama çakal dolu piyasa.

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    cg tipi motor candır parçası ucuzdur istersen benzin dök yak çok umursamazsın

ilk motorum kuba xcg 150 lik idi bakımdır, ayardır, yağdır hepsini ondan öğrendim şuan motoru komple açıp yarabiliyorum, silindir piston değişimini kendim yapıyorum.

ardından yaşlı bir amcadan honda cbf 250 aldım oldukça temizdi ama yakıt konusunda zora sokunca satmak zorunda kaldım.

gy200 motorlu monero xf200 ve belderia cd250 sahibiyim şuan sorunsuz kullanıyorum ikisini de.

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı emirs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum 15 bin üst sınırım var. belki zamanla birikir cbr 250 veya r25 düşünüyorum.
    ama çakal dolu piyasa.
    Piyasası 8-10 bin tl olan tek farlı cbrye o zaman 11 bin tl para verdim. 2012 model 15 bin kmde. Etrafımdaki herkes çok para vermişsin dediler. Evet verdim çünkü hem alet temizdi hemde sahibi temiz kullandığına dair o güveni verdi. Bence malı ucuza almak marifet değil, temiz motor almak marifet. Herşey gönlünüzce olsun.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Piyasa gerçektende çakal dolmuş bende şahit oldum.

Cbr 250 Facebook grubuna motosikletimi ilan koydum, özelden birsürü abuk subuk teklif geldi, bunlara lafım yok ama birtanesi km nasıl geri alınıyor diye sordu, bende bilmiyorum dedim ki gerçekten hiç böyle bir adilik düşünmedim hayatım boyunca.

Adam benim model eski km düşük diye kmyi geri aldığımı resmen ima etti ve kendi motorunun kmsini geri alacağını söyledi.

Ayıptır yahu.

İnsanımız çok fena.
    Dikkat etmek lazım gerçekten.

İmkan varsa sıfır al diyecem ama o paralara da kalmadı ki.

Hakkında hayırlısı neyse o olsun.

İyi akşamlar.

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı scorpions_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasa gerçektende çakal dolmuş bende şahit oldum.

Cbr 250 Facebook grubuna motosikletimi ilan koydum, özelden birsürü abuk subuk teklif geldi, bunlara lafım yok ama birtanesi km nasıl geri alınıyor diye sordu, bende bilmiyorum dedim ki gerçekten hiç böyle bir adilik düşünmedim hayatım boyunca.

Adam benim model eski km düşük diye kmyi geri aldığımı resmen ima etti ve kendi motorunun kmsini geri alacağını söyledi.

Ayıptır yahu.

İnsanımız çok fena.
    Dikkat etmek lazım gerçekten.

İmkan varsa sıfır al diyecem ama o paralara da kalmadı ki.

Hakkında hayırlısı neyse o olsun.

İyi akşamlar.
    Motoru 15 bin km de aldım kimse inanmadı. Şuan 21 bin km de. Halen soruyorlar km orijinal mi diye? Kardeşim o kadar para boşuna vermedik. Kendi ölü motorları ile karıştırıyorlar.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru 15 bin km de aldım kimse inanmadı. Şuan 21 bin km de. Halen soruyorlar km orijinal mi diye? Kardeşim o kadar para boşuna vermedik. Kendi ölü motorları ile karıştırıyorlar.
    Satıcı profili çok önemli.

Tek başıma gidip aldım bende, adamı gördüm içim rahatladı o kadar diyorum, üstelik yalnız gittim ve bana nakit parayla gel demişti.
    Sonrasında hiç tanımadığım bir ustaya gittim ve herhangi birşey anlatmadan usta bu motor yatmış demişti, bahsettiğim usta Honda servisinde 7 sene çalışmış sonrasında kendi dükkanını açmış biri, motosikletimde 2012 model 10binde idi ve bu sene aldım, şimdi 20bin ama insanlar inanmıyor.

Gereksiz bir kötüleme veya fiyat öldürme istekleri var, anlayamıyorum.
    06Serhat bunu beğendi.

Motosikleti
    MT 25
    9 bine rks rn 180 aldım beni tatmin ediyor. bana sorucak olursan söylediğin motorlar ilk motor için uygun değil. Motorların uygunluğundan ziyade "Yanlaya Yanlaya Gezmek " adı altında bir düşünce yapısına sahip olduğun sürece motor kullanma. Kaza yapma olasılığın çok yüksek.

Motosikleti
    Artık Yok...
    piyasada işin özü ikitip motorcu vardır motoru başkası için sürenler ve motoru kendileri için sürenler..

Başkası için sürenler sadece hava civa peşinde başkalarına hava atma derdindedirler..
    Kendisi için sürenler kimseyi iplemezler ruhlarını doyuran motoru alırlar.. bu ss ise ss alırlar cruiser ise cruiser enduro ise enduro..

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Gel benim motoru satayım sana

_recoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Honda Grom, hem ucuz hem kullanışlı. Hatunların gözdesi olma konusuna hiç girmiyorum bile

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Alıntı _recoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Grom, hem ucuz hem kullanışlı. Hatunların gözdesi olma konusuna hiç girmiyorum bile
    30CM daha kısa olsam bende tercih ederdim

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Cg ye 250lik girtlak attiracaksin ve ilk ışıklarda cbr,R25,inazuma,gibi motorlara ´´Kapışak mı dayı´´diye samimi bir ses tonuyla,kararli bir ara gazla makinanin hakkini vereceksin..

Dereceli egzantirik
    144 tel jant
    Ön lastik 2.00×18
    Arka lastik 2.25×18 yapmayi ihmal etme.

Ne kadar ince,o kadar hızlı..

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Logaritmaya hak veriyorum.RS200 satmak için ilana koydum.Yıldım arkadaş dedimki kendi kendime 47 yaşında adamsın senin neyine bu motor.Çoluk çocukla uğraşmaktan bıktım.En son biri geldi.Öyle efendi öyle saygılı biriydiki bin lira altına verdim motoru.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)