Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Satılmıyor anasını sattığımın motosikleti (Ninja 300 ABS)

Motovento
    REKLAM ALANI
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlan no nedir ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:14 ----------

bende cbr250 mi satabilsem cbr650f düşünüyorum ama bu dedklerinizden sonra düşünmeye devam etmek zorunda kalacağım anlaşılan. Olsun hayali bile güzel
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...4588456/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    crf1000 , R80gs basic , fzs600 , winggo
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garanti bankası 25000 TL'ye 32 günlük vadeye yıllık %17 faiz veriyor. Ayda yaklaşık 300 tl yapar. Adam neden motor alsın ?
    Aman sakın harcama biriktir yarın çocukların daha çok yesin.
    I need your boots your clothes and your motocycle

Motosikleti
    Artık Yok...
    biraz açın youtube da ekonomistleri takip edin tek diyiceğim budur..

Alıntı MaryJane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj rs 200 25 bine 0 satilirken senin motorunun satilmamasi ilginc hem 300 luk hem abs hem racing hemde r25 in icindeb gecen makine nasil satilmaz hem kaliteli motor
    R25'in içinden geçen mi? R25 içinden geçen olmasın ?
    Allah'tan youtube var

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Fiyatlar uçtu evet ama yüksek meblağda para istenirse satılmaz. İnsanlar bu devirde hele ki km si çok, yıl olarak da eski olunca düşük fiyat bekliyor. Ben şahsen almam böyle bi motor. Az daha ekler farklı model daha yeni birşey bakardım.
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Göksel_Eren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah'tan youtube var
    Ninja 300 ile r25 kıyas bile edilemez. Anca tasarım açısından bakarsın R25'e geri kalan her noktada ninja 300 çok üstün. Özellikle de performans konusunda.
    oialdemir bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ölücüler aramıyor mu

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Göksel_Eren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah'tan youtube var
    R25'i delen mi deseydi

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    R25'in içinden geçmek lafı R25'ci arkadaşların zayıf noktası arkadaşlar dikkat edelim.

ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    Kusura bakmayın ancak malum sitedeki fiyatlara bakıp motorunuza değer biçip ilana koyarsanız satamazsınız zaten kendiniz diyorsunuz Çorumdaki şu kadar yazmış,Ankaradaki bu kadar yazmış benim fiyatım nasıl makul değil diyorsunuz,fiyat bakımından referans aldığınız motosikletler satıldı mı ki!! sizinki satılsın?Bakın elimde 1 adet satılık araç var ve 53800 lira yazdım ilana ki Türkiyedeki emsalleri arasında en uygun fiyatlı hasar kaydı olmayan bakımları tam yapılmış yeni servisten çıkmış araç,Bugün arkadaşın biri mesaj gönderdi ki ilanda motosiklet ile takas fiyatı farklı olur diye yazmama rağmen arkadaş kendi motoruna 29 yazmış benim aracı 54 düşünürsen arada 25 bin sadece ilanlarımızda yazılı rakamlara göre fark var,arkadaş üste 20 bin teklif ediyor,ağlar mısın?güler misin? ben haliyle kibarca üste 28 bin isteyerek motorunu istediği fiyata satamayacağını zaten son 6 aydır ara ara sürekli ilan verdiğini bildiğimi söyledim; daha önce ilanlarda gördüğüm bir motosikletti.Herkesin malı altın karşısındakinin malı ya da parası gümüş bu zihniyette olduğunuz sürece satış yapamazsınız,ilandaki motorun şu soğuk havalardaki reel değeri 14-15 arasıdır.Şahsen kışın başında bu motoru 15!e alacağıma yazın 1 lira fazla verir 16'ya alırım. paramı bağlamam.
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyu takipteyim r25 cbr500r içinden geçince düşerim hemen buraya 😂😂

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Gs 1200 Adv
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25'in içinden geçmek lafı R25'ci arkadaşların zayıf noktası arkadaşlar dikkat edelim.
    hahahha. ama doğru hocam. bi arkadaş grubumuz vardı. 6 tane r25 1 tane ninja300. ninja kalkışta da uzun yolda da her türlü r25in içinden geçiyordu. şimdi burada sürücü farkı blabla diye kimse sallamasın herşey ortada. bu arada r25 denilen üretim hatalı bi motoru böyle göğe çıkartan tek millet biz olabiliriz. zira ninja300 de cbr500 de içinden geçip geçerken deliyor aynı zamanda ki arkadaşların canı bu kadar acıyor. hatta cbr250r bile ilk kalkışta tek silindir avantajından dolayı r25 i deliyor. r25 gibi sadece şekli güzel olan düşük devirleri ölü olan çok yakan ve rakiplerinin deldiği bi motosikleti şahsen ben kullanmam.

68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS
    Referans alınacak belli site var malum herkes sattıklarını oraya ilan ediyor. Kimisi biraz aşağısına, kimisi biraz yukarısına. Çok uçanlar zaten hayal dünyasında... Ama onlarda bir yandan haklı çünkü satın alırken sıfırına yanlış hatırlamıyorsam 7 bin euro yakın para ödemişler...Motosikletin ABS ve başka artıları var ise örnegin; Y.servis bakımlı, son derece temiz, hasar kayıtsız, ek özellikler vs var ise biraz daha istersin hakkındır. Kursuna bakmasın o arkadaşta, uğruna o kadar para ödenen bir malda 14-15 bin tl lere satılmaz! Bir malın değeri o kadar da düşmez yani. O bekleyenler daha çok bekler ve böyle bir motosiklete de sahip olmazlar... 2014 motora eski, 30 bin km çok yorulmuş, bitmiş diyen bir kitle oluşmuş nedense toplumda... Eş deger paraya ne alınabilir ona bakmak lâzım sanırm... Üstüne koyabilcek gücü varsa zaten sıkıntı yok. Ama bu ikici motosikleti olacak ya da 15-20 bin bandına araç bakanlar niye tercih etmiyor. Herkeste fakir geçim derdinde değil arkadaşlar! Galiba parça fiyatları ve servis yetersizliği kawa da ün yapmış ve büyük bir kitle özellikle acemi kitlesinin gözü korkutulmuş ve başka şeylere yöneltilmiş dolayısı ile adı çıkmış diyebiliriz...Bugün 2 litre Motul yağ aldım 120 liraya. Bunu Honda da olsa aynı Yamaha da olsa aynı ödeyecektim. Keza filtre de öyle. Kendim yapıyorum zaten değişimlerini. Inanın kaza yapınca hepsinin parçası çok para.

Not. Telden yazdım hatalarım olablir...

TimFx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Vay yıllar sonra Ninja 300 ismi forumda hit yapmış. Bir ara forumda, kendi grubumuzda ne paylaşımlar yapar, ne gezme tozmaları paylaşırdık. Hala o gruptan 3 arkadaşımızla keyifle Ninja 300'lere binmeye devam ediyoruz (4 sene oldu) selam olsun herkese (en son geçen yaz, İstanbul- Alaçatı ve İstanbul- Bodrum yaptım)

Üst segmente çıkmaya niyetiniz yoksa, tarzı ve gidişiyle satılacak motor degil. Memlekette herkes uyanık , 200cc 300cc motorları 30bin'den sonra ancak hurda fiyatına almak istiyor. Piyasada öyle bir algı oluşturulmuş. Millet o yüzden ya km'sini düşürüp satıyor yada hiç o km'lere gelmeden satıyor. Üstüne hayat iyice pahalandı , motor almakta satmakta iyice zorlaştı. Herkes elindeki motorun kıymetini bilsin.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    1 haftadır forumda anasayfada hala satılmadıysa fiyat kırabilirsiniz bence

Motosikleti
    Artık Yok...
    adam daha neye satıcak 17 bin istiyor şimdi bakdım 17 altı zaten çoğu ağır hasarlı ,çıtır hasarlı yatması kalkması olan motorlar..

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Alıntı 68charger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Referans alınacak belli site var malum herkes sattıklarını oraya ilan ediyor. Kimisi biraz aşağısına, kimisi biraz yukarısına. Çok uçanlar zaten hayal dünyasında... Ama onlarda bir yandan haklı çünkü satın alırken sıfırına yanlış hatırlamıyorsam 7 bin euro yakın para ödemişler...Motosikletin ABS ve başka artıları var ise örnegin; Y.servis bakımlı, son derece temiz, hasar kayıtsız, ek özellikler vs var ise biraz daha istersin hakkındır. Kursuna bakmasın o arkadaşta, uğruna o kadar para ödenen bir malda 14-15 bin tl lere satılmaz! Bir malın değeri o kadar da düşmez yani. O bekleyenler daha çok bekler ve böyle bir motosiklete de sahip olmazlar... 2014 motora eski, 30 bin km çok yorulmuş, bitmiş diyen bir kitle oluşmuş nedense toplumda... Eş deger paraya ne alınabilir ona bakmak lâzım sanırm... Üstüne koyabilcek gücü varsa zaten sıkıntı yok. Ama bu ikici motosikleti olacak ya da 15-20 bin bandına araç bakanlar niye tercih etmiyor. Herkeste fakir geçim derdinde değil arkadaşlar! Galiba parça fiyatları ve servis yetersizliği kawa da ün yapmış ve büyük bir kitle özellikle acemi kitlesinin gözü korkutulmuş ve başka şeylere yöneltilmiş dolayısı ile adı çıkmış diyebiliriz...Bugün 2 litre Motul yağ aldım 120 liraya. Bunu Honda da olsa aynı Yamaha da olsa aynı ödeyecektim. Keza filtre de öyle. Kendim yapıyorum zaten değişimlerini. Inanın kaza yapınca hepsinin parçası çok para.

Not. Telden yazdım hatalarım olablir...
    Kawasaki kuryeler için motorda üretse gidip 1 tane kurye almaz.kawasaki ülkemizde uzak durulması gereken, motoru işletmesi çok pahalıymış gibi bir algısı var. Belki doğrudur hiç araştırmadım ama dediğiniz gibi kawasaki diyince genel olarak ekonomik düşünen vatandaş korkuyor uzak duruyor. Düşük cc'^de de kimse ömür boyu sürmek için almıyor alırken satmayı da düşünüyor zengini de genel olarak r25 alıyım öğreneyim sonra hızlıca satarım diye düşünüyor.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kawasakinin adı çıkmış dokuza inmez sekize sanırsın diğerlerinin bakimi parçası çok ucuz, ben de böyle düşünerek aldım, sakın ölücülere kaptırma.

Bir de ekonomi bikaç ay önce daha bi çalkantiliydi, şimdiyse kışa giriyoruz.Alıp yatirmaktansa parayı değerlendirmeyi düşünüyor olabilir insanlar..Bu motor da satilmiyorsa piyasa bitmiş.Gerçi otomobil işi yapan arkadaşlar orda da durum farklı değil diyorlar.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam daha neye satıcak 17 bin istiyor şimdi bakdım 17 altı zaten çoğu ağır hasarlı ,çıtır hasarlı yatması kalkması olan motorlar..
    arz talep, talep yok fiyatlar düşürceksin ya da o fiyattan satılmasını bekleyeceksin. Piyasasını bilmiyorum ninjaların ama 1 hafta forumda reklamı dönen alet durumuna göre fiyatı uygunsa ve hala satılmıyorsa bi yerlerde sıkıntı var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:22 ----------

Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasakinin adı çıkmış dokuza inmez sekize sanırsın diğerlerinin bakimi parçası çok ucuz, ben de böyle düşünerek aldım, sakın ölücülere kaptırma.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...08507525/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...38932398/detay

sıkıntı bu olabilir mi hocam. Kawasaki çok kaliteli bir marka imkanım olsa da alsam orası ayrı konu ama. Versys 300'ü 51 bin tl'ye satıyorlar. Mt7-tracer 49bin tl şu an. Vatandaş da haksız değil bence

68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS
    Yok, yok konuyu açarken, satılsın ve ya reklam olsun diye düşünmedim. İnanın hiç acelesi yok hatta fiyatını artırabilirim bile 2019 da . Çok memnunum ve Timfx ve ya kefkes inde yazdığı gibi fırsatçılara yem etmem. Kıymetini bilen, aldığını araştıran ve kıyaslayan mantıklı ve zevkli bir alır inşallah. Az önce garajdan geldim, yağını ve filtreyi değiştim oğlum ile. 35 bine kadar devam inşallah kazasız belasız. Cümlemiz...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)