Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motosiklet kazası geçireceklere...(lütfen okuyun)

Motovento
    REKLAM ALANI
    orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    Arkadaşlar takip eden ve beni tanıyanlar bilir geçen hafta bugün bir trafik kazası yaptım...Yolda seyir halinde beyaz bir panelvanı sollarken aniden ki sanırım onuda biri sıkıştırdı direksiyonu sola kırmak zorunda kaldı ben zaten aracı sollamaya başlamışım bana gelip yandan çarptı hızım yaklaşık 90km falandı...orta Refüje düştüm kafamda kaskın olması büyük bir olayı bertafar etmiş olmalı çünkü vücdümün her yerinde yara olmasına karşın yüzümde bir çizik bile yok...Neyse ambulans geldi acile k ldırdılar. bu arada bana çarpan araba kaçmış...Ayağımıza dikiş attılarsol el serçe parmağım ters dönüp bir kaç yerindn kırılmış. doktor ameliyat olup platin parça takılacağını söyledi...Buraya kadar herşey normal...
    Ne olduysa bundan sonra başlıyor...Sigortanın bu hastane ücretini ameliyat ücretini karşılaması için (biliyorsunuz tasarruf bunlar) motorun ruhsatı ehliyetin motorun sigortası alkol muaniyen bunlar kolay sana çarpan aracın ruhsatı(çalıntı olursa yine bittin) sürücüsünün ehliyeti alkol muaniyesi sigortası eee bana çarpan adam kaçtı nasıl bulacağız?
    bu masraflar bir yerimize girecek derken başka bir çözüm yolu bulduk ben allahtan hiç bir yere ifade vermedim ne polise ne de başka bir yere tabi hastenede öyle kayıtlı ama resmi değil...
    Biz ne yaptık motor kazası olarak değil gittik karakola yayayken arabanın bana çarptığını söyledim...böylece çoğu şeyden yırttım ve sigortadan hastane masrafları ödenecek
    bu sağlık tasarrufu devletimizin şuan ki politikası vatandaşını zorla yalancı yapar. Hastanede yattığım süre zarfında herkes bundan muzdarip olduğunu anladım...
    Kaza yapacak arkadaşlara şimdiden duyrulur...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    öncelikle geçmiş olsun arkadaşım... zeki ol herşey olur mantıgıyle halletmişin tebriklerrr...dediğin gibi yalancı olmayı istemezdık ama bu izlenen politika insanı gerçekten yalancı yapar....

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Öncelikle geçmiş olsun !
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne yazık ki çok acı gerçekler var maazallah insanın başına bi şey geldimi en az on tane daha sorun çıkıyo başka yerlerden bunun için zaten herkes tedirgin herkes umutsuz kimsenin ne devlete ne birbirine güveni var tekrar geçmiş olsun arkdaşım inşallah herşey daha iyi olur hepimiz için
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

sinans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR'08
    özel sağlık sigortasımı bu

orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    yok be bildiğin devletin verdiği sağlık sigortası

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    İngiltere topraklarına ayak bastığınız anda ingiliz kraliyet hükümetinin güvencesinde oluyorsunuz.dişiniz ağrısa,gözünüze çöp kaçsa kendisini sorumlu kabul edip tedavi ediyor.Medenii ülkelerde sağlıktan ve sosyal güvenlikten tasarruf yapılmıyor.
    Geçen ay iş seyahatim esnasında iş arkadaşlarımdan Fransız ve Polonyalı olanları bir sohbet anında,bizimde geçen yüzyılın başında emperyal bir devlet olduğumuzu nasıl olupta bu gün bu özelliğimizi terk ettiğimizi anlamadıklarını söylediler benim boğazım düğümlendi.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başlığı düzeltelim derim kaza geçireceklere lafı olmamış sanki planlı kaza yapma amacı güdenlere seslenilmiş gibi durmuş
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    mondial 100 kh
    burası türkiye, akıllı olan hayata kalır işte.. peeh

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    zekice
    malesef dostum bizi bu duruma getiren üstlere yazıklar olsun
    bu arada bence de başlığı düzeltmelisin biz Allah korusun kimse kaza yapmasın diyoruz sen kaza yapacaklar diyosun yanlış bence
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    çok geçmiş olsun bi arkadaşımız haber verdi senin kaza yaptığını! çok üzüldük şimdi sen sağ salim biraz hasarla yazıyorsunya şükürler olsun (yinede içim acıdı eee yaşayan bilir )boşver formaliteleri sana kötü bişey olmadıya ......
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

cinedev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boyle bir durumda garanti sigortasi hesabina basvurmaniz gerekir. Size carpan aracin kaskosu ya da trafik sigortasi yoksa ya da araca kacmissa garanti sigortasi hesabi masraflarinizi karsilar.

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    benden çok yaşayacaksın cinedev,aynı şeyi yazacaktım,toplum olarak bizim asıl sorunumuz haklarımızı bilmemek,garanti sigorta fonunu incelesin arkadaşlar googleda aratıp...

gagagotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun arkadaş,bizi böyle sahtekarlığa itenler utansın

Motosikleti
    mondial 125kt
    gecmış olsun kardesım. peki motorunda hasar yok mu? onu nasıl karsılayacaksın?
    gıcık

agcaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Focus 100
    öncelikle geçmiş olsun ve fikir gerçekten çok güzel

melihkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vespa et_4
    çok geçmiş olsun önce.allah daha kötü selerden korusun.
    Ne olursa olsun yaşamaya mecbursun...

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    geçmiş olsun hojam tekrardan..
    CBR 600F Honda,

goya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VARADERO XL 1000V /
    geçmiş olsun arkadaşım allah beterinden hepimizi korusun.
    UKİTA SAMATO KAMASA MAKONİ

Zurro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650
    Çok geçmiş olsun. Allah beterinden korusun.
    [B][COLOR="Red"]Ülkemizin eğitimli insanlara ihtiyacı var. Lütfen ilk öğretimi destekleyelim[/COLOR][/B].

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler