Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Windproof Termal İçlik Sorunsalı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Arkadaşlar rüzgar geçirmez termal içlikler arıyorum. Çok fena lazım. Uzun yola çıkasım var. Çıkıpta üşümeyip, yolculuk bitincede vücut ısımı normale çevirmek için yorgun argın durmamak istiyorum.

Nereden bulunur? Üstümde prohel 8080 ve 8181 modelleri var. Uzun kollusu yeter de altımız cıbıl

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    [/COLOR]
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Git mahalle doncusundan berrak termal içlikleri al. Bazı şeyleride abartmamak lazım Sonuçta windstopper almıyorsun.
    ..........
    yamtareroglu bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    İstanbul içinde berrakları giyiyorum. Şehirlerarası yolda da bir zahmet windstopper arayayım değil mi?

MT00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6F
    https://www.thermoshop.com.tr/termal-urunler?filtre=[{%22FilterType%22:%22tdetay%22,%22FilterId%22:%221 %22,%22FilterValues%22:[%2229%22,%221%22]}]

ben buradan bayağı bişey aldım.. şu an aktif olarak kullanıyorum. memnunum

Motosikleti
    xsr 900
    knox cold killer kullanıyorum
    çok memnunum, durduğum yerde montu çıkarttığımda da çok konforlu oluyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    konuyla ilgili size oneri veremeyecegim ancak bu bir "sorunsal" degildir.
    iclik onerisi diye baslik acmak varken neden "sorunsal"?
    vlad1462 bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Sorunsal saçmasalı yine?
    vlad1462 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Ugraşma windstoper vs..termal tayt uzerine polar kayak icligi al bak dalgana..
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ugraşma windstoper vs..termal tayt uzerine polar kayak icligi al bak dalgana..
    Mantıklı dediğin. Bu olaya bir yöneleyim.

Benim sorunsalım size nie batıyor? Sonra sizi azarlayıncada küsüyorsunuz. Boş muhabbet için boş konuşmak var, bir de saçmalayıp antipati toplamak var. Bilin bakalım siz hangisini yapıyorsunuz?

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(

Benim sorunsalım size nie batıyor? Sonra sizi azarlayıncada küsüyorsunuz. Boş muhabbet için boş konuşmak var, bir de saçmalayıp antipati toplamak var. Bilin bakalım siz hangisini yapıyorsunuz?
    Başkalarına davrandığı gibi kendine davranılınca insanın pek hoşuna gitmiyor öyle değil mi ?

Forumdan Uzaklaştırıldı

Angrybirds kardes,senin sorunsalın bana batmaz zira dediğim gibi ortada sorunsal yok

Ayrica yanlışını söyleyince neden sinirlendin ? Söylemeyelim de "Honda PCX sorunsalı" veya "Bajaj yetkili servis sorunsalı" gibi tuhaf başlıklar mı görelim ?

Hayır, bence görmeyelim.

Motosikleti
    Artık Yok...
    windstooper termal tayttan önce bumevsimde uzun yola çıkıyorsan kışlık pantalon alıcaksın onlar zaten windstooper özellikli ve termal içlikli olur. onlar olmadaniçine giyiceğin teramal windstooper özellikli tayt bile olsa uzun yolda sıkıntı yaratır üşürsün..

kışlık pantalonun varsa zaten windstooper özellikli termal içlik gerekmez normal güzel termal içlikde yeterli olur.. sadece uzun yola çıkıcaksan dizine dışardan takılan türde dizlik tak .. dizlerin soğuğu yemesin ..
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    windstooper termal tayttan önce bumevsimde uzun yola çıkıyorsan kışlık pantalon alıcaksın onlar zaten windstooper özellikli ve termal içlikli olur. onlar olmadaniçine giyiceğin teramal windstooper özellikli tayt bile olsa uzun yolda sıkıntı yaratır üşürsün..

kışlık pantalonun varsa zaten windstooper özellikli termal içlik gerekmez normal güzel termal içlikde yeterli olur.. sadece uzun yola çıkıcaksan dizine dışardan takılan türde dizlik tak .. dizlerin soğuğu yemesin ..
    Abi bende prohel'in kışlık pantolonu varda maalesef termal içliği parçalandı. Bende Tech90'ların altına bir windproof birde termal içlik çekeyim dedim ama sıkıntı olacak gibi. Ya erteleyeceğim ya da hiç çıkmayacağım. Dışarıdan takılan dizliklerede çok karşıyım ki 2 defa tecrübe ettim. Korumalı pantolonlar her zaman daha iyiler gözümde.

Yada balıkçı yağmurlukları var 2li halinde satılan. Altını giyipte bakabilirim.

Lakin aklımda bulunsun. Normal kışlık motosiklet pantolonlarına bakayım.

Motosikleti
    ......
    https://www.decathlon.com.tr/freshwa...d_8371831.html

3 kat kuralı

En alta bu urunu,üste normal termal veya yün tayt,onun ustune pantolon.

Hee baktin yagmur yagiyor uzerine yagmurlugu cek bak keyfine.
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Aslında bu üründe çok güzelmiş. Kayak içliğini hiç aklıma getirmedim. Normalde de üst üste giyindiğimden pek problem olacağını düşünmüyorum. Neyse bakalım Cuma günü ne yapacağım

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uzun yolda kışın dört kat içlik, o ince termaller falan para etmiyor,kullanıyoruz da çogumuz işte öylesine biraz, bu kayak içlikleri de pazenden hallice bi ürün motosiklette uzun yolda beklentini karşılamaz. .Yine al dene tabii fakat neopren içlik ya da wind stoper 400-600 lira arası sağlam bi ürün bakmak lazım gerisi yalan derim..Daha da termalle falan bu mevsimde uzun yola çıkmamaya karar verdim son geziden sonra..
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun yolda kışın dört kat içlik, o ince termaller falan para etmiyor,kullanıyoruz da çogumuz işte öylesine biraz, bu kayak içlikleri de pazenden hallice bi ürün motosiklette uzun yolda beklentini karşılamaz. .Yine al dene tabii fakat neopren içlik ya da wind stoper 400-600 lira arası sağlam bi ürün bakmak lazım gerisi yalan derim..Daha da termalle falan bu mevsimde uzun yola çıkmamaya karar verdim son geziden sonra..
    Esasinda haklisin,

en son alternatif bu urun.

https://m.n11.com/tex-297-motor-baca...iABEgJJvfD_BwE

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Naylon pazar malı eşofman takımı çok kaliteli bir windstopperdır. Su geçirmez kolay kolay. Orijinal laylon olsun. (Kaldıysa içi filelilerden)
    Altına da bi içlik, tamamdır.
    Angrypower, Yayan ve alp010 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    ben kendi yöntemimi söyliyim kışlık pantalon ama öyle 3 mevsim 4 mevsim değil sadece kışlık.. onların zaten kalın termal içlikleri olur windproof ve belli bir ölçüye kadar water proof dur.. içinizede vücut ısınıza kalmış tek kat yada iki kat kalın pamuklu kışlık eşofman altı giyin biraz kaba görünür falan ama kolaykolay en soğuk havada bile üşütmez.. hatta geri tepme yapıp terlete bilebilir adamı pişik yapar hafif hava sıcak olursa söyliyim
    Angrypower ve levend84 bunu beğendiler.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    https://m.n11.com/tex-297-motor-baca...E&gclsrc=aw.ds
    Bu tarz bacak rüzgarlıklarıda var belki işine yarar
    Angrypower bunu beğendi.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)