Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

4000 TL Motor ve Ne Zaman Almalı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Hero hunk var taş gibi, bu ne herkes cinli plastik önermiş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Honda cbf 150 temizleri çok para olmuş fakat bulursanız temiz almanızı tavsiye ederim. Tavsiyeler arasında en rahat en kolay parçası bulunan en az yakan motosiklet bu. Bozulduğu zaman bi lahmacuncuya bile götürseniz tamir edilir. Komple grenaj takımını n 11 de 500 liraya satıyorlar. Benim tenerenin yanında istanbul içindeki işlerimi hallettiğim alışverişe gittiğim çok sevdiğim bir motor. Deposunu 70 liraya fulluyorum bidaha nezaman koyduğumu unutuyorum heralde 70 liraya 350 400 km yol yapabiliyorum rahat.

Motosikleti
    Artık Yok...
    ben önerimi arkadaş sıfır ne alınır dediği için 1-2 yaşı geçirmedim . 1-2 yaşında bile önerilebilicek fazla bir motor yok olanlar içinde ben kendimce en ideal gördüklerimi yazdım..
    bu arada hero vardı tek tük demek piyasa fırlayınca millet fiyatları çıkarmış ..

eğerki yaş sınırlaması yoksa cbx 250 al naked olmasın dersen cbf al birde ybr tavsiye edenlere şahsen 4 bin liralık %99 kurye yada paketten çıkma feleğin çemberinden 30 defa geçmiş bir ybr alıcağıma o fiyata 97-98 660 tenere alırım daha iyi..
    yaş sınırım var 3-4 yaşını geçmesin dersende derbi etx al geç derim enduro tadında motor derbi kaliteli markadır..
    kadırga nında 250gy modeli vardı rx3 ün hemen hemen benzeri onuda araştıra bilirsin aldemiyorum araştırabilirsin iyiyse tam uzun yol endurosu oda.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Sport touring dersen michelin road 5, stabilize de olsun dersen anakee 3. Artık keyfine göre...

Rks rk125-r nasıl?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler