Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hayvanlar Otomobil Kullanabiliyormuş ( 34 JB 5351 )

Motovento
    REKLAM ALANI
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün gece otomobil kullanan bir hayvan gördüm Arabamı İspark'ın yol kenarındaki park yerlerinden birine park ettim. Araba içinde bekliyorum. Bir araç geldi yanıma park etti. Ama öyle bir yanaştı ki kapıyı açmam imkansız. Ses çıkarmadım. Biraz sonra çıkarken arabasını sert bir şekilde sürterek çıktı gitti. Arabadan inip bağımama rağmen durmadı. 34 JB 5351 plakalı aracı kullanan bu nadide hayvanı tebrik eder başarılarının devamını dilerim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Hayvanı bi hakaret olarak kullanmak. Harika bir medeniyet göstergesi.

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayvanı bi hakaret olarak kullanmak. Harika bir medeniyet göstergesi.
    Haklı olduğunu kabul ediyorum. Fakat, hakaret etme konusunda fazla deneyimim yok :(
    Bir sürü işim arasında bir de kaportacıya gideceğim için kızdım. Ne yapayım. Gezegenimizde yaşayan tüm hayvanlardan özür dilerim...

Bu durumda 34 JB 5351 plakalı aracın sürücüsü sözlerimi kendisine hakaret olarak kabul etmeyecektir. Yazımı okuma şansı bulursa onun da fikrini almak isterdim

Motosikleti
    MT-07
    Ne yazıkki bunların doğal seleksiyon ile de bitmiyor. Bana vuran it mesela. Hem arabayı polis gelmeden olay yerinden çekmiş, hem emniyet şeridinden gidiyorken bana vurdu demiş. Hemde krokiyi bilerek ve isteyerek dallama polis ile birlikte hatalı çizdirtmiş.

Bugün hepinizin canına ot tıkayacağım mahkemede dediğimde ise gariban ayaklarına yatıldı. Acımayacaksın. Keşke olay yerine polis çağırtırıp, direk tutanak tuttursaydın.

Geçmiş olsun.
    Akias bunu beğendi.

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yazıkki bunların doğal seleksiyon ile de bitmiyor. Bana vuran it mesela. Hem arabayı polis gelmeden olay yerinden çekmiş, hem emniyet şeridinden gidiyorken bana vurdu demiş. Hemde krokiyi bilerek ve isteyerek dallama polis ile birlikte hatalı çizdirtmiş.

Bugün hepinizin canına ot tıkayacağım mahkemede dediğimde ise gariban ayaklarına yatıldı. Acımayacaksın. Keşke olay yerine polis çağırtırıp, direk tutanak tuttursaydın.

Geçmiş olsun.
    Sana da geçmiş olsun. Sigorta şirketini aradım. "Zorunlu sigortadan yaptırmak zor olabilir. Çünkü görüntü yok. Kaskodan yaptırın" dedi. Kaportacı fazla bir rakam söylemezse cepten çıkacak. Para işi bir yana bu adamın canını sıkmak isterdim. Fakat sigortacıdan bu konuda iyi bir fikir gelmedi. Araştırıyorum...

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Müdür buraya yazana kadar trafiğe yaz..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Sigortacı ne anlar görüntüye gerek yok. Trafik polisini çağrıyorsun bu plakalı araç aracıma çarptı ve kaçtı diyorsun.Ayrıca polis merkezine gidip davacı şikayetçi oluyorsun. Bu yaratığı polis merkezine çağırıyorlar. Genelde itiraf ediyorlar kendi araçlarında da iz emare olacağı için. Anlaşıyorsunuz sonra bir şekilde. Pek bi yaptırımı yok adam kabul edince 235 tl bir cezası var. Sizin hasarı da ödettirirler sanırım.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trafik polisi bu tür işlerle uğraşıyor

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı moonspell07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigortacı ne anlar görüntüye gerek yok. Trafik polisini çağrıyorsun bu plakalı araç aracıma çarptı ve kaçtı diyorsun.Ayrıca polis merkezine gidip davacı şikayetçi oluyorsun. Bu yaratığı polis merkezine çağırıyorlar. Genelde itiraf ediyorlar kendi araçlarında da iz emare olacağı için. Anlaşıyorsunuz sonra bir şekilde. Pek bi yaptırımı yok adam kabul edince 235 tl bir cezası var. Sizin hasarı da ödettirirler sanırım.
    Arkadaş gerekeni yazmış tutanak tuttur saydınız ( tutturmadığınızı zannediyorum ) onun sigortasından aracınızı yaptırırdınız.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tanıdık polis varsa plakadan bul herifi dayan kapısına

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar geç gelen adaletin adalet olduğuna inanmıyorum. Polisti, sigortaydı, mahkemeydi derken çizikli, göçüklü arabayla kaç ay gezeceksin. Sana yapılanın 1 fazlasını karşı tarafa yapmazsan hatalarını anlamıyor hayvan çocukları. Kapalı otoparkta ayının teki benim 173 kg. motorumu itmiş, itme esnasında da ön çamurluğumu çizmiş. Aldım elime anahtarı adamın siyah Mercedes'i boydan boya çizip kaputuna imza attım. Uğraşsın pasta cila ile. Dostum o adamın burayı takip edeceğini düşünmüyorum hatta iddaa bülteni dışında bir yazı okuyacağını da düşünmüyorum ama umarım tekrar karşılaşırsınız.
    Angrypower ve Dxsec bunu beğendiler.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Sağlam bi hayvan sever olarak sizi kınıyorum, böyle tek hücreli oluşumlara neden hayvan gibi nadide saf günahsız bir ruhu yakıştırıyosunuz..
    diğer arkadaşta İt demiş, şu dünyada itler kadar sağdık, mert, insan için yaşayan bir hayvan türümü var ?

Çok ayıp beyler yakıştıramadım.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geç gelen adaletin adalet olduğuna inanmıyorum. Polisti, sigortaydı, mahkemeydi derken çizikli, göçüklü arabayla kaç ay gezeceksin. Sana yapılanın 1 fazlasını karşı tarafa yapmazsan hatalarını anlamıyor hayvan çocukları. Kapalı otoparkta ayının teki benim 173 kg. motorumu itmiş, itme esnasında da ön çamurluğumu çizmiş. Aldım elime anahtarı adamın siyah Mercedes'i boydan boya çizip kaputuna imza attım. Uğraşsın pasta cila ile. Dostum o adamın burayı takip edeceğini düşünmüyorum hatta iddaa bülteni dışında bir yazı okuyacağını da düşünmüyorum ama umarım tekrar karşılaşırsınız.
    Adalete inanırım. Ama çamurluktaki bir çiziğe karşılık, mercedesi boydan boya çizmek adalet değil. Zorbalık, aşırı, orantısız.
    Aynı adalet anlayışıyla mercedes sahibinin motorunuzu yakması gerekir.

Madem yapn belli, gizli saklı malına zarar vermek yerine onarım ücreti talep edebilirdiniz

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Geçmiş olsun, arabaya kamera takmak şart oldu artık demek ki.
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adalete inanırım. Ama çamurluktaki bir çiziğe karşılık, mercedesi boydan boya çizmek adalet değil. Zorbalık, aşırı, orantısız.

Madem yapn belli, gizli saklı malına zarar vermek yerine onarım ücreti talep edebilirdiniz
    Forumda vururum-kırarım diyenlere ve iyi yapmışsın diyenlere hep karşı çıktım. Fakat doğruluk ve dürüstlük cezasız kalmıyor ne yazık ki. Bu adamın arabasını bir yerde görsem zarar verirmiyim? Hayır. Fakat yüzüne şöyle okkalı bir tükürmek isterdim.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kimse kusura bakmasın, o sığır park halindeki motorumu babasının yeriymiş gibi kaldırıp "çizerek" yerini değiştirtiyorsa kibar halime denk gelmiş az bile yapmışım. Ben bu insanların başka bir dilden anlayacağına inanmıyorum. Adamı bekleyip onarım ücreti talep ettiğimde ya o beni gırtlaklar ya da ben onun kafasını kırardım.

İşi şöyle bağladım.
    Arabamda sadece arka tampon boya hasarı oluşmuş. Başka bir şey göremedim. Tampon yerinde sağlam gibi duruyor. Tampon sağlammış. Yerinden bile çıkabilirdi. Yaptırmayacağım. Çünkü, ya kasko indirimim, yada cebimdeki nakit para gidecek. Arabayı satarken de tampon boyalı deyince alıcının aklına elli tane senaryo gelir. Böyle kalsın. Satarken boya masrafı kadar indirim yaparım. Param da şimdilik cebimde kalır. Arabam da hasar kayıtsız olarak kalır.
    Hayvan dersem hayvanlara ayıp olacak. 34 JB 5351 plakalı aracın sürücüsü muhterem kardeşimize de selamlar, sevgiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    olay üzücü
    polise git(e)memek daha üzücü
    gidişat, daha da üzücü

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Terbiyesizin evladı çok. Çok tuhaf adamlar var, dövebilecek olsa durup birde bağırdığın için darp ederdi seni, arabanın içini görüp "ben bunu dövemem" deyip basıp gitmiştir. Bizim Kırklareli'inde böyle adamlar pek olmazdı yani çok nadiren denk gelirdim son 1-2 senedir burada da doldu bu tipler, geneli 34 plaka bunların. Bu forumun yüzde 99'u yaşını başını almış adamlar sokakta cadde de yumruk yumruğa kavga edecek adamlar değil ha motorunuzu çizen birine parası öde derseniz muhtemelen "Ha s... lan" falan der ve 1 vs 1 başlar (arabacılar arabadan sopasız inmez), aksi çok nadiren eğitimli medeni birine denk geldiğiniz de gerçekleşir. Kısacası 1 vs 1'i arada item farkı yokken atın yok eğer varsa itemleri eşitleyip öyle atın.
    Weak are prey

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)