Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

CBR 250 sınırlarını zorladım (top speed içerir)

Motovento
    REKLAM ALANI
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı burakrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konunun altina yaptiğim tum yanitlari okumadiysan tekrar okumani tavsiye ederim ben bunu nasil büyük bir iş olarak görmüşüm hangi cevabimdan cikardin merak ettim
    Yani bunun videosunu çekip, forumlarda paylaşmak dahi yaptığın şeyi ciddiye aldığını gösteriyor bence.
    Daha önce de yazdığım gibi, yeni bir şey de değil. Yüzlerce video vardır ortalıkta
    CrazyBullet bunu beğendi.
    Az silindir, çok iş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani bunun videosunu çekip, forumlarda paylaşmak dahi yaptığın şeyi ciddiye aldığını gösteriyor bence.
    Daha önce de yazdığım gibi, yeni bir şey de değil. Yüzlerce video vardır ortalıkta
    Ya hocam yazmis olmak icin yazmayin Allah askina tamam ben bunu buyuk bi is gibi goruyorum oyle olsun.
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Ya hocam yazmis olmak icin yazmayin Allah askina tamam ben bunu buyuk bi is gibi goruyorum oyle olsun.
    La de get bebe. Maymunu oturtsan oraya oda gaz açar. Videoyu da buraya koymaz. Standart keko motorcusun işte.

Al bak bu maymuna marifetlerini gör, kendinle karşılaştır. https://m.youtube.com/watch?v=gkAhTEH_B6Y

“Yazmis olmak icin yazma” dediğin adam zaten yazmis olmak icin yazmayan bi adam. Tanımasam bisi demicem. Neyse.
    UzunYolAdami bunu beğendi.

Boşver dostum gençler hızlı son kasası 4 yıldır var olan bir motosikletin “son hızını merak edenlere” video çeksin arkadaş. Yani kimseye

Motosikleti
    Xtreme max 200
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/175796-ilk-sesli-vlog-denemem.html

Mamba09 isimli arkadasin actigi konudaki videosuna bir bakmanizi tavsiye ederim. Redline, teker, makas hersey mevcut ben son hiz denedim ama ben kekoyum oylemi? Hangi tarikattensiniz pardon?

Mamba09 isimli arkadasin actigi konudaki videosuna bir bakmanizi tavsiye ederim. Redline, teker, makas hersey mevcut ben son hiz denedim ama ben kekoyum oylemi? Hangi tarikattensiniz pardon?
    Hahahahah sen bu yazdıklarına inandıysan ve kendi videonla karşılaştırdıysan uzun uzadıya bir şey yazmayacağım, çünkü anlamamaya görmemeye yemin etmiş gibisin. Günaha girme

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu yazdığını tekrar hatirlatiyim

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Resmen bela oldun bi saattir ne sacmaladigini da anlamadim hala sanki videoyu sana beğendirmek icin cekmisimde sana laf anlatiyom bir saat git az otede oyna kardes

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Ya arkadaşlar adamı şeytan gibi taşlıyorsunuz aynısını oğuzhan yapıyor internette herkes ooo abi helal 18-19 yasında adama abi diyorlar niye çünkü o adam camiada fenomen o kadar fenomen ki ehliyetini almışlar elinden tabikipten dahil çıkarttım şimdide arabalara sarmış adam neye sarsa orda alkışlanıyor parayı buluyor bu arkadaşa bunu neden yapıyposunuz onu anlamıyorum ya bişi diyimmi bir çoğunuz he şu sitede sırf millete bilmediğiniz dili öğretmek için varsınız kimse üstüne alınmasın lafı ortaya attım alan alır hayırlı olsun adama yüklenenlerin sonuna kadar karsısındayım yok lastiği şöyledir yok burası böyledir şahsende tanıyorum o yüzden b-k atıpta günaha girmeyin

Motosikleti

La redline ve teker nerde bi süreyi söyle bende göreyim?

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı coderadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mezarlıklar ayda yılda bir yapanlarla ve onların insanlık dışı hareketlerinden dolayı hayata veda etmiş suçsuz yolunda giden insanlarla dolu. hayati risk olan birşeyi ne var yan ayda yılda bir yapıyor diye nasıl hafife alabiliyorsun? o adam mesela o tünelde öyle gazlarken senin sevdiklerinden birisi orada olsa ve yaptığı bir hata sonucu o sevdiklerinden birine bir zarar gelse ni vır yini ıyda yıldı bir yıpıyır diyebilecek misin böyle?

valla kendisi ölse acımam doğal seleksiyon derim. zerre üzülmem. ama umarım başkasının canına zarar vermez. bu arkadaş gibi bir tane daha vardı, şu 90 la giderken dobloya arkadan çarpan. o da bu genç kardeşimiz gibi her uyarıya alaylı şekilde eyvallah reis aynen devam diyordu. sonra kasktan yere kanlar akarken gördük. umarım bu gencin de sonu öyle olmaz. yada bilemedim türkiyede en hatasız çalışan kurum mezarlıklar müdürlüğü belki onlara da biraz iş çıkması gerekiyordur. Takdir-i ilahi.
    So edgy bro

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    La redline ve teker nerde bi süreyi söyle bende göreyim?
    1:07 ilk teker
    1:16 ikinci teker
    2:16 redline
    2:24 üçüncü teker
    2:40 dördüncü teker
    neyse kardeş sizle uğraşamıyacam son olarak şu sözlerini de hatırlatıyım de "La de get bebe. Maymunu oturtsan oraya oda gaz açar. Videoyu da buraya koymaz. Standart keko motorcusun işte."

Motosikleti
    1:07 ilk teker
    1:16 ikinci teker
    2:16 redline
    2:24 üçüncü teker
    2:40 dördüncü teker
    neyse kardeş sizle uğraşamıyacam son olarak şu sözlerini de hatırlatıyım de "La de get bebe. Maymunu oturtsan oraya oda gaz açar. Videoyu da buraya koymaz. Standart keko motorcusun işte."

https://www.youtube.com/watch?v=9-h2x1u7cSc
    Gelip buraya konu açtığım video ne alaka bu ne alaka. Bunu ben burda konusunu açmadım ki? Neyse. Çoluk çocuk işte.

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelip buraya konu açtığım video ne alaka bu ne alaka. Bunu ben burda konusunu açmadım ki? Neyse. Çoluk çocuk işte.
    Bu cümlede ne anlatmaya çalıştın anlamadım ama bugün birkaç videona maruz kaldım ve seninle tartışacak seviyelere düşmemem gerektiğine kanaat getirdim.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler