Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İki mont arasında kaldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Evet beyler, şu iki seçenek arasında kaldım Venom'un rengi hoşuma gitti Prosev'in de şekli şemali daha bir hoş sanki. Havalar yavaştan soğuyor burada cumartesine yetişsin bari uyumadan sipariş vericem size de bir danışayım dedim
    Prosev;

https://urun.n11.com/mont/prosev-mon...del-P269181500

Venom;

https://urun.n11.com/mont/venom-air-...eti-P272656225
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    Ben de geçen araştırırken Prosev marka olanı gördüm. Soğuk, yağmur, korumalık vs merak ediyorum. Takip.

hocam venom dynamic kullanıyorum. şekil şukul olarak çok iyi koruma ve tekstil olarak da gayet iyi. içinde iki kat içlik var bi rüzgarlık bir de polar gibi birşey. hepsini çıkarttığında full file ceket oluyor. tavsiye ederim

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Venomun enduro tipi bir montu arkadaşımda var. 4 yıldır giyiyor daha bir tarafında sökülme yırtılma vs olmadı.
    Soğuk havalarda da rüzgar korumasından çok memnundu arkadaşım. Hala aynı montu kullanıyor.

Prosevin montunu çevremde kullanan yok o konuda yardımcı olamayacağım.

İki mont da güzel duruyor, özellikleri de benzer, tipi hoşuna gideni al geç, elbet iş görürler

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Venomu sipariş veriyorum kullanmaya baslayinca alacak olanlar için bilgi paylaşırım

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Mont bugün geldi kalite olarak iş görür seviyede. Içerisinde bir yagmur icin bir de soguk havalar icin iki astar var. Su anlik bir sorun yok ama kisin icine kalin bir sey giyince problem olur mu bilemem biraz dar kalabilir ben M beden giydigim icin M soyledim ama L olsaymis sanki daha iyiymis.
    [IMG][/IMG]
    MNS-FZ6 bunu beğendi.

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vay bee ülkeden ayrılalı dandik markalar bile krallığını ilan etmiş. Naçizane tavsiyemdir: kışlık mont enduro tarzı olmalı.NOKTA ve NOKTA
    zekeriyaimam ve pea bunu beğendiler.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı burakrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mont bugün geldi kalite olarak iş görür seviyede. Içerisinde bir yagmur icin bir de soguk havalar icin iki astar var. Su anlik bir sorun yok ama kisin icine kalin bir sey giyince problem olur mu bilemem biraz dar kalabilir ben M beden giydigim icin M soyledim ama L olsaymis sanki daha iyiymis.
    http://<a href="https://hizliresim.c...Lr.jpg</a></a>
    Venom kullanıyorum. Kışın kazak bile giymeye gerek duymuyorum. Astarlarını takınca üşütmüyor. Hiç rüzgar almıyor.

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    İçine birşey giyemezsin gibi duruyor ayrıca madem kışında kullanacaksın soğukları düşünüyorsun biraz uzun montlardan alabilirdin belinide soğuktan korurdu.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Venom kullanıyorum. Kışın kazak bile giymeye gerek duymuyorum. Astarlarını takınca üşütmüyor. Hiç rüzgar almıyor.
    O olay kişiden kişiye değişiyor. Ben Venom Protex 2 kullanıyorum yaz-kış (Bir dahaki yaz kesinlikle yazlık mont yaparım orası ayrı.). İçime içlik, tişört, gömlek, rüzgar geçirmez bir zımbırtı daha giyiyorum. Windproof denilen giysilerden. Üstüne montun 2 katmanı ve kendisi. Hemde İstanbul'da

4riders'in montu vardı bende eskiden. Onu giyince hiç üşümüyordum, orası da ayrı bir konu...

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Montu aldim arkadaslar konuyu actigimda yazsaydiniz bu bilgiler belki isime yarardi.

Motosikleti
    R25
    Alıntı burakrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Montu aldim arkadaslar konuyu actigimda yazsaydiniz bu bilgiler belki isime yarardi.
    Ne aldın boy, kilo, mont bedeni ve mont fiyatı

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne aldın boy, kilo, mont bedeni ve mont fiyatı
    Mont şu;
    https://urun.n11.com/mont/venom-air-...eti-P272656225

M beden aldım boy 175cm kilo 73 montun fiyatı 400 tl.
    Soft koruma var. İçerisinde rüzgar ve soğuk için 2 ayrı astar var bugün biraz sürmeye çalıştım baktım olacak gibi değil kan ter içinde kalınca içindekileri çıkardım. Gayet hava alıyor içindekileri çıkarınca ama yazın sıcağında bir fileli kadar ferah olmayabilir. İlk geldiğinde önden biraz kısa geldi diye düşünmüştüm ama motorun üstüne oturunca hafif öne eğik pozisyonda kullandığın için tam şeklini alıyor tam oturdu diyebilirim.

Alıntı kalidor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay bee ülkeden ayrılalı dandik markalar bile krallığını ilan etmiş. Naçizane tavsiyemdir: kışlık mont enduro tarzı olmalı.NOKTA ve NOKTA
    venom mu dandik? benden sana bir abi tavsiyesi kullanmadığın görmediğin şeyler hakkında yorum yapma. Venom kullanıyorum. Revit Dainese vs den dikiş kumaş kalitesi vs olarak hiçbir eksik yok. Yerli üretim yerli malına teşvik için güzel birşey bence. Gerçi sen memleketine önem versen elin yunanlarına kaçmazdın

Mont almalıyım buradaki yorumları okuyunca iyice kararsız kaldım. Özellikle kış şartları için mont seçerken neye dikkat etmeliyim.

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mont almalıyım buradaki yorumları okuyunca iyice kararsız kaldım. Özellikle kış şartları için mont seçerken neye dikkat etmeliyim.
    Kararsız kaldımdan kastın yukarıda arkadaşın bahsettiği "kışlık mont enduro tarzı olmalı" ise, bence alakası yok her tarz motorun yazlık kışlık modelleri var. Sen motosikletinin sürüşüne uygun tarzdaki montu tercih etmelisin gerisi zaten fiyat kalite olarak zilyon tane seçenek var.

Kararsız kaldımdan kasıt. Venom air racing baharlık yazlık olarak geçiyor. Kışın ne kadar kullanabiliriz ki

Şöylede sorabilirim ilk kez mont alacağım kışlık mont almak istiyorum. Özellikle yağmur sıkıntısı için. Seçerken neye dikkat etmeliyim. Mesela rüzgar içlikten bahsediliyor her kışlık montta var mı bu

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kararsız kaldımdan kasıt. Venom air racing baharlık yazlık olarak geçiyor. Kışın ne kadar kullanabiliriz ki

Şöylede sorabilirim ilk kez mont alacağım kışlık mont almak istiyorum. Özellikle yağmur sıkıntısı için. Seçerken neye dikkat etmeliyim. Mesela rüzgar içlikten bahsediliyor her kışlık montta var mı bu
    "Nefes alabilen rüzgar ve su geçirmez silikon lamineli iç astarı ve çıkartılabilir polyester içliği mevcuttur" bunları bahar veya yaz için yaptıklarını sanmıyorum durduğun an ter içindesin ama kışın da çok problem olacağını düşünmüyorum. Yağmur için ayrıca yağmurluk almanı tavsiye ederim.

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı coderadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    venom mu dandik? benden sana bir abi tavsiyesi kullanmadığın görmediğin şeyler hakkında yorum yapma. Venom kullanıyorum. Revit Dainese vs den dikiş kumaş kalitesi vs olarak hiçbir eksik yok. Yerli üretim yerli malına teşvik için güzel birşey bence. Gerçi sen memleketine önem versen elin yunanlarına kaçmazdın
    çocuğum tevellütün( şimdi bu kelimeyi google amcasında arar) kaç? bu arada senin ata toprağın Yunanistan ya da Arabistan'da değil, Abd'deyim. Pek sonradan görme ibişlere cevap vermiyorum ama kaliteli olan, marka arkasında duran tüm girişimlere saygım vardır ama tabiki fiyatlarını şişirmedikçe; oldu mu evladım, yeğenim?

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O olay kişiden kişiye değişiyor. Ben Venom Protex 2 kullanıyorum yaz-kış (Bir dahaki yaz kesinlikle yazlık mont yaparım orası ayrı.). İçime içlik, tişört, gömlek, rüzgar geçirmez bir zımbırtı daha giyiyorum. Windproof denilen giysilerden. Üstüne montun 2 katmanı ve kendisi. Hemde İstanbul'da

4riders'in montu vardı bende eskiden. Onu giyince hiç üşümüyordum, orası da ayrı bir konu...
    Belki model farkıdır. Bendeki Venom Tourex. Ucuz ama baya iş görüyor. Aksaray'ın çat ayazında üşümüyorum.
    İster düşün... Kendini ister hayale kaptır...Uzar uzar, çünkü hiç sonu yoktur yolların.
    Bakarsın aldanmışsın, gördüğün bir seraptır. Sevimli bir hayale açılırken kolların.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)