Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Araçların Arasından Tek Teker Geçen Motosiklet..Mt 09 Vakası..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

https://www.instagram.com/p/BoOZ9bxg...d=5o88s0ff14cq

izlerken benim içim kıyıldı..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

mağaraya internet bağlatmışsın hayırlı olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Bu tek teker birkan polat değilmi? eski haberleri pişirirk pişirik veriyorsunuz

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tek teker birkan polat değilmi? eski haberleri pişirirk pişirik veriyorsunuz
    Kerem a hero
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    kaçkiyo mağara soğukmuydu?

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Kerem a hero baya uysallaştı ya hatta yeni altın elbiseli adam olmak gibi bir görev edinmişti sanırım. Takipçi kitlesi memnun değil bu durumdan. Gerçi kamera kapalıyken aksiyon devam ediyordur.

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hep merak etmişimdir bu hareketler arabadan nasıl görünüyor? sanırım araba alıp otobana çıkmadıktan sonra ve böylesine denk gelmedikten sonra anlayamayacağım.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 127 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hep merak etmişimdir bu hareketler arabadan nasıl görünüyor? sanırım araba alıp otobana çıkmadıktan sonra ve böylesine denk gelmedikten sonra anlayamayacağım.
    Ben motosiklet de kullanıyor olmama rağmen böyle durumlarda acayip sinir oluyorum. Diğerleri kim bilir nasıl nefret ediyor.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Motosiklette de otomobilde de nefret ettiğim kullanım tarzı. Bunun gibiler yüzünden motosikletlerden nefret eden kitleler artıyor. Savunulacak bir tarafı da yok, aşırı hızdan tutun da trafikteki insan ve araçları tehlikeye sokmak ve dahası... O iki araç arasından öyle teker yapıp geçmek çok mu marifet? Tekeri yapan sen değilsin, altındaki motosiklet. Birde milletin yorumlarına gıcık oldum. Ya o aradan geçerken yanından geçtiğin otomobilin içindeki şoför trafiğe yeni çıkmış biri olsaydı, bir bayan, hafif panik atak ve korkarak kullanıyor. Kaza yapmasına sebep olsaydın da eşi veya ailesi seni arabanın arkasına bağlayıp çekerek götürseydi akıllanır mıydın acaba? Olasılıktan bahsediyorum!

Ben şikayet ettim sizde edin.

https://www.egm.gov.tr/Sayfalar/ihbar.aspx

Bunun gibi kendini bilmezler yarın eşinizin çocuğunuzun hayattan kopmasına sebep olabilir. Bunun birde kadın versiyonu vardı emniyet olaya el atınca süt dökmüş kediye döndü bunada bir el atsınki kendini bilmezler tek tek trafikten ayıklansın. 1 kişi 1 kişidir.

bu zibidi ve bunun gibi tipler son zamanlarda o kadar çok türedi ki. Bunlar yüzünden biz normal kullanan motosikletlilere karşı inanılmaz bir antipati oluştu. Bu bir bi de bunun bi tane sonradan görme aşırı apaçi bi bebe versiyonu var maltepede oturuyor. Oğuz muydu neydi adı.

Açıkçası hem araba hem motosiklet süren birisi olarak düzgün yolunda giden bi motosiklet gördüğümde maksimum yardımcı olmaya çalışıyorum önünü açarak yada yandan gelen araçtan koruyarak vs. Ama bu zibidi ve bunun gibi birşey arkamdan tek teker geliyorsa direk önüne kırıyorum valla umrumda değil düşecek mi geberecek mi. Geberirse de doğal seleksiyon olur yapacak birşey yok. Şu teker işini iyi bir bok sanıyorlar. Lan o makine tek tekerde gidebiliyor olsa adamlar bir tane tekerlek koyardı.

İşte bunlar hep sonradan görmelikten oluyor. Dikkat ederseniz bu ve o bahsettiğim diğer apaçinin videolarında küçüklüklerini anlatıyorlar hep böyle yokluk yok kuaförde çalıştım yok pimapencide çalıştım. Şansa bala cepleri iki kuruş para görünce böyle oluyor. Kimse yetenek falan demesin bu yetenek falan değil.

Neyse umarım yakın zamanda cezasını gerektiği gibi çeker. Artık maddi para cezası mı olur yoksa hayatına mı mal olur bilemem. Ama açık konuşmak gerekirse bi gün bariyerde yada bi arabanın altında paramparça olduğunu duysam bu tiplerin zerre acımam. Hatta sevinirim bile trafikte bana yada bir yakınıma zarar verme ihtimali kalmadı diye.
    gitaristgkn bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)