Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hero karizma 250 Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

2016 model 10000 km de garantiis devam ediyor fiyat 5000 SİZCE ALMALIMIYIM HAKKINDA TECRÜBESİ OLAN VARMI BU MOTORUN BEYLER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    systemj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift 125L CBS
    Hero sağlamlığı ile biliniyor, titreşimi tipi senin için sorun değilse ve motorda alırken bi sorun yoksa neden alınmasın.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Hondanin eski yıllarda üretmiş bazı motorlarında kullanmış olduğu eski bir hava soğutmalı motor bloğu var diye biliyorum motor kısmı sorunsuz ama o tipsiz motorla bilmiyorum şahsi görüşüm insan içine çıkamam

Motosikleti
    Hero Karizma R
    Birkaç haftadır karizma kullanıyorum. Motor sağlamlığını falan bilmem ama kalitesiyle ilgili kötü yorum görmedim.

- Tipi: bence güzel. Fotoğraflarda gözüktüğü gibi değil. Alırken 10bin TL'ye kadar olan motorları inceledim, bence tip olarak en iyi duranı bu.

- Titreşim; İlk motorum, beni çok rahatsız etmiyor. Ama 80-100 km den sonra çok yorabilir. Ellerde çok hissedilmiyor, ayak kısmı titriyor.

- 120 km/s e zorlanmadan çıktı. (Devir 6bini geçmeden)

- Yedek parça zor bulunuyor.

- 7-8 saat çalışmadıktan sonra jiglesiz çalışmıyor. 13-15 saat çalışmayınca ayak marşı ile çalışıyor. Belki benim motorla ilgilidir ama sanmıyorum yeni motor, kronik sorun gibi.

- Granajları plastik, dandik duruyor. Siyah boyalı yerlerine (ayna demiri gibi) tırnağını sürtsen boyası gidiyor. Dış malzemenin masrafından çok kaçmışlar.

Biraz sıkıntıları var ama ben aldığıma pişman olmadım daha.

Çok teşekkürler

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Motomania idi sanırım youtube da o abinin detaylı incelemesi var ben o motoru düşünmüştüm bütçem o kadar olmadığı için alamadım. Karenajlı modeli biraz iyi duruyor belki far değişimi ile falan daha güzel hala gelir. Titreşim var diyorlar ama sağlam motormuş göstergesi eski tip yarış motoru göstergesi şahsen benim çok hoşuma gidiyor.

Motosikleti
    Artık Yok...
    aynen bende motomanida izlemişdim sonra beşiktaşda bizim cafeye gelen bir tane sarı carisma var o arkadaşlada konuşdum 60 bin lilere gelmiş daha motoruna anahtar değmemiş.. ciddi bir arıza çıkartmamış .. motor ordan gözüme girdi.. arkadaş baya uzun yolda yapmış banamısın dememiş..

yalnız alırsanız o yan grenajlarıda alın sadece kafa grenajı ile kelaynak kuşu gibi duruyor , yan grenajlarla motor şekli bir şeye benzemeye başlıyor..

biraz uğraşırsan herocular onu bilir üç beş ufak tefek değişiklikler yaparsan dişli falan değiştiriyorlar bir şeyler yapıyorlar motor on numara bir hal alıyor.. motomania daki arkadaş sırf o test için kıbrısdan izmire gelmişdi o motorla..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)