Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hayalleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün bende niyeti bozdum. Sonra olmadı. Neyse artık
    Hayırdır 07'e geçiş mi var ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Bulursam geçeceğim. Yeter artık titremekten sıkıldım.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Bulursam geçeceğim. Yeter artık titremekten sıkıldım.
    =)) İnşAllah gönlüne göre bulursun. Ne kadara kadar bakıyorsun hocam

Motosikleti
    MT-07
    Benim motorun üstüne 10 verecek gibi. Gramersin birşeyler arıyorum. Denk gelmez ise almam. Acelesi yok zaten.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Piyasalar ne oldu bir haberim valla. Sizin motorun piyasası alacağınız 07'nin ne kadar nası şuan durumlar.

Motosikleti
    MT-07
    Bende bilmiyorumki. 2017 model, 31/10/2018 tarihinde trafiğe çıkışlı, tramersiz Siyah MT-25. Herkes gazlanıp mt-07’lerin fiyatını çekmeye çalışıyor yukarıya ama keyifleri bilir

Motosikleti
    Artık Yok...
    Türkiyede arada sırada çok şişirilen balon piyasası olan motorlar oluyor.. mt07 onlardan biri.. Mt07 ile 09 ikinci elde nerdeyse hemen hemen aynı fiyat böyle bir komedi olabilirmi.. şahsen mt07 ye o fiyatı vericeğime 24-25 bin li rakamlar gider üstüne 2-3 ekler 09 alırdım.. yada tam tersi o parayı vericeğime 16-17 bine bir fazer alırdım 4 silindir mis gibi makine..

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Gerçekten Özgür olmak isterdim.
    Cloud bunu beğendi.
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

Hep küçük hayallerim oldu
    Tam gerçekleştirecekken
    Başka engeller cıktı, sonra başka küçük hayaller ve yine hayal kırıklıkları

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Senin motor baya yeniydi km'si falan da düşüktü hatırladığım. Bizim bir arkadaş var şuan kurs aşamasında akşam bir yoklayacağım nedir durum

Altımda Goldwing arkada hatun ve yollar...

gurucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    txmax530dx+sissybar+alçak basamak kaplaması+50000tl+erken emeklilik ve ülkemde çoğunlukta mutlu medeni insanlar

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim hayallerime günümüz teknolojisi çözüm üretemiyor. 100 cc cub gibi yaksın, Mt-09 gibi gitsin, yağ değişimi ve diğer parça değişimleri keyfe keder 50000 km.de bir olsun, görünümü ilgi çeksin, yedek parçaları bol bulamaç olsun, fiyatları bedavadan biraz pahalı olsun. Sıfır fiyatı 10000 TL altı olsun, 2. elde satmaya kalktığımızda değeri 10000 TL üstü olsun, kimse çalmaya yeltenmesin vs vs
    Ohaa artık ne içip klavye başına geçmişsem..

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin motor baya yeniydi km'si falan da düşüktü hatırladığım. Bizim bir arkadaş var şuan kurs aşamasında akşam bir yoklayacağım nedir durum
    11200km'de şuan. Duramıyorki yerinde. Lakin bugün öyle bir sıcak geldiki, yarından sonra full servis ile giderim. İstanbul'da motorda işkence oldu artık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:26 ----------

Ohaa artık ne içip klavye başına geçmişsem..
    Senin motorun MT-25 diyorum, bana kızıyorsun

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    11200km'de şuan. Duramıyorki yerinde. Lakin bugün öyle bir sıcak geldiki, yarından sonra full servis ile giderim. İstanbul'da motorda işkence oldu artık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:26 ----------

Senin motorun MT-25 diyorum, bana kızıyorsun
    Ön balatam bitmiş, yarın sabah bir de balata alıp taktıracağım.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiyede arada sırada çok şişirilen balon piyasası olan motorlar oluyor.. mt07 onlardan biri.. Mt07 ile 09 ikinci elde nerdeyse hemen hemen aynı fiyat böyle bir komedi olabilirmi.. şahsen mt07 ye o fiyatı vericeğime 24-25 bin li rakamlar gider üstüne 2-3 ekler 09 alırdım.. yada tam tersi o parayı vericeğime 16-17 bine bir fazer alırdım 4 silindir mis gibi makine..
    Hocam 27-28-29-30 civarlarında temiz 09 bulabilirseniz söyleyin sizden önce ben alicam. Uzun süredir mt09 piyasasini takip ediyorum 30 liraya alacağınız 09 un son sahibi olma olasılığınız yüksek.
    Sebebi
    1 km çok yüksek. Türkiye'de 20 bin kmnin üstüne ölü olarak bakıldığı için satamazsiniz dediğiniz fiyat aralığında km yüksek oluyor
    2 hasar kaydı. Hasar kayıtlı motorada neredeyse ölü gözüyle bakılıyor.

30 bine mümkün değil kilometresi düşük hasar kayıtsız 09 bulamazsınız. ya hasar kaydı vardır ya kmsi yüksektir yada her ikisi birden vardır. Yada direk hasar kaydı olmadan kazali toplanmış motordur.

Kimse hatasız 09 u 30 bine bırakmaz.

Motosikleti
    MT-07
    Ön balatam bitmiş, yarın sabah bir de balata alıp taktıracağım.
    Gel ben sana MT-25 vereyim. Ön balatası da bitmemiş

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Gel ben sana MT-25 vereyim. Ön balatası da bitmemiş
    Hemen ver ordan bana 3-5 adet Mt25

RÇ1978 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba 100 T9

Daha iyileri sizlerin olsun

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 27-28-29-30 civarlarında temiz 09 bulabilirseniz söyleyin sizden önce ben alicam. Uzun süredir mt09 piyasasini takip ediyorum 30 liraya alacağınız 09 un son sahibi olma olasılığınız yüksek.
    Sebebi
    1 km çok yüksek. Türkiye'de 20 bin kmnin üstüne ölü olarak bakıldığı için satamazsiniz dediğiniz fiyat aralığında km yüksek oluyor
    2 hasar kaydı. Hasar kayıtlı motorada neredeyse ölü gözüyle bakılıyor.

30 bine mümkün değil kilometresi düşük hasar kayıtsız 09 bulamazsınız. ya hasar kaydı vardır ya kmsi yüksektir yada her ikisi birden vardır. Yada direk hasar kaydı olmadan kazali toplanmış motordur.

Kimse hatasız 09 u 30 bine bırakmaz.
    ben km ye falan bakmam umrumda olmaz 60-70 binde motorlarda aldım 40 binde olanda aldım hiçde mağdur olmadım.. şimdi sen deyince bakdım 27 den başlıyor fiyatı ben şase temizse , ön maşalar direkler sağlamsa, motorda açılıp işlem görmemişse , gazı açdığında pistondan tekleme vuruntu sesi gelmiyorsa alırım.. zaten ustam o konularda tecrübelidir bakar bende anlarım ama onada baktırırım ,pazarlık sünnettir pazarlığımıda yapar al derse alırım.. daha hiç mahçup etmedi beni.. benim tdm mem satarken 84 bin km deydi..

o yüzden o muhabbetlere girmem o fiyata bulursan banada al falan var işte gir sahibindene bak pazarlıkda yaparsın bin lira belki iki bin lirada düşebilirler piyasa zaten ölü. satışlar dipde.. titizim km si düşük olsun kırmızı olsun ,lastikleri pirelli olsun diyorsan o tercihler doğrultusunda fiyatta artar benim öyle takıntılarım yok temiz olsun alırım..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)