Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Teknofest'e motosiklet alınmıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    BikeManiac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f700 gs
    Devlet politikası olarak motorcular istenmiyor ve hiçe sayılıyor. Bu nedenle olabilir.
    Diğer taraftan türk motosiklet grupları taşkınlık çıkarmaya ve apaçilik yapmaya yatkınlar. Bu nedenle bazı gruplar hariç türkiyedeki motosiklet gruplarından bende nefret ediyorum. Gidecekseniz arabayla ailenizle efendi efendi gidin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Ben bugun motosikletle gittim. Olanlari anlatayim size.

Festival alanina daha yaklasmadan bile ilk kontrolde hoooooppp hemserim motosiklet giremez diye karsilaniyorsunuz. Motosikleti kenara birakin, biz size arac ayarlayacagiz dediler. Bizim okulun ogrencileri otobusle festival alaninda oldugu icin tereddut etmeden motoru park ettim ve arac ayarlarim diyen gorevlinim yanina gittim. Hemen yoldan bir araba cevirdi. Bir arkadas arabasinda tek basinaydi ve beni aldi. Sohbet ede ede otopark alanina kadar gittik.

Otopark alanindan sonrasina hicbir sivil arac giremiyor. Otoparktan sonra da balik istifi bir sekilde belediye otobuslerine biniyorsunuz. Onlar da sizi festival alaninin uzaginda bir yerlerde birakiyor. Cok hizli tempo ile 16 dk yurumusum ve festival alanina girdim. Her yer cop her yer tas toprak. Girdim ve 10 dk sonra ciktim.

Neyse ki okulumuzun ogrencilerinin oldugu otobuse bindim ve motosikletin yanina kadar ulasabildim. Yoksa milletten yine rica edip beni arabasina almasini bekleyecektim.

Kisacasi... Ben gittim, siz... (karar verin artik)
    silenced bunu beğendi.

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    evet içeti almıyorlar motorları bizde gittik geri döndük, motosiklet yarışı yapıyorlar motosikletleri içeri almıyorlar.
    Yani 5-6 km uzakda bırakıp otobüse binip gidilcekmiş.
    98 Beygir.....

Exectus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Festival alanina daha yaklasmadan bile ilk kontrolde hoooooppp hemserim motosiklet giremez diye karsilaniyorsunuz. Motosikleti kenara birakin, biz size arac ayarlayacagiz dediler. Bizim okulun ogrencileri otobusle festival alaninda oldugu icin tereddut etmeden motoru park ettim ve arac ayarlarim diyen gorevlinim yanina gittim. Hemen yoldan bir araba cevirdi. Bir arkadas arabasinda tek basinaydi ve beni aldi. Sohbet ede ede otopark alanina kadar gittik.

Otopark alanindan sonrasina hicbir sivil arac giremiyor. Otoparktan sonra da balik istifi bir sekilde belediye otobuslerine biniyorsunuz. Onlar da sizi festival alaninin uzaginda bir yerlerde birakiyor. Cok hizli tempo ile 16 dk yurumusum ve festival alanina girdim. Her yer cop her yer tas toprak. Girdim ve 10 dk sonra ciktim.

Neyse ki okulumuzun ogrencilerinin oldugu otobuse bindim ve motosikletin yanina kadar ulasabildim. Yoksa milletten yine rica edip beni arabasina almasini bekleyecektim.

Uzay aracının boşlukta parçalarını bıraka bıraka gitmesine benzemiş hocam :D

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu ülkede motorun gelişmesini isteseler vergi üstüne vergi kitlemezlerdi.Motorcu cumhurbaşkanı seçsek bile durum değişmez.Zihniyet değişmesi lazım.

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gösteri ile otoparka motosiklet alınmaması arasında bir alaka yok da, vardır illa ki bir nedeni. Mesele şu ki oradaki görevliler dahil bizler bunu bilmiyoruz. Telefon açıp soran var mı?
    Tahmin yürütelim isterseniz;
    a- Motosikletlerin yoğun araç ve yaya trafiği içinde ekstra kaza riski oluşturması.
    b- Motosiklet fuarlarında yaşanan görüntünün benzerinin ortaya çıkmasından endişe edilmesi.
    c- Organizasyonu düzenleyenlerin motosikletlilere gıcık olması belli bir neden göstermek zorunluluğu olmaması.
    d- Otoparkta motosikletlere ayrılan bir kısmın olmaması.
    e- Hepsi
    f- Hiçbiri
    İroni yaptım hocam.
    07

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı Exectus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzay aracının boşlukta parçalarını bıraka bıraka gitmesine benzemiş hocam :D
    Asil sorun, parcalari donuste toplayamasaydim olacakti. Neyse ki motosikletim biraktigim yerde duruyordu. 😁

Boyut değiştirmek daha kolay en iyisi gitmemek. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler
    Deadly Sto(R)m bunu beğendi.

Exectus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    Asil sorun, parcalari donuste toplayamasaydim olacakti. Neyse ki motosikletim biraktigim yerde duruyordu. 😁
    Aynen motoru bırakınca benim içim hiç rahat olmuyor. İyiki kaza bela gelmemiş başına.
    Deadly Sto(R)m bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Gidenlerden Allah razı olsun iyi ki bu rezillikleri söylediniz. Kimseden olumlu bir şey duymadım. Araba ile gitme planını da iptal ediyorum.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu devlet bir acayip Benide iki hafta önce anıtkabirin otoparkına almadılar motor giremez diye

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)