Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

700TL KIŞLIK MONT ÖNERİSİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT 25
    Arakdaşlar izmirde oturuyorum şuan dandik bir scooter sahibiyim 2 aya rks rn 180 alıcam bayiden 0 ama ekipmanları tamamlamadan motoru almak istemiyorum. Kask olarak hjc fg-17 düşünüyorum onu kesin kararlaştırdım ama İzmirin kuru soğuna dayanacak rüzgar,yağmur geçirmeyecek bir mont arayışındayım. Tabiki içerisindeki koruma ekipmanları da bir okadar önemli Prohel botari şuan aklımda 400-500tl civarında bulunabiliyor ama tek seçeneğe de bağlı kalmak istemiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rhombeuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    700 tl civarına prosev kışlık montu var fena değil malum sitelere bak biraz

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Roleff Riga almıştım ben, şu an 420 TL. Hem spor görünümlü hem de çıkarılabilir içliği de var. Omuz ve dirsek korumaları güzel de sırt koruması iyi değil, ben değiştirmiştim.

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı liquem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arakdaşlar izmirde oturuyorum şuan dandik bir scooter sahibiyim 2 aya rks rn 180 alıcam bayiden 0 ama ekipmanları tamamlamadan motoru almak istemiyorum. Kask olarak hjc fg-17 düşünüyorum onu kesin kararlaştırdım ama İzmirin kuru soğuna dayanacak rüzgar,yağmur geçirmeyecek bir mont arayışındayım. Tabiki içerisindeki koruma ekipmanları da bir okadar önemli Prohel botari şuan aklımda 400-500tl civarında bulunabiliyor ama tek seçeneğe de bağlı kalmak istemiyorum.
    Ben de o civarlarda mont bakiyorum prohel venom vs var kullanip memnun olanlar yorum yaparsa sevinirim
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

Motosikleti
    R25
    Sahibinden deki ilanlara bakın, revit excalibur kışlık mont 1200 tl yazmıştı birisi. 1000 e bırakır. Bu tarz ilanlara bakın sıfır alıp satanlar oluyor motoru bırakan, motoru çalınan ihtiyacı olan vs..

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    o bütçe ile alınabilecekler sınırlı,
    montun altına pantolon da lazım,
    içine de sağlam içlik.

izmir ayazını bilirim.
    sağlam giyinmez isen, yolun da var ise epey hastalık geçirebilirsin.
    aman dikkat.
    alabilirsen bir tane rüzgar kesici de edinmeye çalış.

gözüme çarpan şu ürün var

Prosev 7152-T Kışlık Uzun Mont Titanyum Korumalı

markayı da ürünü de kullanmadım, bilemiyorum.

bir tane furygan kışlık var üşütmedi o ayazda, ama epey pahalı.

Motosikleti
    R25
    Dainesee ilan no: 590374207

Revit excalibur: 575986684

Bedenler uyarsa tabi

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden deki ilanlara bakın, revit excalibur kışlık mont 1200 tl yazmıştı birisi. 1000 e bırakır. Bu tarz ilanlara bakın sıfır alıp satanlar oluyor motoru bırakan, motoru çalınan ihtiyacı olan vs..
    içindeki korumalıkların orj olduğunun nasıl anlarız

rasitkoksal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 BMW 1200GS
    https://urun.n11.com/mont/motosiklet-montu-4-mevsim-durt-motorrad-P248083823

BMW Rallye serisine benzettim ben.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Sıfır mont yerine birkaç kez giyilmiş ikinci el bak letgo'dan. Aldığın gibi güzelce birde temizlemeye ver bence daha iyi olur. Venom ve Revı't ın güzel montları var o fiyatlara birde güzel pazarlık yapıp daha da iyi birşey alabilirsen senden iyisi yok.

Motosikleti
    R25
    Alıntı liquem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    içindeki korumalıkların orj olduğunun nasıl anlarız
    Kimsenin çakma korumalık koyacağını sanmıyorum, kaldı ki çakma korumalık varmı acaba. Revit montum var knox marka korumaları, tüm modellerde aynı markayı kullanıyor sanırım ve korumalıkların kalitesinden belli oluyor zaten siyah lastik gibi bişey.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır mont yerine birkaç kez giyilmiş ikinci el bak letgo'dan. Aldığın gibi güzelce birde temizlemeye ver bence daha iyi olur. Venom ve Revı't ın güzel montları var o fiyatlara birde güzel pazarlık yapıp daha da iyi birşey alabilirsen senden iyisi yok.
    Letgo kadar saçma sapan berbat bir uygulama görmedim. Kategori yok, ilan verenler dengesiz beden yazan yok, açıklama yapan yok, yokta yok sinirleniyorum adını duyunca

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Letgo biraz şans işi, hem kullanıcıya ayrı bakmak lazım hem de ürüne. Yaz başı 2. el Held'in yazlık deri eldivenini aldım, tertemiz ve bakımlıydı. Geçenlerde 800 TL.ye Dainese deri mont aldım, onun da sahibi çok iyi bakmış, korumuş, bakımını yapmış. Bugün de Held'in botunu aldım, o da tertemiz ve sıfıra yakın deformasyonla alındı. Daha önce Difi'nin deri montunu almıştım çok memnun kalmıştım. Ama bir 4Riders ve Alpinestars mont gördüm, sahibine bakarak da anlıyorsun malın ne dandik kullanıldığını, gerçekten de adamlar montla sex mi yapmış nedir cılkı çıkmıştı montların, almadan uzaklaştım. Velhasıl yukarıda arkadaşlar 2. el önermiş, ben de makul fiyatlı, iyi kullanılmış, kaliteli bir markalı 2. eli tercih ederdim.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    ben kışın yazlık montun üstüne normal mont giyiyorum, gayet yetiyor .

Motosikleti
    MT 25
    benim ilk motorum olaxagi icin ne kislik ne de yazlik tekstil bir montum var sadece colinsden aldigim 2adet deri ceketim var onlarin da kalinligi 3mm gecmez ikinci el arastiririm. bakalim neler bulabilecem 400-500 liraya 600d kumasli ce sertifikali korumalikli olanlar var onlara ne dersiniz ?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Richa boomerang 4 mevsim. Üstüne decatlondan aldığım yağmurluk. Ankarada iki kış geçirdim. Ektra soğuk olmayan havalarda yağmurluğada gerek kalmıyor fazla. Tabi kışlık kadar uzun değil.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Colins'ten aldığınız deri mont sentetik deri olabilir, sürtünmeye karşı dayanıklı değildir. Herşeyden önemlisi omuz, dirsek ve sırt koruması olmadığından ufak bir düşüşte bile bir yerinizi kırmanız mümkün.
    twisten bunu beğendi.

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Colins'ten aldığınız deri mont sentetik deri olabilir, sürtünmeye karşı dayanıklı değildir. Herşeyden önemlisi omuz, dirsek ve sırt koruması olmadığından ufak bir düşüşte bile bir yerinizi kırmanız mümkün.
    kesinlikle tamda bu yüzden bakıyorum işte ceket

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)