Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr 250 r krank muhabbeti ve .....

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Cbr 250 r almayı düşünüyorum lakin 8,500 tl ile 11.500 tl arasındakiler genelde 2012 model oluyor ve ya krank kitlemiş, ya kitlemek üzere, yada kitleyip yaptırılmış oluyor. Şimdi düşünüyorum 9500 gibi fiyatlardakilerden arayıp eleyip birini alsam krank kırar mıyım? Üstüne biraz daha eklesem krank sorunu olmayan bi motora denk gelir miyim ? Yoksa biraz daha bekleyip 2014 alsam acaba onda da krank sorunu var mıdır ? Gün içinde 50 kere fikir değiştiriyorum, kullanıcılarla konuşuyorum, yorumlara bakıyorum, bi yandan dostlarımla fikir alışverişi yapıyorum ama net keskin bir karar verilmiyor, arada amaaaan be diyip pulsar mı alsam diyorum ama artık naked makinaya da binmek istemiyorum varsa fikri olan bi düşüncesi olan , yada şu makinayı neden düşünmüyorsun diyen, bekliyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Kardeşim hangi motoru zorlarsan krank kırar tabiki sadece cbr ye özgü bir sorun degilki. 2012 model 20 bin kmde kullanıyorum şuanda. Motorum Allah nazarlardan korusun saat gibi işliyor. Ben kalkıp bu motorla 180-190-200 yapmaya kalksam tabiki krankı indiririm. Eğer efendi gibi kullanırsan 100 bin kmyi sorunsuz bir şekilde aşarsın. 10-11 bin tl aşağısı cbrlerden hayır bekleme. Ayrıca hasar kayıtlı motor çok. Temiz motor bulmak istiyorsan hakkını vereceksin. Temizini alırsan kafan rahat olur. Pulsar ile eşleştirilmeyecek bir motor. Yorum bile yapmıyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    alıyor gençler teker yapıyorlar yağ kalmayınca zımbırtenk diye kırılıyor

Rhombeuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kesici bunu önlemek için var. Ancak bakımsız, yağsız çalışan ve aşırı aşırı zorlanan canı alınan motorlar japonda olsa bi zaman sonra son nefesini veriyor. Şanslı çocuk tüm bunları yapar tam zamanında iteklerse sende bende kilitlenmesi olasıdır. 2. El araç almak her zaman risklidir. Memlekette sıfır araç almak son 2-3 yıldır herkesin harcı olmamaya başladı riski alacaksın.

En azından alışveriş yapacağın kişinin tipi ve karakteri üzerine dikkat edebilirsin.Kişinin üzerindeki ekipmanı ve motorda duran değişmiş bilmemne marka performans egzos da bazı şeylerin habercisidir..

Motosikleti
    Hakkını vereyim eyvallah da 11 bin 12 bine alacağım makinanın da 9 bin liralık makinayla aynı temizlikte olmasından korkuyorum, temiz görünür kazası yoktur sesi gidişi iyidir ama hor kullanılmıştır anlaşılmaz vs

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Maalesef düşük cc racing diye bahsettiğimiz bu tarz motorlarin kaderi bu. Ama benim anlamadiğim nasil bu seviyeye kadar geliyor. Adam motora ayçicek yagimi kullaniyor nedir yani yağ var mi bu motorda diye hic mi merak etmiyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    bi kaç ay önce bi arkadaşa aldık. Ben baktım motosiklete ustaya götürmedik , 2011 36 bindeydi şimdi 42 binde sorunsuz biniyor.

Motosikleti
    Maşallah, birazda şans işi demek

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    10 ay önce 2012 model 15 bin kmde aldım. Şimdi 20 bin kmde. Çok şükür sorunsuz kullanıyorum. Aldığımda 9-10 bin tl piyasası vardı. O fiyatlara yıpranmış motorlar çoktu. Daha temizine 11 bin tl verdim. Şimdi 12-13 bin tl piyasası var. Piyasada 150 cc ler 10-15 bin tl olmuş. Bu parayı verdiğime de acımadım. Ne kadar çok para verirsen o kadar temiz motor alırsın. Tabi iyi bir expertiz yaptırmak şartı ile.

Motosikleti
    Ne fiyata aldınız acaba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)