Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Nuh tufanı // Merter gölünde motosiklet sürmek // sağanak yağış ( video )

Motovento
    REKLAM ALANI
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    08.09.2018' tarihinde İstanbul' daki sağanak yağışta mahsur kalan motorcular içerir. Bende sığınacak yerleri geçtikten sonra artık geri dönemeyeceğim için bu fırtına sürmek zorunda kaldım.

Ortaya ilginç ve farklı görüntüler çıktı. ( Suya batan motosikletler, köprü altında kalan araçlar, göle dönen E5 )
    İyi seyirler.
    Not: Erzurumlular ( Dadaşlar ) ve Erol Büyükburç sevenler için sürprizli bir video

Facebook : https://www.facebook.com/oialdemir
    Instagram : https://www.instagram.com/oialdemir/
    Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCZc...J_fGPwzvvnxWRg
    abeciMotoru bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    muhabbetin güzel ama dislike attım

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muhabbetin güzel ama dislike attım
    Eyvallah Seyyah Bey kardeşim. Senin kymco hangisi bu arada ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

polo34 bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motora bak la, yerde yaralı ceylan gibi yatıyor.

o değil de, altyapi ne kadar kötü yahu! yollar resmen dere olmuş, vatandaş survivor tadında hayat sürüyor terbiyesizim!

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motora bak la, yerde yaralı ceylan gibi yatıyor.

o değil de, altyapi ne kadar kötü yahu! yollar resmen dere olmuş, vatandaş survivor tadında hayat sürüyor terbiyesizim!
    Videoda o gün işe gidip gelen ve kurye olan bir sürü arkadaş var. O gün anladım ki kuryelik hakikaten zor iş.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Kamera açısı aşağıda kalmış sanki
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamera açısı aşağıda kalmış sanki
    Çok su gelince öyle olmuş vidayıda sıkmadık o gün galiba. Ama gölün derin kısımlarında işe yarıyor

Kbr_ilhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250 >MT25>CBR650F
    izlerken ben yağmura doydum yahu güzergah da işe git-gel güzergahım oldu için ilgimi çekti Merter'e el atmaları lazım kesinlikle..
    bu işi meslek olarak yapan arkadaşlara Allah kolaylık versin
    o yerde yatan cbf ne öyle çöpe atılmış gibi
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Kbr_ilhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izlerken ben yağmura doydum yahu güzergah da işe git-gel güzergahım oldu için ilgimi çekti Merter'e el atmaları lazım kesinlikle..
    bu işi meslek olarak yapan arkadaşlara Allah kolaylık versin
    o yerde yatan cbf ne öyle çöpe atılmış gibi
    Suyun ortasında kalan chopper da benim yüreğimi dağladı vallahi.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Valla videonun altına yorum yaptım. 9.30 Da yanından geçip anasını ağlattığınız motosiklet sürücüsü arkadan küfür etmiş olabilir. Bu tip durumlarda duyarlı davranmak daha doğru olur. Tesisatla ilgili bir problem çıkacağını düşünmüyorum.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı rollcycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla videonun altına yorum yaptım. 9.30 Da yanından geçip anasını ağlattığınız motosiklet sürücüsü arkadan küfür etmiş olabilir. Bu tip durumlarda duyarlı davranmak daha doğru olur. Tesisatla ilgili bir problem çıkacağını düşünmüyorum.
    Video nun altında da belirtiğim gibi. Merter e inerek o da bende zaten hata yapmış bulunuyorz. Artçı taşıdığı için daha yavaş ilerliyor. Sonuç olarak ikimizde sırılsıklam olmuş durumdayız. Geçtiğimi fark ettiğini bile sanmıyorum.

Motosikleti
    R1250GS ADV
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Video nun altında da belirtiğim gibi. Merter e inerek o da bende zaten hata yapmış bulunuyorz. Artçı taşıdığı için daha yavaş ilerliyor. Sonuç olarak ikimizde sırılsıklam olmuş durumdayız. Geçtiğimi fark ettiğini bile sanmıyorum.
    Valla dostum o cevaptan sonra yorumu kaldırdım zaten ben duyarlı olmaktan bahsetmiştim sen onumu düşünecem herkes birtarafına kadar ıslandı yazmışsın . Şöyle belirtmek isterim o gün bende o saatlerde yoldaydım. Yağmur yağdığında şans eseri köprü altında yer bulup bekledim. Selden bende geçtim fakat yağmur yağmuyordu ve hiç ıslanmadan işimi bitirdim. Herkes bukadar şanslı olmayabiliyor. Acelesi olabilir yetişmesi gereken bir doktor vs olabilir. Adam hata yaptı diye kaskı açık artçıyla zar zor ilerleyen motosikletin yanından 80 ile geçmek benim için ahlaklı bir davranış değil. Bunun yağmur yağıyor diyip yayanın yanından arabayla geçmeden bir farkı yok.

Sana sadece bu tip durumlarda yaşayabileceğin bir problem veya vicdani olarak üzüntü duymaman için bir söylemdi benimki. Saygılar.

Sevgili motorcular,yolun su ile dolu olduğu ve yolu görmediğiniz durumlarda sağdan gitmeyin.Hem su yüksekliği fazla olur hemde kaldırılmış mazgallara düşme ihtimali olur.Biliyorsunuz bu gibi durumlarda suyun gitmesi için mazgal kaldırmak bizde adettendir.Aman dikkat!
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    R1250GS ADV
    Alıntı noz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili motorcular,yolun su ile dolu olduğu ve yolu görmediğiniz durumlarda sağdan gitmeyin.Hem su yüksekliği fazla olur hemde kaldırılmış mazgallara düşme ihtimali olur.Biliyorsunuz bu gibi durumlarda suyun gitmesi için mazgal kaldırmak bizde adettendir.Aman dikkat!
    Bu durumlarda taşan alt yapıların yollardaki yuvarlak kapakları kendiliğinden kaldırdığınıda unutmamak gerek. Yuvarlak kapaklar türkiyede heryerde var ve dolayısıyla motorcunun yapması gereken en sağlıklı sel su geçişi öndeki arabanın lastik hizasında kullanmak.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Katılıyorım. Ama yolu okumak lazım. Genelde sağ tarafa biriksede yolun kötü yapılmasından eğim ters tarafta olabiliyor.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    harbiden yahu! ya o suyun içinde bir rögar kapağı açık olsaydı! aman tanrım direkt yeraltına! 😨😱😱😱😨😱😱

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harbiden yahu! ya o suyun içinde bir rögar kapağı açık olsaydı! aman tanrım direkt yeraltına! ��������������
    E5 te bir kapak olsa böyle olmazdı galiba Birde kapakların olduğu yerleri fark ediyorsun. Çünkü kaplıca gibi fokurduyor

Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Videolarını takip ediyorum adaş. Keyifli şeyler çıkarıyorsun ortaya teşekkürler. Yağmurda baya tehlike dolu bir yolculuk olmuş. Kazasız belasız tamamlaman güzel. Eve gidince aslancığı pirince yatırsaydın bari. Tekerin düz bassın.
    oialdemir bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E5 te bir kapak olsa böyle olmazdı galiba Birde kapakların olduğu yerleri fark ediyorsun. Çünkü kaplıca gibi fokurduyor
    Merter şifa kaplicasi..
    Her derde deva..
    Ister yüz..ister dal..ister balık tut..

Salda gölünü aratmaz...

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Metilen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videolarını takip ediyorum adaş. Keyifli şeyler çıkarıyorsun ortaya teşekkürler. Yağmurda baya tehlike dolu bir yolculuk olmuş. Kazasız belasız tamamlaman güzel. Eve gidince aslancığı pirince yatırsaydın bari. Tekerin düz bassın.
    Eyvallah dostum. Olumlu yorumların için teşekkür ederim Bizim Aslan' ın kablo tesisatı ve sızdırmazlık parçaları iyi çıktı. Bir ara bende tırstım ama problem yok gibi

Ayrıca bunu pirince yatırmak maliyetli olur. Güzel pilavlık pirincin kilosu olmuş 8-9 TL

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)