Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Dominar 400 2018 model 33bin tl

Motovento
    REKLAM ALANI
    Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NAKEd motor da top speed arayan arkadaşları görüyoruz :D gülüyoruz
    Sen ciddi ciddi bu forumda şu kelimeyimi kurdun :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:49 ----------

Alıntı coderadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne arayacaklardı?
    Arkadaş commuter ile naked'ı karıştırdı bence çok şey etmeyelim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

Alıntı AbsentBlue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yani naked diye 110 mu yapsın 400 cc ?
    z750 alıcam ama naked olduğu için 210'u geçmem NAKED sonuçta ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    160 yapıyor zaten ve üstü hem çok savuruyor hem de güvenli olmaktan çıkıyor. Bence bırakın şu top speed merakını. Daha bir kaç gün önce kaza yapan arkadaşların vücutlarının ne hale geldiğini gördüm ve berbat bir görüntü.
    Abimmm ben motorun kapasitesinden bahsettim yoksa kimseye sınırları zorlayın demiyorum aslada demem.Bir kaç gün önceki kazanın konusunda fikirlerimi ve görüşümü beyan etmiştim zaten.400 cc motor bulamayan ağlamasın diyen arkadaşa sadece ne alaka ne maydonoz yazdım

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:55 ----------

NAKEd motor da top speed arayan arkadaşları görüyoruz :D gülüyoruz
    + BU arada gülünen sadece sensin hocam yorumlara bakılarak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Anfibi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen ciddi ciddi bu forumda şu kelimeyimi kurdun :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:49 ----------

Arkadaş commuter ile naked'ı karıştırdı bence çok şey etmeyelim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

z750 alıcam ama naked olduğu için 210'u geçmem NAKED sonuçta ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

Abimmm ben motorun kapasitesinden bahsettim yoksa kimseye sınırları zorlayın demiyorum aslada demem.Bir kaç gün önceki kazanın konusunda fikirlerimi ve görüşümü beyan etmiştim zaten.400 cc motor bulamayan ağlamasın diyen arkadaşa sadece ne alaka ne maydonoz yazdım

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:55 ----------

+ BU arada gülünen sadece sensin hocam yorumlara bakılarak
    Başkan 210 km/h a gülmüşsün ama, hiç bir naked la 200 km/h ı geçtin mi? Geçtiysen kaç saniye kalabildin merak ettim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    yorumuma içerlemiş 2 kez yanıtlamış :D

Motosikleti
    MT-07 ABS
    yorumuma içerlemiş 2 kez yanıtlamış :D
    içerlendiğim yorum değil bilgisiz konuşmana rağmen takındığın tavır

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:57 ----------

Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkan 210 km/h a gülmüşsün ama, hiç bir naked la 200 km/h ı geçtin mi? Geçtiysen kaç saniye kalabildin merak ettim.
    6 ay cb 650f kullandım 200 geçtiğim zamanlar oldu ancak gerek duymadım çünkü ne hız merakım var ne başka birşey.A yrıcaSaniye tutulduğunu bilmiyordum 200'ü geçince mt09 olunca tutuluyo herhalde İşin özü ben lafı mecazi olarak soyledim kişisel algılamaya gerek yok

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benimki 150 yapıyor.Saatlerce 150 km hız ile gittim anadolunun boş duble yollarında.En güzel yanı zorlamadan o hıza çıkması.
    Norton772 bunu beğendi.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimki 150 yapıyor.Saatlerce 150 km hız ile gittim anadolunun boş duble yollarında.En güzel yanı zorlamadan o hıza çıkması.
    Bende ondan dolayı tercih ettim. Ivmelenmesi güzel ve naked ile yüksek sürat zaten tokat manyağı yapıyor adamı, gerek yok.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Naked motor da hız maksimum hız arayan fedöncüdür . Vatan hayınıdir bu 1290 sdr olsa bile .

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pek durmuyor ama o ne olacak
    2009 modelinde abs var, korkmadan sonuna kadar asılınca teker kitlemez ve lastiğin iyiyse bal gibi durur niye durmasın?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    254 15 saniye felan sonra 210 lara düşüp 1 dakikaya yakın kullandım yol bitti.

Motosikleti
    MT-07 ABS
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben şahsıma konuşuyorum şehir içi kullandığım için altımda küçük cc motorla bile 140 ları görünce bana yetiyor fazlasıyla.Arkadaş 200 lü hızları küçümsediğimi sanıp böyle bir soru sordu diye düşünüyorum.

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek istediğim naked motosikletler o hızlarda karenajlı makinelere nazaran çok daha yorucu oluyor. Yoksa azmeden 250 km/h sabitte gidebilir tabi ki.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    herkes speedy gonzales tabii ya :D

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Motorda güzel tork var lakin, hafiften ayı gibi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Demek istediğim naked motosikletler o hızlarda karenajlı makinelere nazaran çok daha yorucu oluyor. Yoksa azmeden 250 km/h sabitte gidebilir tabi ki.
    Bence motosiklet genel olarak yüksek hızlar için uygun değil 😊 Racingde rüzgar yok ama o oturuş pozisyonuyla sabit gidemiyorsun. Enduro Yüksek hızlarda yüksekliğinden dolayı tehlikeli oluyor, diğerlerininde hali ortada zaten. Bende mt07 ile naked hayatıma son vereyim dedim ama yine en kullanışlısı naked gibi duruyor.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    33 bin olamaz öyle olursa kim niye bajaj alsın,ben 250 lik japonlardan daha ucuz artı abs si var diye bunu aldım ikinci el mt07 alırsın o fiyat olursa naked alıcaksan

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Grup sayfalarındada 200ns için 21.700 lü fiyatlar vardı yorumsusuz 4 ay önce 3.750 liraya aldığın motor birkaç gün önce 5.600 den görünce şaşırmıştım bajajın zam haberinden sonra tekrar baktım fiyatına 5.030 tl ye çekmişler geçenlerde habere denk geldim doları bahane edip zam yapan firmalara yüklü miktarda cezalar kesilmeye başlamış bim e de epey yüklü bir ceza kesildiğini okumuştum işin aslı astarı nedir bilemem acaba bu yüzdenmi indirim yaptılar diye düşünmedimde değil malesef doları ciddi oranda bahane edip fiyatları şişirenler var içtiğimiz suya bile özel tüketim vergisi geldi diyip zam yaptılar birkaç gün arayla dolar yükseldi diyip zam yaptılar dün aldığımda birdahakine bu fıyattan alamazsın zamlanacak dedi arkadaş dedim ne alaka dolar yüzünden dedi ulan dağdan dolarlamı akıyo bu su iyice bokunu çıkardınız olacak iş değil bajajın sitesinde bu yüksek fiyatları göremedim eğer cidden bu fiyatlar olacaksa kimse almasın binmesin gitsin araba alsın cidden bu nedir ya sadece bajaj için değil genel olarak söylüyorum cbf bile 12 binleri gördü diyorlar gülüp geçiyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grup sayfalarındada 200ns için 21.700 lü fiyatlar vardı yorumsusuz 4 ay önce 3.750 liraya aldığın motor birkaç gün önce 5.600 den görünce şaşırmıştım bajajın zam haberinden sonra tekrar baktım fiyatına 5.030 tl ye çekmişler geçenlerde habere denk geldim doları bahane edip zam yapan firmalara yüklü miktarda cezalar kesilmeye başlamış bim e de epey yüklü bir ceza kesildiğini okumuştum işin aslı astarı nedir bilemem acaba bu yüzdenmi indirim yaptılar diye düşünmedimde değil malesef doları ciddi oranda bahane edip fiyatları şişirenler var içtiğimiz suya bile özel tüketim vergisi geldi diyip zam yaptılar birkaç gün arayla dolar yükseldi diyip zam yaptılar dün aldığımda birdahakine bu fıyattan alamazsın zamlanacak dedi arkadaş dedim ne alaka dolar yüzünden dedi ulan dağdan dolarlamı akıyo bu su iyice bokunu çıkardınız olacak iş değil bajajın sitesinde bu yüksek fiyatları göremedim eğer cidden bu fiyatlar olacaksa kimse almasın binmesin gitsin araba alsın cidden bu nedir ya sadece bajaj için değil genel olarak söylüyorum cbf bile 12 binleri gördü diyorlar gülüp geçiyorum
    Yamaha şu an 4,50den işlem yapıyor. 6,60dan işlem yapsalar kim ne diyebilir ?
    Doları bahane edip zam yapana keserler cezayı ama bu adamlar doları bahane etmiyor zaten dolarla geliyor ürünler motosiklet ürettikte bizim mi haberimiz yok.. 😊

montanaturne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB250R
    Bence bu zamlı liste fiyatı olayı tam sazan avi. Elde kalan 2017 ve 2018leri eritebilmek için aha bakın fiyatlar bu hale gelecek elinizi çabuk tutun gözdağı

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Facebook Dominar sayfasında şöyle bir resim paylaşmışlardı.
    Gerçekse Bajaj Türkiye'de kendi ayağına sıkar bence.

resmi sitede de değişmiş harbiden ohaa diyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)