Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eskper sigorta problemi

Motovento
    REKLAM ALANI

Geçtiğimiz günlerde başıma talihsiz bi kaza geldi ve başka bi motorsiklet sürücüsü
    ( sürücü demeye içim el vermese de ) - ehliyetsiz, kasksız Bunlar yetmiyormuş gibi tek şeritli yolda ters şeritten üzerime üzerime gelerek bana çarptı ve karşı taraf %100 kusurlu sayıldı,

ben motoru Honda servisine götürdüm hasar kaydı falan çıkaracaklar eskper gelecek motorun yapım süresi 1 ayı geçer dediler, ve gerekli tamir için parayı önce sizin ödemeniz gerekli daha sonra sigorta şirketi parayı sizin hesabınıza ödeyecek dediler gerekli evrakları teslim ettim asıl sorun burada başlıyor

Karşı tarafın sigortası 1 Aydan az kalmış ve muhtemelen benim motorum daha yapılmadan tamir aşamasındayken sigortası bitecek bu durumda ben paramı geri alabilecek miyim ?

Kafamda çok soru işareti var bu tarz konularda bilgileri olanlar aydınlatırsa sevinirim şok teşekkürler arkadaşlar iyi sürüşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Öncelikle geçmiş olsun.

Sigortaya hasar bildirimi yapılmış olmasına dikkat edin.

O noktada sorun yaşamazsanız esas olan kaza tarih ve saatidir.

Sigorta bitiminden sonra da fatura kesilse sıkıntı yaşamazsınız, yeter ki hasar bildirimi zamanında yapılsın.

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun kardeşim. Poliçenin bitiş tarihi öncesi tüm kazalar sigortalıdır. Bitiş tarihine 1 dakika kalsa bile... Poliçeni uzatmasan da acenta firma hasarını karşılamakla mükelleftir. Sigortanın kaza tutanağını kontrol etmeni öneririm. Kazayı yaptığın tarih mutlaka yazılı olmalı ve acentanın mühür ve ıslak imzası olmalı.Paranı alırsın, endişelenme...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)