Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM RC 200 & PULSAR RS 200 & HONDA CBR 125 R

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar herkese merhaba. Motor alıcam ama 3 tanesi arasında kaldım. Bunlar KTM RC 200 & PULSAR RS 200 & HONDA CBR 125 R Hepsi hemen hemen aynı klasmanda siz hangisini önerirsiniz parça fiyatı, yakıt tüketimi, genel kullanım olarak. sizin de değerli yorumlarınızı bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hepsi az yakar, hepsi parça fiyatı olarak şu ekonomik vaziyette birbirini kovalar.Ama görünüş,zevk,kullanım olarak çok farklılardır.İmkanın varsa hepsini dene kararını öyle ver imkanın yoksa kullanım olarak en horçını ktm rc 200'dür sonra pulsar en son cbr gelir.Oturuş pozisyonu olarak ss diyebileceğimiz tek motor aralarında ktm'dir.Diğerlerinin oturuşu o kadar agrasif değildir daha çok sportouring diyebiliriz.Gidon yapısı olarakta en agrasif ve ss olanı ktm'dir.Diğerlerinin gidon yapısı ona göre daha yüksek tutuşu daha farklıdır.Deneme imkanın olmaz diye bindiğinde altında ne olacağına dek fikri vermiş oldum.Daha detaylı bilgiyi burdan arkadaşlarda yazacaktır.Seçim senin nasıl birşey istiyorsun karar ver seçimini yap.
    fstheboss bunu beğendi.

ktm'nin grenajları falan ucuz mu peki pulsar ve honda gayet ucuz onu biliyorum ama.

Motosikleti
    Tracer700
    Honda dan şaşma bence
    fstheboss bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı fstheboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ktm'nin grenajları falan ucuz mu peki pulsar ve honda gayet ucuz onu biliyorum ama.
    İstersen servisi bi arayıp sor.Ama bakım aralıkları diğer motorlara göre baya uzundur.
    fstheboss bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler