Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İstanbul'da bu yola kesinlikle girme dediğiniz neresi var?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Zaten İzmir içinde yer yok ki gelesiniz. Çevre yolları İzmir'in dışında tek başına dolanır idi şimdi bütün o yollar şehir içi oldu. Yok yalı evleri, yok bilmem ne park. Çevre, uzak ilçeler şehir içi oldu. Yani bir nevi İstanbul oldu. Eskiden köyümüzün araba geçmeyen yolları, Reno 12 ya da Anadol kamyonet zaten birer adet vardı, artık otoban gibi işliyor. Çoğu 34, 45, 52 plaka lüks araçlar. Bundan 4 sene önce iş dönüşü 18:45 de servisten inerken şimdi 19:45 olursa seviniyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CagrioneTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 300, MT 25, ARORA BEATRİX
    Valla benimde imkanım olsa bir saniye durmam burada. Annem zaten İzmir'li yarı İzmir'liyim yani. Sizi çok iyi anlıyorum ama İstanbul'dan İzmir'e gelenleri de siz anlayın. Burası artık bitik. Allah burdan kurtulanlara yardım etsin İzmir'lilere de sabır versin en fazla 5 sene sonra İzmir de İstanbul olacak. İstanbul da Londra hep yağmur :(

Motosikleti
    Artık Yok...
    izmirde yaşıycam diyede dağ başında oturulmaz.. görüyorum o izmirin cepherlerinde dağın altında narlıdere oluyor galiba oralar yanlışım yoksa o civarlarda bir sürü yeni yapılar binalar yapılıyorda ben şahsen oturmam oturana saygım sonsuz tercih meselesi..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ktm 690 duke
    bahsettiğin yoldan neredeyse her gün geçmek zorundayım iş yerim orada toprak holdingin yanında bir inşaat çalışması var hafriyat kamyonları bozuk olan yolu daha beter yaptı. mecbur kalmadıkça o yolu tercih etmeyin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)