Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tem otoyolunda makas terörü hakkında ne düşünüyorsunuz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xmax 250 abs
    Merhaba arkadaşlar
    geçtiğimiz günlerde otoyolda makas terörü haberi düştü televizyonlara....
    bir arkadaş başka bir otomobille sözüm ona anlaşıyor ve gösteri başlıyor. biz burada kask,emniyet, güvenlik, motosiklet sürmenin avantajları gibi bir çok konuda fikir paylaşıyoruz okuyoruz. ancak bu şekilde motosiklet süren kişilerden dolayı farklı algılanıyoruz.
    motosiklet keyif işidir, özgürlük işidir, saygı işidir. hatta biraz ile gidersek olgunluk işidir. kullandığı motosikletin ya da motorlu aracın beygir gücünü kendi gücü olarak gören beygirlerin işi değildir. hele hele başka insanlara saygısızlık hiç değildir. bu konuda düşünceleriniz nelerdir?
    görüntüleri izlemeyenler için: http://tv.sozcu.com.tr/2018/haber/video/tem-otoyolunda-makas-teroru

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    sözüm ona küçük abdest yarışı

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    kimsenin kanına girmeden bir an evvel bariyerlerde gebermelerini temenni ediyorum öylelerinin

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:27 ----------

insana medeniyetten önce para geldim şahane oluyor

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Bu makas mı oluyor şimdi

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Tam "Bunları arabanın arkasına bağlayacaksın süründüreceksin yolda" diye içimden geçiriyorum, sonra hem arabada hem motorda yaptığım benzer atraksiyonlar aklıma geliyor, vazgeçiyorum ilkel cezalandırma yöntemimden..
    mavzer-i bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyaz BMW kullanıcıların ciddi ciddi ruhsal sorunları olduğunu düşünmeye başladım.Trafiği tehlikeye atma bunlarda,1 km öteden uzun-kısa yaparak son gaz gelme bunlarda,sol şeritte zaten hız limitlerinde giden araçları sıkıştırma bunlarda,saçma sapan makaslar atarak milletin canını tehlikeye atma bunlarda....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)