Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

250cc motor tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar ben 21 yaşındayım senelerdir araba kullanırım motor tecrübemde vardır dayımın motoru vardı çok alıp gezmişimdir sürmesini biliyorum yani fazla hızda gözümde yok okul okuyorum İstanbul avcılarda kendimde şirinevlerde oturuyorum arabayla giderken trafik oluyor sinirim bozuluyor o yüzden motor alayım dedim hemde görünüşü için istiyorum öncelikle şunları belirteyim racing tipi bir motor istiyorum çok araştırdım biraz ama fiyatlar çok uçuk geliyor benim maks verebileceğim fiyat 7 bin tl çivarı beğendim motorlar yuki 250 samurai tipine aşık oldum ancak gel görelimki ne piyasası var nede kimse övüyor son hızında fazla iyi değil ancak tipi beni benden alıyor sonra ikinci motor olarak hyosung gt250r bu motoruda beğeniyorum tip olarak ama bir yuki kadar beğenmiyorum ama daha sağlam ve gidişinin daha iyi olduğunu biliyorum 7 bin tl falan anca 2009 modelini alabilirim en fazla 2012 2011 modellerinin stop lamba görünüşlerine bittim ama fiyatları 10 binlerde alamam hyosungunda tipi güzelde ne bilim samurainin tipi çok fena bir motor sonra pulsar da efsane bir motor abs olmasıda çok iyi ancak onunda 10 binden aşağı motoru yok ben uzun yolda kullanıcam motoru İstanbul içi gezmelerde falan ve şunuda istiyorum motorun sesi olucak yani öyle sokaklarda gürültü yapan cinsten değil caddede bir motor gectinde hani dönüp bakıyoruz ya off bu ne geliyor gibisinden bir ses istiyorum hyosung cift silindir eminim onda güzel bir egsozla o ses elde edilir ama yuki de mesela o olmazmı sizce gönlüm samuraiden yana fikirleriniz nelerdir teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    7 bin lira ile neden 250cc bi motor ararsın da başını belaya sokarsın?
    Al bi pcx-ps bin. Yukiyle mukiyle olmaz o işler.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Senin istediğin şey 250 CC ile olmuyor malesef, en ac 600CC yarış motoru olması lazım, yürür şekilde fazla canı alınmamış, 10-15 yaşında bir şeyi 18-20 ye alırsın, 10 -15 e de varda yürümez pek sadece seyrine bakılır tamirciden çıkmaz

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Başına bela arıyorsun o paralara ybr-cbf kalmadı

Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    o paralara kalite bulamazsın bulursan büyük bir sorunu vardır patlar elinde

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    zontes s250 ye bak diycemde biraz daha bütçeni arttırman gerekebilir şöyle 8.5-9 gibi olursa bulursun bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)