Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yamaha MT - 07 Senet İle Alım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Öncelikle Merhaba,

Elimde 19.000-TL nakit para var ve kalanını senet yapmak üzere MT 07 düşünüyorum. Bayiler çok fiyat farkı koyar mı yada senet yapıyorlar mı kalan tutar için. Yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    valla ben beyi olmadığım için kesin bişey diyemem. bence bayilere sormak lazım.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    İkinci el almayı düşünüyorum 10.000 civarı tutar kalacak aşağı yukarı. Aylık 1000 tl'den yapsalar güzel olur valla.

Motosikleti
    kalan 10 binlirayı bir yılda 15 binlira olarak senden geri alabilirler

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    o kadar fiyat oynarsa hiç girmemek en iyisi.

kredi çekemiyormusunuz ?

Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    19.000 gibi nakit paran varsa geri kalanını senet yerine daha güvenli olan kredi kartı ile neden ödemeyi düşünmüyorsun hemen hemen her bayide kredi kartı geçiyor bazı yerler vade farkı bile almıyor ...
    https://www.youtube.com/watch?v=T0jbH_Vu_eA&t=1s

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben beyi olmadığım için kesin bişey diyemem. bence bayilere sormak lazım.
    yahu, hiç mi kafan çalışmıyor arkadaşım? forum, bilgi paylaşım platformudur. bilmediğin bir konuya "ben bilmiyorum" demek nedir? binlerce kişi gelip "bilmiyorum" yazsın o zaman. bilmiyorsan yazmıcaksın bilader. boş boş dolanıyorsun forumda, ota boka boş boş yorum yazıyorsun.

arkadaşın sorusuna gelirsek, hiç bir bayi senet yapmıyor. bulaşık makinası satarken, mondial satan yerler belki yapabilir ama onlarda da MT7 falan yoktur.
    kulspruta bunu beğendi.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu, hiç mi kafan çalışmıyor arkadaşım? forum, bilgi paylaşım platformudur. bilmediğin bir konuya "ben bilmiyorum" demek nedir? binlerce kişi gelip "bilmiyorum" yazsın o zaman. bilmiyorsan yazmıcaksın bilader. boş boş dolanıyorsun forumda, ota boka boş boş yorum yazıyorsun.

arkadaşın sorusuna gelirsek, hiç bir bayi senet yapmıyor. bulaşık makinası satarken, mondial satan yerler belki yapabilir ama onlarda da MT7 falan yoktur.
    bukadar ciddiyet forum ortamında adamı kalpten götürür siz yinede kendinize dikkat edin

Motosikleti
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ister ota yorum yazarım ister boka bak şuan yazıyorum... bundan sanane

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Bayi olsaydım söylerdim ama bayi olmadığım için söyleyemiyorum. Gerçi şu dolar yüzünden bayi olmak da zor. Ben bayi olmak istemezdim. Neyse konumuza dönelim. Ne desem yalan olur. Ama şunu diyebilirim. Senetle motosiklet verebilirler de vermeye bilirler de. Yine bir bayiye sormak lazım. Hayırlı forumlar.
    Mamba09 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Yamaha bayisi senetle sepetle motosiklet satmaz. Kredi çekip alırsınız işinize gelirse. Evkur değil orası.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Bilmiyorum olabilir de olmayabilir de
    Mamba09 bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayi olsaydım söylerdim ama bayi olmadığım için söyleyemiyorum. Gerçi şu dolar yüzünden bayi olmak da zor. Ben bayi olmak istemezdim. Neyse konumuza dönelim. Ne desem yalan olur. Ama şunu diyebilirim. Senetle motosiklet verebilirler de vermeye bilirler de. Yine bir bayiye sormak lazım. Hayırlı forumlar.
    şimdi ben buraya niçin çıktım? nasıl çıktım? bunu izaha gerek yok. gördünüz, yürüdüm çıktım! ama, çıkmamış da olabilirim. çıkmışsam çıkmışımdır, çıkmamışsam çıkmamışımdır. görünen köy... uzakta değildir. buraya çıktık da sonradan çıkmadık mı dedik? bunlar bi takım uydurma laflardır... sahi ya ben buraya neden çıktım? kim çıkardı lan beni buraya?!
    Kural [ Z ] ve khaledome bunu beğendiler.

ashes35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R --> CBR 650F
    Senet falan tehlikeli işler bankadan kredi zorlayın derim eğer çıkmıyorsa yüksek faiz uygulayıp verebiliyorlar

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    üzerime kredi var o yüzden kredi işine giremiyorum. Ayrıca kredi kartım da yok malesef. O kadar limitle alabileceğim biride. Yardımlarınız için teşekkür ederim yinede.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Malesef o tip bir motosiklet için senetle satış yapabilecek bir yer bilmiyorum. Diğer arkadaşların da belirttiği gibi kredi veya kredi kartı çok daha mantıklı seçimler.

Üzerinize kredi olduğu durumda yine ikinci ve hatta bazen 5. 10. krediyi çekebilirsiniz. Kredi puanınız ve (az da olsa)banka müdürünün insiyatifine kalmış bir durum.

Zaten krediyi ödeyemem diyorsanız seneti hiç ödeyemezsiniz. Senet ile almak istediğinizde 10.000 TL için kredi çektiğinizde işleyecek faiz oranından daha yüksek fark koyacaklardır. Şu anki kredi faiz oranlarıyla 36 ay vade ile 10.000 TL kredi çekmeniz durumunda aylık ödemeniz yaklaşık 400 TL, toplam ödemeniz yaklaşık 15.000 TL çıkacaktır. TL' nin döviz ve altın bazında önümüzdeki yıllardaki değer kaybını da düşünürseniz çok anormal bir fark olmaz. Kullanılabilir. Banka kredisini denemenizi öneririm. Senetten çok daha rahat, toplam ödemede daha makul ve sorunsuz olacağına da emin olabilirsiniz.

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Bir deli kuyuya taş atıyor, kırk tane akıllı çıkaracam diye uğraşıyor.

Yahu ne hali varsa görsün. Böyle abuk subuk soru mu olur?
    Git bayiiye sor kardeşim burada insanlar senetle alınır dese ne yapıcan? Başka bir başlıkta senetle motor satan bayiiler hangileridir diye konu mu açıcan?
    Sonrasında bunların sonu gelmez.

Armut piş ağzıma düş yeri değil burası.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı splender adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir deli kuyuya taş atıyor, kırk tane akıllı çıkaracam diye uğraşıyor.

Yahu ne hali varsa görsün. Böyle abuk subuk soru mu olur?
    Git bayiiye sor kardeşim burada insanlar senetle alınır dese ne yapıcan? Başka bir başlıkta senetle motor satan bayiiler hangileridir diye konu mu açıcan?
    Sonrasında bunların sonu gelmez.

Armut piş ağzıma düş yeri değil burası.
    Fazla kasma olayı muhabbet ediyoruz penceresinden bak.

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazla kasma olayı muhabbet ediyoruz penceresinden bak.
    O zaman sohbet topiğine alalım sizi.

bilgiye ulaşmayı zorlaştırmaktan başka bir faydası yok burada yapılanın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)