Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorum ilk askesuarını aldım. Çok mutluyum :=)

Motovento
    REKLAM ALANI
    CagrioneTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 300, MT 25, ARORA BEATRİX
    https://urun.gittigidiyor.com/spor-o...rvid=104707048

Bu kamerayı aldım. Yarın elimde olur. Kullanan var mı acaba bunu? Her aldığım yeni şeyi burada paylaşacağım. En son da kaskı alıp motoru almayı planlıyorum. Ehliyet 9 eylüle kaldı onu da alınca söz koyacam buraya
    badircik bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    video kalitesi iyi bence parasına göre ama ses alamıyor pek rüzgar sesi dinlersin tedbir amaçlı işini görür bişey olursa filan diye ama yok kanal açıcam youtube da filan dersen işine yaramaz pek
    Kızıl pars bunu beğendi.

Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Hocam eyvallah heves etmişsiniz ama kamera belki alınacak enn son şey, hani sonunda sonu, neden daha kaskınızı bile almadan böyle bir şey yaptınız?
    Green Arrow bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    video kalitesi iyi bence parasına göre ama ses alamıyor pek rüzgar sesi dinlersin tedbir amaçlı işini görür bişey olursa filan diye ama yok kanal açıcam youtube da filan dersen işine yaramaz pek
    Yok ya ne youtube u benim yolumu çeksin yaparsam yazılı sessiz videolar montajlarım eğlencesine o kadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:02 ----------

Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim listem hazır alacaklarım kesin. Daha önce 280 liraydı bir sitede 350 lira olmuş 270 e başka bir yerde görünce aldım. Kask kafama oturursa istediğim gibi AGV K5 o garanti mototaş da indirim de var. Onuda kısmetse bu hafta sonu halledecem. Mont eldiven dizlik ve botu da aldıktan sonra ya ehliyeti bekleyecem yada dayanamayıp motoru alıcam. Eylüle kadar ehliyetsiz binecem.
    baba bilgisiyle adam olunmaz bekar hayatı yaşa.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    aksiyon kameralarda bişey keşfettim. kamera pahalı olunca görüntü daha iyi olması başka bir konu tabiki diğer bir konu alt ve üst açısı genişliyor.
    eski çin kameralarımda yolu gösterirken motosiklet göstergesini göstermiyor. göstergeyi gösterirse yolu göstermiyor yada çok kısıtlı.
    soocoo s300 aldım. bunun gösüntüsü çok muazzam hoşuma gitti. alt ve üst sınırı baya geniş. hem motor göstergesini gösteriyor hemde yolu gök yüzüne kadar gösteriyor.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Aynısını kullanıyorum. Görüntü kalitesi iyi, ses kötü. Pil ömrü orta.
    Çektiklerini Vlog yapamazsın, kendi mikrofonu hariç mikrofon girişi de yok.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

Motosikleti
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aksiyon kameralarda bişey keşfettim. kamera pahalı olunca görüntü daha iyi olması başka bir konu tabiki diğer bir konu alt ve üst açısı genişliyor.
    eski çin kameralarımda yolu gösterirken motosiklet göstergesini göstermiyor. göstergeyi gösterirse yolu göstermiyor yada çok kısıtlı.
    soocoo s300 aldım. bunun gösüntüsü çok muazzam hoşuma gitti. alt ve üst sınırı baya geniş. hem motor göstergesini gösteriyor hemde yolu gök yüzüne kadar gösteriyor.
    Bu açıları kameraların üzerinde yazar zaten 3.5mm gibi. Hangisi daha geniş açılı tam hatırlamıyorum ama galiba mm arttıkça açın daralıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:22 ----------

Alıntı Kızıl pars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynısını kullanıyorum. Görüntü kalitesi iyi, ses kötü. Pil ömrü orta.
    Çektiklerini Vlog yapamazsın, kendi mikrofonu hariç mikrofon girişi de yok.
    Çok vlog yapmak istersem birde ses kayıt cihazı alırım da gerek yok yolu çeksin sağı solu çeksin yeter.

Motosikleti
    Veeeeeee bugün itibariyle Bell Vortex kaskımı aldım. Durt dan 3 mevsim montumu Vexo deri siyah eldivenimi aldım. Yamaha kardeşlerden de XMAX 300 siparişini verdik pazara kısmetse elimde ve resmen aranıza katılmış olucam. Fotolarını koyamadım ama çekip koyarım en kısa zamanda.

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Kask ekipman fln demişsin bakmanı tavsiye ederim.
    Forumdan birine giderse memnun olurum.

http://www.motosiklet.net/forum/sati...en-dizlik.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:40 ----------

Alıntı CagrioneTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Veeeeeee bugün itibariyle Bell Vortex kaskımı aldım. Durt dan 3 mevsim montumu Vexo deri siyah eldivenimi aldım. Yamaha kardeşlerden de XMAX 300 siparişini verdik pazara kısmetse elimde ve resmen aranıza katılmış olucam. Fotolarını koyamadım ama çekip koyarım en kısa zamanda.
    Sanrım geç kaldım

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Hayırlı uğurlu olsun

Listenizde eğitim için de bütçe ayırdıysanız tadından yenmez

Burada olmak için motosiklet sahibi olma şartı aranmıyor. Ama motosikletin tadını da başka hiçbir şey vermiyor Tekeriniz düz bassın.

Motosikleti
    Alıntı splender adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask ekipman fln demişsin bakmanı tavsiye ederim.
    Forumdan birine giderse memnun olurum.

http://www.motosiklet.net/forum/sati...en-dizlik.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:40 ----------

Sanrım geç kaldım
    Aynen ve alırdım yani temizlerse kesin alırdım nakit verdim hepsine

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:09 ----------

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun

Listenizde eğitim için de bütçe ayırdıysanız tadından yenmez

Burada olmak için motosiklet sahibi olma şartı aranmıyor. Ama motosikletin tadını da başka hiçbir şey vermiyor Tekeriniz düz bassın.
    Teşekkür ederim Eğitim var da şuan değil ehliyeti bir alalım duruma göre eğitime de gidecem. İleri scooter eğitimi alacam kısmetse.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)