Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

PTT'lerde HGS kalmamış. Nasıl alacağım?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kymco Super 8
    Anadolu yakasındaki PTT'lerde HGS kalmamış. Ağustos başında Kocaeline geçmem lazım ama hgs olmadığı için geçemiyorum. Alternatif fikri olan var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bir kaç hafta önce Gümüşsuyu'ndaki PTT Teknik Üniversite Şubesi'nden aldım. İtü kampüsünün girişindeki PTT.
    Çok sakin bir yer. Ellerinde mutlaka vardır. Toplam 50 TL veriyorsun. 20 TL kart bedeli, 30 TL yükleme yapıyor.
    Avrupa yakasına geçiş ücretsiz olduğundan kartsız geçiş yapıp, dönüşü kartın ile yapabilirsin.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Bankalardan da alabiliyorsun. ben garantiden aldım, daha önce de yapıkrediden almıştım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    "OGS sistemlerinden geçiş ihlali yapılması durumunda; geçiş ihlali yapılan plaka üzerine 15(on beş) gün içinde OGS veya HGS abonesi olunması veya mevcut OGS veya HGS hesaplarında geçiş için yeterli bakiyesi olması durumunda cezalı geçiş ücreti uygulanmamaktadır"

"HGS gişelerinden geçiş ihlali yapılması durumunda ise; geçiş yapılan plaka üzerine 15 (on beş) gün içinde HGS veya OGS abonesi olunması veya mevcut OGS veya HGS hesaplarında geçiş için yeterli bakiyesi olması durumunda cezalı geçiş ücreti uygulanmamaktadır"
    gurcanozturk bunu beğendi.

Kopru yol bulunur
    Hgs bulunmaz

Hgs bulunur
    Gidecek yol bulunmaz

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Ben ne ptt den ne de garanti bankasından alamadım.yokmuş malesef. 20 km lik yolu 50 km olarak tepiyorum bir haftadır. 2. El bir cbf 150 aldım sağa sola koşturayım diye,harbiden koşturuyorum. ;)

halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    bankalardan alabilirsin. aynı zamanda hgssiz kaçak geçiş yapıp 15 gün içerisinde hgs çıkartırsan ceza yemezsin. yeni aldığın hgsnin bakiyesinden düşer

Motosikleti
    MT-07
    Köprüden karşıya geç. Beşiktaş'tan Levent'teki Postahaneye sek. Orada vardır. 1Levent-4Levent tırmala. Hem sanada yakın. Sadece bir köprü geçip fazla uzaklaşmazsın. 1Geçiş Bedava idi ama hangi yön hatırlamıyorum. Olmazsa feribot ile geç

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Kadıköy merkez ptt de yok mu?

HGSyi hangi ilden PTTden aldığımız önemli değil di mi

Motosikleti
    Lifan Traveller 150 - Xmax 250 - NC 750 X DCT
    ben dudullu ptt den almıştım bi sorun

Motosikleti
    falcon flash 100
    Anadolu yakasından kocaeline otobana girmeden git hgs ye ihtiyaç duymazsın ben kaç sefer 100 cc lik motosikletimle gittim.
    bursalıali bunu beğendi.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    1. köprüdeki pttde ve ümraniye gişelerdeki pttde bulunması yüksek ihtimaldir.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Arkadaşlar bildiğim kadarıyla şu anda Türkiye'de yeni HGS kartı basılmıyor. 1. sınıf hgs almaya yönlendiriliyor insanlar.

Ben neredeyse 1 aydır 6. sınıf hgs yi tüm Türkiye'de sorduruyorum. Kimsede yok. Hgs aldığını belirten arkadaşlar sı-on 1 ayda ve 6. sınıf olarak mı aldılar hgs yi?

6. sınıf hgs si olan arkadaşlar da kartlarına sahip çıksınlar. İptali halinde yeniden 6. sınıf almak mümkün değil. Ben motoru sattım, içindeki bakiye ile beraber donduruyorlar. Yeni motorumun ruhsatını götürünce de yeni plakaya tanımlıyorlar.
    Kızıl pars bunu beğendi.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Bendeki bilgi taze değil, alalı 2 sene oldu.
    Ben alırken balya ile vardı.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

Bankaların internet sayfalarından başvuru yapmak isteyenler etiket yerine kart seçeneğini seçmeleri lazım. 6. sınıf hgs sadece kart olarak var görünüyor zira.

Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bildiğim kadarıyla şu anda Türkiye'de yeni HGS kartı basılmıyor. 1. sınıf hgs almaya yönlendiriliyor insanlar.

Ben neredeyse 1 aydır 6. sınıf hgs yi tüm Türkiye'de sorduruyorum. Kimsede yok. Hgs aldığını belirten arkadaşlar sı-on 1 ayda ve 6. sınıf olarak mı aldılar hgs yi?

6. sınıf hgs si olan arkadaşlar da kartlarına sahip çıksınlar. İptali halinde yeniden 6. sınıf almak mümkün değil. Ben motoru sattım, içindeki bakiye ile beraber donduruyorlar. Yeni motorumun ruhsatını götürünce de yeni plakaya tanımlıyorlar.
    Garanti internet bankacılığından 6. sınıf olarak 5 Temmuzda başvurdum. 9 Temmuzda bana ulaştı. Fakat şu anda onlarda kalmamış görünüyor.

Geçen hafta Gümüşsuyundan aldım. Yoklayın derim.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Bulamıyorsan çözümü basit. E5 ten bas git ücretsiz.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    bende acıbademden almistim

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Dün gece topcase ile beraber içindeki mont dizlik yağmurluk da çalındı. HGS de montun cebindeydi. HGS yi iptal ettirdim bankadan. Ama ne yapı kredide ne garantide ne de ptt de 6. sınıf hgs yok. Mecbur birinci sınıf alacağım galiba.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)