Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR125 Mekanik

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar Abiler merhaba ben bi honda cbr alıcam 125 lık sahibi yağsız kullanmış unutmuş Motorda Silindir orjinaliyle rektefiye edildi ve piston değişti Başka bi sıkıntısı yok 2012 model 27.xxx km Fuar rengi fiyatı 7.5 alınırmı sizce? Başka problem çıkarmı alıcağım kişide motorcu ustası tamirci

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Kardeşim,şanziman ne alemde??supaplar?yok oyle silindir piston attik motor tamam.7.5 az para değil,1-1.5 daha verip 2014 model Alt makinasi yarılmamiş kondisyonu iyi motor kovala.

Hee ben alirmiyim o motoru alirim ama verecegim max 5.500-6bin arasi, oda detayli inceleyip,tecrube etmem lazim..

Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Hiç riske girme ara honda motosiklet servisini bir bilgi al en iyi bilgiyi ordan edinirsin

Ben motor tamircisi den motor , araba tamircisi den araba yı bedavadan azcızk fazla verirse alırım.

Şöyle söyleyim alacagım aracın piyasa fşyat aralığı 35 olsun , kamu çıkmasına 28 veririm , tamirciden ise bu araç maksimum benden 20-22 çalışır .

Tamirciden dedin ya bulaşma derim 40 yaşında bir ağabeyin olarak .

Ha şuda var git al tecrübe et bir daha tamirciden mal almamaya tövbe et , bu da aslında senin için kötü olmaz iyi hayat tecrübesi etmiş olursun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:17 ----------

Ayrıca seni yemiş yagsız kullanma unutulacak bir şey degıl . Bariz alet yag eksiltiyor ki yagsız kalmış ..beyanı dogru ise o tamir cinin ama o beyan da yalandır zaten. ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)