Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

çin yada diğerleri farketmez onarım şart

Motovento
    REKLAM ALANI
    chkaralama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    selam dostlar çin mallarının kalitesizliğinden devamlı bahsediliyor ama.... fakat türkiyedeki yollara bu kadar dayanmaları bile çok iyi...bu ister çin olsun ister diğer ürünler.. motor ne kadar kaliteli olursa olsun yollar düzelmedikçe motor dağılacaktır.. motor sürerken insan o anın tadını çıkarmak rüzgarı ve özgürlüğü hissetmek ister ama bu yollarda benim en çok hissettiğim şlamp şlump sesleri.. yollarda irili ufaklı o kadar çukur varki çukur seçmekten rahat rahat motor kullanılmıyor... benzinden sonra yollarımı protesto etmek lazım ne?!.... asfalt uygulaması yapan belediyelerin çukurlara saçma sapan yaptığı yamalarmı dersiniz yoksa yolları asfaltlarken kalitesiz malzeme kullanmalarımı???? yağmur biraz sert yağsa asfalt aşınmalımı? bildiğim tek şey yollar adam gibi onarılmalı.. ve doğru malzeme kullanılmalı. diğer illerde durum nasıl bilmem ama .. siz ne dersiniz?
    ...........KARAALİ.........كاراالط

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

herkes devletten birsey istiyor,
    peki herkes devlete vergisini tam ödüyor mu?

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    haftada bilemedin iki haftada bir motosikletin görülen tüm somunlarını sıkıyorum yine de geçen gün bir somun düştü. yarım saat aradım nereden düştüğünü bulamadım.

heveslee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    death ,tamam herkes tam ödemiyor.hatta hiç ödemeyen de var.ama can güvenliğimizin korumasında birinci görevi olan devlet bu konuda taviz vermemeli bence.
    HIZLI YAŞA YAVAŞ ÖL !

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    devlete vergi hmm, bi düşünelim motordan alınan kdv ötv ve bilimum alım satım ruhsat ehliyet paralari vergi ve vergi benzeri olarak devlete gidiyor.

bu yetmiyor 1 ytl den az olan benzine 2 ytl den fazla vergi geliyor pompa fiyatlari 3 ytl üstü oluyor 2 ytl si vergi gidiyor nerdeyse sayin devlete.

yani bu iş için yeterli kaynak var, herkesin kaçtığı vergiler olsa da motorlu taşıt kullanan yani iyi asfalt yol talep eden herkes bunun vergisini fazlasiyla ödüyor meraklanma.

tek sorun belediyeler sonra bu paralardan açtıkları ihalelerde mutahitleri kayırıyor ve kalitesiz işlere gidiyor ve o gördügümüz her yagmurda motocross pistine dönüşen çukurlu indili çıktılı yamalı yollarımız oluyor.

Spatula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100KM siyah
    arkadaşlar bence bir protesto daha yapılmalı (( AMA şubattan sonra A2 mi alınca
    İyi kötü kazanırım para ama kaltptir asıl kumabara bi sevgilim yoksa kollarımda napiim Mondiali altımda :P

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    yollarda dandik çin mallarıda

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkes devlete vergisini ödüyor mu?

Sayın devletimizin motorcuların bir iç çamaşırını almadığı kaldı.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    sh300
    KDV'yi unutmayalım. Eli yüzü düzgün ülkelerde gelir vergisi oranında alınan vergi kadar vergi alınıyor. Ve bütün bunların yanında ben vergimi tam ödüyorum.

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    bizim antakya bir künefesi ile meşhur bir de çukurlarıyla öyle deyim ben sana
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

chkaralama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    Alıntı ustaoglu4840 adlı üyeden alıntı
    bizim antakya bir künefesi ile meşhur bir de çukurlarıyla öyle deyim ben sana
    doğru söylüyorsun +5 rep baba
    ...........KARAALİ.........كاراالط

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler