Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

S1000RR ile 14 saat 670KM isviçre alp'lerine yolculuk

Motovento
    REKLAM ALANI
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Video çok güzel olmuş eline sağlık, keşke Avrupa bizi kıskanıyorcular izlesede azıcık gerçekleri, medeniyeti görseler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Tamamını izlemedim ama izlemeye devam edeceğim

Yurt dışı turları alışılmışın dışında başarılı oluyor her seferinde, daha çok ilgi görüyor.

Bende video yayınlıyorum o yüzden bir yayıncı gözünden bazı eleştirilerim olacak umarım yanlış anlışmaz.

Video aralarında geçiş efektlerini çok ve fazla çeşitli kullanmışsın bence yalın haliyle daha fazla efektif olurdu bir süre sonra algıyı dağıtıyor.
    Birde karikatür -troll kafalar- videounun kalitesini çok düşürüyor. O tarz videoları genelde çok başarılı göremiyorum.
    Muhtemelen final cut kullanıyorsun, geçiş efektleri yerine slowmotion time lapse ya da hyper lapse dedikleri olayları kullanarak bu çekimlerle daha çok başarılı olabilirsin yani algıyı ve kaliteyi artıracaktır.
    Şimdilik bunları görebildim, imkanın oldukça paylaşmanı isterim bizler de mahrum kalmayız
    abone oldum bu arada...

gezginmanda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Alıntı splender adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamını izlemedim ama izlemeye devam edeceğim

Yurt dışı turları alışılmışın dışında başarılı oluyor her seferinde, daha çok ilgi görüyor.

Bende video yayınlıyorum o yüzden bir yayıncı gözünden bazı eleştirilerim olacak umarım yanlış anlışmaz.

Video aralarında geçiş efektlerini çok ve fazla çeşitli kullanmışsın bence yalın haliyle daha fazla efektif olurdu bir süre sonra algıyı dağıtıyor.
    Birde karikatür -troll kafalar- videounun kalitesini çok düşürüyor. O tarz videoları genelde çok başarılı göremiyorum.
    Muhtemelen final cut kullanıyorsun, geçiş efektleri yerine slowmotion time lapse ya da hyper lapse dedikleri olayları kullanarak bu çekimlerle daha çok başarılı olabilirsin yani algıyı ve kaliteyi artıracaktır.
    Şimdilik bunları görebildim, imkanın oldukça paylaşmanı isterim bizler de mahrum kalmayız
    abone oldum bu arada...
    Neden yanlış anlayayım, aksine sevindim. Teşekkür ederim önerilerin için. Bu söylediğin şeylere geçişler hakkında söylediklerine bi örnek edit işine pek hakim değilim. Elimden geldiğince düzeltmeye çalışırım, geçiş efektlerini kullanmayınca çok düm düz oluyor ordan oraya ordan oraya ekran değişiyor gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Erasmus için Avrupa'da dolanırken izlemeyeyim. Dönünce izlerim. Zaten gördükçe içim gidiyor buraları motosikletim de yanımda değilken demiştim bir başka konunuzda da, buradayken de videonun yarısına kadar dayanabildim. Çok azını görebildiğim Alp dağlarının daha ne güzellikleri varmış ki videonun yarısında kapattım. Şimdi inip Adana trafiğinde bu sıcakta çıksam kesin kavga çıkar bir yerde ezerler beni filan. RIDE 2 oynayayım bari :'(

Video çok iyi olmuş. Ciddi emek olduğu belli.
    Merhaba kardeşim iyisin inşallah , hatırladım tabii ki seni, ufak bi sohbetimiz olmuştu. İnan bana daha ne güzellikleri var. Ben sadece benim işime gelen virajlı yolları sectim yoksa eyvah eyvah diyorum

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gezginmanda adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Merhaba kardeşim iyisin inşallah , hatırladım tabii ki seni, ufak bi sohbetimiz olmuştu. İnan bana daha ne güzellikleri var. Ben sadece benim işime gelen virajlı yolları sectim yoksa eyvah eyvah diyorum
    Dışarıya çıkmadığım sürece iyiyim Dışarı çıkınca çok moralim bozuluyor düzensizliği ve saçma sapan insanları gördükçe. Siz de iyisiniz inşallah diye sormayacağım Videoda gördük Şaka bir yana umarım hep böyle neşeli, keyifli ve kazasız belasız geziler yaparsınız. Takipteyiz

Yaşadığım yerler bile çok güzeldi ve içim gidiyordu hep İsviçre’nin içinden geçerken çok az bir bölümünü görüp, ufak bir kasabasında verilen molada da o dağ havasını teneffüs etmiştim. Kısmet olursa ileride oralara motosikletle gitmeyi çok istiyorum. Bakalım

Selamlar

Tamamını izledim, harika olmuş.

Motosikleti
    Honda Cbr500R (2015)
    Emeğine sağlık gözümüzü gönlümüzü açtın instadan takibe başlıyorum, youtube kanalınada üye oluyorum paylaşımların devamını bekliyorum

Hakan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Hem motorun hem de biz de senle geziyormusuz gibi cektigin videon muthis. Ben de abone/takip olayina girdim bekliyoruz yenilerini. Allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    S1000RR
    Alıntı OkNisT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeğine sağlık gözümüzü gönlümüzü açtın instadan takibe başlıyorum, youtube kanalınada üye oluyorum paylaşımların devamını bekliyorum
    Beğendiğine sevindim dostum, desteğin için ayrıca teşekkür ederim

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı gezginmanda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden yanlış anlayayım, aksine sevindim. Teşekkür ederim önerilerin için. Bu söylediğin şeylere geçişler hakkında söylediklerine bi örnek edit işine pek hakim değilim. Elimden geldiğince düzeltmeye çalışırım, geçiş efektlerini kullanmayınca çok düm düz oluyor ordan oraya ordan oraya ekran değişiyor gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

Daha sade, normal karden siyaha geçiş gibi efektler izleyiciyi daha az yorar. Benim fikrim bu yönde...
    TAkip ediyoruz daha iyilerini yapabilirsin

Motosikleti
    S1000RR
    Alıntı Hakan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem motorun hem de biz de senle geziyormusuz gibi cektigin videon muthis. Ben de abone/takip olayina girdim bekliyoruz yenilerini. Allah kaza bela vermesin.
    Teşekkür ederim, o hissi yaşatabildiysem ne mutlu bana. Amin kardeşim cümlemize yaşatmasın.

Motosikleti
    S1000RR
    Alıntı splender adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha sade, normal karden siyaha geçiş gibi efektler izleyiciyi daha az yorar. Benim fikrim bu yönde...
    TAkip ediyoruz daha iyilerini yapabilirsin
    tamamdir, diger sefere senin söyledigin gibi gecisler deniycegim. tesekkür ederim tavsiyen icin

Motosikleti
    S1000RR
    Alıntı OkNisT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim desteğin için, tatilden döndüm paylaşımlara başlıycağım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)