Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Küba Marka Motor Buldum Yardımlarınıza İhtiyacım Var

Motovento
    REKLAM ALANI

S.a arkadaşlar bugün 2. El motor alım satım grubunda Küba markali 125 cc bir motor buldum saticiyla biraz konuştum plakası yok fatura da alacak kişiye kesilecek dedi 2016 model 9000 km peki arkadaşlar eğer bu motoru alirsam masraflar ne olur lutfen cok acil yardimlarinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbf 150
    plaka vs yoksa alma.neden dersen motor sabıkalı olabilir.bilinmedik bir çok arızası olabilir.bütçene göre başka motor bak.bende kuba cup kullandım 6 ay.1.200 tl ye almıştım.700 tl masraf yaptım.şimdi honda aldım rahatıma bakıyorum.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    noter masrafı var. 120 lira kağıt parası. noter ne kadar alıyor bilmiyorum. ayrıca trafik para cezası kesilecek. bir de plaka parası var 60-70 lira civarında.

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    noter masrafı var. 120 lira kağıt parası. noter ne kadar alıyor bilmiyorum. ayrıca trafik para cezası kesilecek. bir de plaka parası var 60-70 lira civarında.
    Ortalama kac lira tutar hepsi

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Trafik cezası niye kesilecek anlamadım hokahey. Sonuçta motor sanki stoktaymış da yeni satılıyormuş gibi faturası kesilecek; gidip plakası çıkartılacak; alacak arkadaş "ilk sahibi" gözükecek...

Teorik olarak garantisi de yeni başlamış olacak hatta... Gerçi servis 9 bin km nerede yaptın da şimdi "ilk bakıma" geliyorsun diye de sorabilir; orası ayrı ve zamanında servise gelinmediğinden garanti dışı olabilir ...

Masraflar, yeni, sıfır satın alınacak motosikletlerin masraflarıyla aynı aşağı yukarı... Onu da forumda başka başlıklarda işlemişlerdi; bir bakının arattırıp... Ama aşağı yukarı hokahey'in yazdığı gibi ... ilaveten trafik sigortası ...

Bir Kuba servisine göstermeden almayın derim... Evrak masrafları haricinde bir de motorun kendisinden dolayı bir masraf çıkmasın...

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    fatura yeni kesilecekse sıkıntı yok, motorun şasi ve motor no ile belgelerdeki numarayı karşılaştır ve kesinlike ustaya göster. Faturayı kendi üstüne kestirirsen devir işlemlerinden yırtarsın sadece ruhsat plaka ve sigortaya ödersin. Bütün belgeleri al fatura, yeterlilik belgesi vs. Servis olayını düşünme sadece bir kilometre göstergesine çözülüyor o iş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)