Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Toplanın Yarış Motoru Muhabbeti Panpalar...

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu ne heyacan sayfayı birbirine kattın topladın bizi buraya diyebilirsiniz durum vahim.
    Ben 2010'da başlayan bu aşk'a 2017'de sahip oldum ailem karşı çıktığı için askerlik okul mokul cart çurt derken.
    Ve Şimdi tam YBR125'i satıp R25 Alacaktımki arkadaşım 600RR aldı ve bi tur verdi. (Kanıma girdi şerefsiz :D)
    Ve R25 alacağıma aynı bütceye hazır tam takım taklavat ekipman varken (Tepeden tırnağa full koruma)
    CBR 600 F Alacağım,motor bu hafta satılıyor haftayada inşallah 600F bakmaya gideceğiz (arkadaş alma a*ına kodum delisi desede :D)
    Evet 9 Bin KM tecrübe full techizat,ekipman. 3Motosiklet Eğitimi ve 1 sene tecrübe 8 yıllık aşk ile 125'ten 600'lüğe geçiyorum bu konu hakkında fikir ve görüşlerinizi alayım arkadaşlar saygılarımla.
    Spidi Göksel

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    freelancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Spidi Göksel dedin, beni kazandın. Bence HP4 al, az yakar.

Ya da ne bileyim, Spidi Göksel'in renklerine uygun olsun istersen Ducati veya Aprilia da bakabilirsin.
    Göksel_Eren ve MFTaşkıran bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Gardaş sen kafana koymuşsun,ne desek yersiz olur.

Karar senin,hayat senin..

Yolun açık işin rast gelsin.
    Göksel_Eren bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    (arkadaş alma a*ına kodum delisi desede :D)

.
    .
    arkadaşın doğru söylemiş.
    Göksel_Eren ve bursalıali bunu beğendiler.

Kardeş ceket takım taklavat kırmızı 600F'ide kırmızı düşünüyorum adamın dinisin desteğin için teşekkürler
    ]Bir abimin dediği gibi (Harbi kırıktır) en fazla Allâh gel kulum der giderim rabiime kavuşurum :D

freelancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Göksel_Eren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir abimin dediği gibi (Harbi kırıktır) en fazla Allâh gel kulum der giderim rabiime kavuşurum :D
    Abin iyi demiş de, asıl sorun kavuşmazsan başlıyor Spidi. Hawking gibi 50 sene yaşayıp bilime katkıda bulunacağım dersen başka tabii.
    mrt20, khaledome, MFTaşkıran ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Bu kafayla fazla yaşamazsın Spidi mipidi Göksel.Hayaller güzeldir, fakat gerçekler hiç beklediğin gibi olmaz.Şöyle bir 10 dk bir elin olmadan hareket et.Tek ayakla yürümeye çalış.O şekilde hoşuna gidiyorsa rabbine koşmaya devam et..

ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    r25 al 600rr ya da 600f sana göre değil,r25 ile biraz daha tecrübe edin sonra 600 lük 4 silindire geç,madem sordun söyleyeyim dost acı söyler kusura bakma ancak 600cc 4 silindir makina kullanacak kıvamda değilsin, ülkemizde motosiklete gösterilen saygı sevgi desen zaten yok,siz gençler kanı kaynayanlar emeklemeden yürümek istiyorsunuz buradan çok adam geldi geçti 600 lük alayım mı diye sorup alma dediklerimizin helvasını da yedik,sen bu forumdaki https://www.motosiklet.net/forum/onlar-hep-bizimle-birlikteler/ konuya bir bak(BİLGİN ÖZTÜRK);kimler geldi geçti,HEP ÜZÜLDÜK HEP ÖZLEDİK,motosiklet kullanmanın her ne kadar bir yetenek olduğunu düşünsem de tecrübenin katkısı çok daha büyük,heee dersen ki (ki bunu diğerleri de söyledi)ben onlar gibi değilim ben yetenekliyim ben kullanırım,yavaş sürerim,dikkatli olurum o zaman ister 600rr al ister 600f al yanında helvanı da yaptır hem dağıt hem de bi güzel kendin ye.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:13 ----------

Yerimizi aldık haydi hayırlısı,,,,

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Fazla heyecanlı bir kardeşe benziyorsun yazık etme kendine

Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet değil araba videosu attım ki hiç değilse cana değil mala gelen sıkıntıları görelim.

125 likten 600 lük e geçiş kanı kaynayan bir genç için biraz risk içerebilir. Dikkatli ol.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Sevgili kardeşim ne alırsan al, Allah kaza bela vermesin de işin sonunda "Spidi Göksel" yerine "s.kidi Göksel" olma tehlikesi de var.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    içinde gaz olacağına kı.ında konser olsun. al gitsin.
    amaaaaaa
    kendine hakim olmayı biliyorsan al gitsin
    gaza gelmeyecek bir insan isen al gitsin

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yolda ani çıkacak su birikintisine kadar süreceksin büyük ihtimalle. 100 ile gidiyordum 80 ile gidiyordum fark etmeyecek. O esnada arka tekerin koptuğunu hissetmek ile yere çakılma esnası arasında kurtarmak için pek fazla süre olmuyor tecrübesizler için.

Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Bi’ RC390 felan alsaydın bari.
    O tecrübe için 600’lük motor çok büyük. Hemde racing bile kullanmamışsın, YBR’den geçeceğim diyorsun. CBR, YZF felan olsaydı yine tutulur bir yanı olurdu ancak şu halde her şey faul. O gücü zaptedemezsin. Hata affeden makineler değil bunlar. Kendine yazık etme. Yol yakınken gel R25 al.

kardeş geçende bahsettiğim 600RR'ı ben kullandım bayada sakin kullanırım. Ayıptır demesi Motorcu Muhabbet'inden bile sakin diyecem o kadar değil ama fevri bir insan asla değilim. F modelini almamın sebebi bilgiğim tecrübe. Şehir içinde F model daha az ısınıyor ve gazlamaya biraz daha az ihtiyaç oluyor yani hayatta kalma olasılığım artıyor.
    + insanlar tecrübe yok demiş ama var 3 eğitim aldım 10bin km kendi tecrübem ve 8 senelik artçı tecrübem var yani bayağı birşeyler biliyorum.
    F modelinin oturuş pozisyonu rahat olması gibi.
    O yüzden atıp tutan arkadaşlara birşey demiyorum tanımadıkları için beni,ama sakin ve hoş karşılayanlara teşekkürler
    Spidi Göksel

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Şefim bende tüm ortaokul+lisede otobüste artçı olarak gittim ama otobüs sürmekten pek anlamıyorum sen nasıl öğrendin?
    Osm@n, Erdost, tommygun ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Tecrübe :D

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Aklıma bilginozi geldi,inşallah sonun benzemez alma desekte dinlemeyeceğin için hayırlısı olsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    bi kere şehir içi için motosiklet alıyosan 600f felan alma, 600f 600rr dan daha uysal ama ybrden sonra ağır gelecektir. Boy 'da önemli, 1,80 üzeriysen çok sıkıntı yaşamazsın 1,70 altıysan motosikleti bi yerlerde bi şekilde yana yatırma ihtimalin çok yüksek.

Bi arkadaş rc390 önermiş bende 500r önereyim. Dinlersen sen kazanırsın ben birşey kazanmam. Dinlemezsen senin kaybetme ihtimalin var ben birşey kaybetmem. Hayırlı olsun şimdiden.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi kere şehir içi için motosiklet alıyosan 600f felan alma, 600f 600rr dan daha uysal ama ybrden sonra ağır gelecektir. Boy 'da önemli, 1,80 üzeriysen çok sıkıntı yaşamazsın 1,70 altıysan motosikleti bi yerlerde bi şekilde yana yatırma ihtimalin çok yüksek.

Bi arkadaş rc390 önermiş bende 500r önereyim. Dinlersen sen kazanırsın ben birşey kazanmam. Dinlemezsen senin kaybetme ihtimalin var ben birşey kaybetmem. Hayırlı olsun şimdiden.
    109bg ve 270km neresi uysal hocam yapma...0-100 3,5sn. 3.vites redline 200+. Bu vatandaşa değil 600cc, 500cc bile fazla. Ybr den sonra R25 uçak gibi gelecektir ona.
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)