Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

10.000 TL Hangisini Alayım

Motovento
    REKLAM ALANI
    cengo42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Uzun yıllardır scooter kullanıyorum. Şuan için falcon 100 ile devam. 10.000 TL bütçem var. Aklımdaki motorlar tvs apache 150, kymco agility 16+ 150 biri vitesli diğeri otomatik. Şehir içi kullanımı olacak. Aslında vitesli motor almak istiyorum ama kymco'nun enjeksiyonlu ve abs oluşu hoşuma gidiyor. Sizce hangi motoru almak daha mantıklı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    şehir içi ise manuel ölüm
    cengo42 bunu beğendi.

pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    kymco agilityi ne zaman görsem aklıma "1.800 tl maaş+kymco ABS" geliyor.

Çok öven bir forumdaş vardı, banlandı sanırım.
    buteo ve cengo42 bunu beğendiler.

Apache alacaksan 180 lik al çok çok daha iyi bir motor , ama şehiriçi scooter daha rahat olur eğer vitesle uğraşmak istemiyorsan sym veya kymco nun scooterları oldukça kaliteli, kymco agility tavsiye ederim bir incele otur hatta imkan varsa sür ve al memnun kalırsın
    pintus ve cengo42 bunu beğendiler.

cengo42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Cevaplar için teşekkürler. Buradaki kymco bayisi hiç satmamış. Deneme şansım olmadı. Ama benim falcondan daha büyük duruyor diz mesafesini görmem gerekir boyum 1.92 olunca sıkıntı olabilir diye düşünüyorum.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    sana bir opsiyon, honda msx 125, manuel yani vitesli şehir içinde bir ölüm değil saçma bir yaklaşım, evet scooter kesinlikle rahatlık ama vitesli doğru kullanırsan gayet rahat ve heyecanlı.

neden honda msx 125 diyorum, eğer ki ufak motor takıntın yoksa, sevimliliği hoşuna gidiyorsa bu motor harika bir seçenek çünkü yakmayan bir motor, 100 km'de 1.8-2 lt arası yakıyor, eğer çok artçılı değilsen ki ben artçılı da ara ara kullanıyorum, uzun yol hariç İstanbul içinde 100 kilo üzeri biri değilse hiç sıkıntı çıkartmaz, servis ve parça olarak hem honda kalitesi hem de daha uygun fiyatlar, ayrıca çinden zilyon parça aksesuar bulabiliyorsun, uzun yol bile yapabiliyorsun, ben kamp çadırı tulum, yan çantalar vs. marmaranın etrafını komple dolaştım, 100-150 km de bir sele sıkıntısı için mola vermek haricinde hiçbir sıkıntı yaşamadım. hemen 100km'ye çıkması, düzyolda ise 115 km'yi görmesi harika, yokuş aşağı 130km'yi görebiliyorum, 10.000 TL'ye 2017 model ABS'li motor alacaksın bunu da unutma, tabi bu bir tavsiye, bir sene 13bin km'dir, 182 cm boy ve 82 kilo biri olarak kullanıyorum, iyi ki de almışım diyorum,

not: boyun 192 imiş tabi bunu daha yeni gördüm, bana da motor küçük ama ben eğleniyorum, 192 boyum olsaydı ne derdim tabi ki bilemiyorum
    cengo42 bunu beğendi.

Merhabalar, eğer bu bütçe civarında scooter modelleri düşünüyorsanız, Rks cityblade ve Sym jet14'e de bakabilirsiniz. Bende aynı bütçe civarında scooter modellerine bakıyorum. Maalesef, çok kullanıcı yorumu, test videosu olmadığı için karar vermek zor. Kymco agility 16+ 150, abs,2 fren disk,üstünde gelen çantası v.b. detaylarla kağıt üstünde fiyat-performans olarak diğer yazdığım seçeneklere göre sivriliyor,gerçekten.

Not:Başlık haricinde motor önererek formatı bozduysam k. bakmayın, boy,bütçe,model olarak benzer durumlarda olunca yazmak istedim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)