Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ktm rc390 efsanevi indirim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    az önce baktım yok yani 2. motor olarak alınabilicek bir makina olduğu gayet aşikar.ya zenginsindir 2. motor alırsın yada ss sürücüsü olucam diyen adamın basamaklarından biri.sele yok direk katlanır tabure grenaj koruyucu takılamıyor kadran 10 sene önceki motorlardan kalma.duke 390 verseler bu fiyata alırdım direk onuda 28e bıraktılar.yani öyle bir motor ki çok uçlarda bir makina.ya aşık olursun ya nefret edersin.r25 in rahatlığından sonra imkanı yok.2 motorda 180 km hıza ulaşıyor r25 ile düz yolda 180 yapıyorum.rc 390 da 180 yapar ama limitörde takılır daha yüksek hızlarda.196km r25 in dyno hız verisi öyle bir yokuş hayal edinki sonu ölüm yani valla benim yemedi açıkcası.günlük kullanımı oldukça zor bir motor ayrıca hedefimde r1 1000rr falanda olmadığından dublex yemedi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:10 ----------

Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasaya göre oldukça iyi olmakla birlikte aslında olması gereken fiyat. Gayet başarılı. Birde meraj ettiğim şu mevzu var rc 390 da indirime gidilirken neden duke 390ın fiyatı 33bin tl ?
    rc390 ın piyasaı yok çünkü.1 tane rc vardı 7 tanede duke çeşitleri vardı baktığım yerde.duke 390 28bin tl dediler 2017 0km

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:12 ----------

Alıntı emre xt125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tracer icin kampanyaya gerek yok zaten 39.500den satildi cok yakin zamana kadar ve bayiler 38.500 e birakti. 2018 modelleri %20 vergiden etkilenecek. Bu da en kötü 8 bin tl demek. Yamaha nin koyacagi zammi saymazsak.. tracer 50.000 tl fiyati gorebilir. Muadilleri nc750x ve kawa versys 650 den daha iyi bir motor olmasina ragmen daha uygun. Hele ki kawa ya gore cok uygun.
    hayalim ve hedefim tracer 700 piyasası henüz oturmadı desek yeridir.2.eller ile 0km olanlar arasıdna hiç fark yok.ayrıca çok fazla tracer birikti o yüzden bir kampanya bekliyorum açıkcası.5 tane mt07 satılıyorsa 1 tane tracer700 anca satılıyordur.sahibinden de zaten aşırı derecede 0km tracerler birikmiş durumda bakalı takipteyiz.zaten dikkat ettiysen 2018 modelleri gelmiyor.hem zamlı olcak hem 2017leri eritemediler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Bu motor günlük kullanımdan çok pist motoru. Yabancı incelemelerinin hepsinde neredeyse sadece pistte ne kadar iyi olduğunu övüyorlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor günlük kullanımdan çok pist motoru. Yabancı incelemelerinin hepsinde neredeyse sadece pistte ne kadar iyi olduğunu övüyorlar
    işte onu diyorum tam bizim ülkemizin yollarına göre
    zekeriyaimam bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    motorun şekil şükül çok iyi ama günlük kullanım için pek uygun değil.
    çünkü gidon muadillerine göre daha ileride ve aşağıda. uzun süreli kullanımda bileklere yük biniyor, ağrıya sebep olabilir.
    sürekli olarak kapanık vaziyette kullanmak gerek.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Ayna, plaka kuyruğu, sinyal lambası fiyatlarına da bakmak lazım. 3 bin tl indirim yapıp, debriyaj manetine 800 Tl isteyeceklerse bir espirisi yok.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Bir cift ayna takimi yaklasik 1000 tl. Sinyaller uzerinde oldugu icin aynayi kirarsaniz sinyali de kirmis oluyorsunuz. Ayrica ikinci eli cok zayif. Tork harika, frenler harika, ben 1.86 boy ile kullandim bana ufak geldi. 1.70-72 lik adamin motoru. Dillendirilecek bir titresim hissetmedim sanirim torkun yaşattığı orgazmdan olsa gerek. Servis zayif, ikinci el zayif.. blok patlatan arkadas oldu 390da. Benim tercihlerim arasina giremiyor ktm

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)