Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arka canta mevzusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Topcase yada arka canta neyse, iki xl kask alan bir canta arıyorum sınırım 300 tl oneriler?

Maxem 45 sl alirmi iki kask?
    Gerekli Kuvvet Damarlarındaki ASİL KANDA MEVCUTTUR!

M.Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Kullanıyorum, iki kask alıyor XL benimkilerde ama üzerine başka birşey koymak zor.

Memnunum, üzerinde ızgara yada demir mi denir bilmiyorum ondan al.

Motosikleti
    mt 25
    Alıntı scorpions_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanıyorum, iki kask alıyor XL benimkilerde ama üzerine başka birşey koymak zor.

Memnunum, üzerinde ızgara yada demir mi denir bilmiyorum ondan al.
    209 a normal versiyonnh buldum demiri ben uydururum diyordum.

Sagolasin abi

hylaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegaso650,transalp650, cbf150,mct250,xtreme max150
    niyetini bozmak istemem ama ben maxem 45 aldım ve pişman oldum onu satıp ikinci el shad aldım sende bulursan ikinci el kappa shad al aynı fiyatlara bence

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Maxem 45 iki kask alıyor

Motosikleti
    mt 25
    Alıntı hylaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niyetini bozmak istemem ama ben maxem 45 aldım ve pişman oldum onu satıp ikinci el shad aldım sende bulursan ikinci el kappa shad al aynı fiyatlara bence
    Niye pisman oldun abi?

hylaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegaso650,transalp650, cbf150,mct250,xtreme max150
    hacmine göre sağlamlığı konusunda güven vermedi biraz hacimli bişey koysam (iki kask gibi) yamulmaya başladı, hacmi dolayısıyla fazla rüzgar alıyor bağlantı noktaları zayıf olduğu için esneme yaptı haliyle seste yapmaya başladı. kısaca bende fiyatına aldandım ama yanıldığımı düşünüyorum. aynı fiyatlara başka markalarda vardı hatırlayamadım ama bir araştırmanı tavsiye ederim.
    kapağını açarken yamuluyordu çok fazla esniyor. hiç güven vermemişti bana

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maxem SL 45 kullanıyorum, 2 kask alıyor, bir kask+mont+dizlik+eldiven alıyor. Onun dışında eşşek gibi yük taşıyorum. 3 senedir kullanıyorum, herhangi bir deformasyon, ses, solma, kilit sisteminde sıkıntı yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

Ekleme: Beğenmediğim yanları, tablasının kapağı yok. Olan civatalar, petek petek araları gözüküyor, görsel olarak tablası leş.
    Aşırı yağışlı havalarda, kırmızı reflektif far imitasyonu kısımlarınn dibindeki vidalardan içeri su sızdırıyor. 5 liralık silikonla sökmeden içeriden bu sorun çözülüyor.

Motosikleti
    mt 25
    Alıntı hylaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacmine göre sağlamlığı konusunda güven vermedi biraz hacimli bişey koysam (iki kask gibi) yamulmaya başladı, hacmi dolayısıyla fazla rüzgar alıyor bağlantı noktaları zayıf olduğu için esneme yaptı haliyle seste yapmaya başladı. kısaca bende fiyatına aldandım ama yanıldığımı düşünüyorum. aynı fiyatlara başka markalarda vardı hatırlayamadım ama bir araştırmanı tavsiye ederim.
    kapağını açarken yamuluyordu çok fazla esniyor. hiç güven vermemişti bana
    Abi ya uretim hatali bir mal düştü sana yada harbiden dandik.

300 tl ye kadar ne almali gaff diye bisi var guvenemiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maxem SL 45 kullanıyorum, 2 kask alıyor, bir kask+mont+dizlik+eldiven alıyor. Onun dışında eşşek gibi yük taşıyorum. 3 senedir kullanıyorum, herhangi bir deformasyon, ses, solma, kilit sisteminde sıkıntı yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

Ekleme: Beğenmediğim yanları, tablasının kapağı yok. Olan civatalar, petek petek araları gözüküyor, görsel olarak tablası leş.
    Aşırı yağışlı havalarda, kırmızı reflektif far imitasyonu kısımlarınn dibindeki vidalardan içeri su sızdırıyor. 5 liralık silikonla sökmeden içeriden bu sorun çözülüyor.
    Kasklarin boyu neydi hocam

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    M beden ikisi de, ancak çok rahat sığıyor, L, XL bile büyük ihtimal sığar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)