Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Frene basmadan korna sinyal ve selektör yanmıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kymco dink 200i
    Merhaba arkadaşlar kymco dink 200i sahibiyim sorunsuz olan motosiklete bir anda başlıkta yazdığım sorun ortaya çıktı sinyal korna selektör bu saydıklarım hepsi bir konsolda toplanıyor ancak frene basmaz isem çalışmıyorlar elimden geldiğince konsolu söktüm kısa devre spreyi ile temizledim yanık kopuk kablo kontrolü yaptım gözle görünür hiç bir tersliğe rastlamadım aklıma daha önceden yapılmış ilave modifikasyonlar geldi daha önceki sahibi 4' lü yapmış sinyallerin artısından alıp ben iptal ettim birde koltuğun altında orijinal olmayan telefon sarj edici vardı direk akü hattından çekilmiş ben budu'da iptal ettim belki sorunum bunlardan kaynaklıdır diye ancak hiç bir çözüm üretemedim benim atladığım bir yer var ise çözüm odaklı yardımcı olursanız çok sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xv250
    bütün kabloları ölçtün mü özellikle anahtardakileri ? sanki kablo kopması gibi geliyor bana

Motosikleti
    kymco dink 200i
    hepsi söküldü temizlenip yerine takıldı frene basmadan akım geçmiyor frene basınca akım geliyor %80 olasılıkla kablo içten kesme yapmış gibi geliyor arıza tespit cihazına bağlatsam sorun tespit edilirmi acaba yarın bi servise danışacam sanırım bugün tam 5 saatimi verdim bulamadım =)
    www.sb-bilisim.com
    kusursuz e-ticaret deneyimi

Motosikleti
    xv250
    soketlerin ucu acık değilmi ölçü aletiyle denemedin mi tek tek renk renk ?

Motosikleti
    kymco dink 200i
    hepsi denendi =) frene basınca voltaj geliyor bırakınca gidiyor

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Fren müşürü şase yaptırıyor olabilir mi? Müşürleri şok bide öyle dene.

Motosikleti
    kymco dink 200i
    söküldü denendi çözüm yok bir kaç yarış motoru tamircisine gittim dün hepsi ağzı açık kaldı soketleri söktüler şase vermeyi denediler ama nafile bugünn bostancı star motor var kymco yetkili servis arıza tespit cihazına bağlanmasını isteyeceğim belki net olarak bir çözüme kavuşur olayım sonuç sonrası tekrar buraya arızanın hangi sebepten kaynaklandığını çözümünü burada paylaşacağım çünkü tüm internet sitelerini aradım böyle bir arıza veya çözüm bulamadın belki başka bir arkadaşlara en azından çözüm yolu olur
    www.sb-bilisim.com

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    benım duke ta da aynı durum var. arka ve ön freni sıkınca selektördeki uzun yanıyor. park lambası yanıyo. gidondaki aydınlatma ışıkları falan yanıyo. çok garip

Motosikleti
    kymco dink 200i
    bugün insallah sebebini öğrenicem umarım sizdede faydası olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:33 ----------

merhaba ilk olarak sunu belirteyim sorun çok basitmiş sigorta değişmeme rağmen sigorta tepeden patlakmış 10 kuruşa sıfır sigorta takıldı sorun sözüldü bilginiz olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:42 ----------

merhaba ilk olarak sunu belirteyim sorun çok basitmiş sigorta değişmeme rağmen sigorta tepeden patlakmış 10 kuruşa sıfır sigorta takıldı sorun sözüldü bilginiz olsun
    www.sb-bilisim.com

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    Alıntı s.b adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün insallah sebebini öğrenicem umarım sizdede faydası olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:33 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:42 ----------

teşekkürler inşallah benim sorun da bu kadar basittir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)