Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Pulsar' ın Ağzına yüzüne vurmak // Yersiz cesaret // Yahu sana ne oluyor :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar apaçiliği Tuğralı doblolar ile yarışır hale gelmiş

https://www.youtube.com/watch?v=Qv8ChnFENVI&t=409s

[video]https://www.youtube.com/watch?v=Qv8ChnFENVI&t=2s[/url]

6:50' ye dikkat !!!
    Usta hadi o apaçi de sen de tehlikelisin. Araçların sağından kör noktadan basıyorsun, en ufak bir durumda fren mesafen sıfır. "Neye basıyorsun Benim 25 bile yer" derken sende basıyorsun

İlginç...
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Sokaklarda böyle tipler varken bu arkadaşa biraz fazla yükelnmiyor musunuz?

bakınız;

Ondan sonra insanlar motora kötü bakıyor vs. yemin ediyorum utandım 1 dk izleyemedim.
    oialdemir bunu beğendi.

Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bakınız;

https://www.youtube.com/watch?v=bgja2kuMHvc

Ondan sonra insanlar motora kötü bakıyor vs. yemin ediyorum utandım 1 dk izleyemedim.
    Afedersiniz de bunları anası dogurmamış bildigin s..ç..ş.
    oialdemir bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Valla bendede egzoz var, susturucusuz 1 kez çıktım sonra tekrar taktım susturucuyu. Hemde çift silindir motosiklet boğazdan salyangoz akrapoviç egzoz, patladımı mg3 etkisi yaratıyor.

Bebek arabası görünce debriyajı sıkarım hemen çocuklar korkmasın diye, sokak aralarında 2. viteste gidilecek yerde 3 e atar rolantide ilerlerim. Şu hareketten ne zevk alıyorlar kendilerine sövdürmek hoşlarınamı gidiyor bilmem.
    oialdemir bunu beğendi.

peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emniyet şeridinde 160 ile giden adam pulsar apaçiliği diyo demek gerçekten çok güldürürsün burda milleti sen
    Ayriyetten madem bi modeli gömücen 20 beygir dediğin makina 25 beygir ona bi baksaydın sallarken, videonu ileri sara sara 2 dk anca izlemişimdir o bile yetti ne mal olduğunu görmeye

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta hadi o apaçi de sen de tehlikelisin. Araçların sağından kör noktadan basıyorsun, en ufak bir durumda fren mesafen sıfır. "Neye basıyorsun Benim 25 bile yer" derken sende basıyorsun

İlginç...
    Değilim demedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

Alıntı peruwasa12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emniyet şeridinde 160 ile giden adam pulsar apaçiliği diyo demek gerçekten çok güldürürsün burda milleti sen
    Ayriyetten madem bi modeli gömücen 20 beygir dediğin makina 25 beygir ona bi baksaydın sallarken, videonu ileri sara sara 2 dk anca izlemişimdir o bile yetti ne mal olduğunu görmeye
    Önceki sayfaları oku biz konuştuk bunları

Motosikleti
    R25
    Sen bu konuya yazdığına emin misin çok alakasız oldu şimdi bu. Okumamış gibisin sayfaları
    Hepsini okudum da senden başka apaçi göremedik

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepsini okudum da senden başka apaçi göremedik
    O zaman problem okumak değil okuduğunu idrak edememek. Bak bir kaç mesaj yukarıda arkadaş bana apaçi diyor. Bende değilim demedim diyorum Onun dışında pulsar ın ne kadar iyi ne kadar kötü olduğu tartışılabilir. Parasına göre bazı sıkıntıları görmezden gelinebilir. Ama bu başlığın ve bu kadar geyiğin sebebi süren arkadaşın gereksizce açık egzozu ile pata pata her motora ya da hareket eden her şeye kafa tutan bir tip olması.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bakınız;

https://www.youtube.com/watch?v=bgja2kuMHvc

Bunlar motosikleini ayaklarıyla sürebilen oğlan üstü yetenek Oğuzhan Puştu'nun tayfasından...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    R25
    O zaman problem okumak değil okuduğunu idrak edememek. Bak bir kaç mesaj yukarıda arkadaş bana apaçi diyor. Bende değilim demedim diyorum Onun dışında pulsar ın ne kadar iyi ne kadar kötü olduğu tartışılabilir. Parasına göre bazı sıkıntıları görmezden gelinebilir. Ama bu başlığın ve bu kadar geyiğin sebebi süren arkadaşın gereksizce açık egzozu ile pata pata her motora ya da hareket eden her şeye kafa tutan bir tip olması.
    Yaw he hee

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw he hee
    Bütün video efendi efendi gidip konuşuyoruz. Sırf senin motorunu geçtik diye mi bu kindarlık

şahinle egzozu söküp gecenin 3ünde ortalıgı ikenler varken neden neden bunlara takılıyorsunuz topluma iyi gözükme çabanız mı var?

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şahinle egzozu söküp gecenin 3ünde ortalıgı ikenler varken neden neden bunlara takılıyorsunuz topluma iyi gözükme çabanız mı var?
    Hiç Anlatamıyoruz derdimizi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaldırımda yürürken küçük b@k'a basmak, büyük b@k'a basmaktan daha mı iyidir?

Tabii ki evet. Ama ikisi de b@k sonuçta, kaldırıma s!çmasalar keşke.

Yoksa topluma iyi gözükme çabam olduğu için mi böyle yazdım?

İçimden bir ses: "Yok lan. B@k'u kim sever oğlum? Toplumla ne alakası var?"

O da doğru. Soru retorik galiba ama yine de cevap vereyim: Sinek, bakteri falan sever herhalde.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaldırımda yürürken küçük b@k'a basmak, büyük b@k'a basmaktan daha mı iyidir?

Tabii ki evet. Ama ikisi de b@k sonuçta, kaldırıma s!çmasalar keşke.

Yoksa topluma iyi gözükme çabam olduğu için mi böyle yazdım?

İçimden bir ses: "Yok lan. B@k'u kim sever oğlum? Toplumla ne alakası var?"

O da doğru. Soru retorik galiba ama yine de cevap vereyim: Sinek, bakteri falan sever herhalde.
    Hazır sen gelmişken

Motosikleti
    SD 1290R
    Bu reklamla, gecmis CB1000R deneyimimi birlestirince ulastigim sonuc:

Kullanmaktan ziyade gorunmek isteyenlerin motosikleti: CB1000R

Gorunmekten ziyade kullanmak isteyenlerin motosikleti: MT10

Anlasilan Honda'nin adamakilli bi naked yapmaya niyeti yok.

Motosikleti
    XMAX 250
    Bu reklamla, gecmis CB1000R deneyimimi birlestirince ulastigim sonuc:

Kullanmaktan ziyade gorunmek isteyenlerin motosikleti: CB1000R

Gorunmekten ziyade kullanmak isteyenlerin motosikleti: MT10

Yaşa Yamaha herkesi darladı son yıllarda. Ama sen eski versiyonu sürdün diye hatırlıyorum. Haksız mıyım ?

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Motosiklet, hızlı gidebilen bir araç türü. Ancak aksiyon kameralarının da günlük hayata artık iyice sirayet etmesiyle; hızlı gidilmesi gereken bir araç halini aldı.

Hala üzülürüm, rahmetli de böyle arkadaşların o an yaya haline denk geldi diye. Kafa işleyiş biçimi aynı, yalnızca o an farklı bir araç üzerinde.

Haberlere konu olan fazlaca olumsuz örneğe, aniden durup kapı açabilecek bir aracın riskine, videodaki servis aracının dahi bir anlık yola çıkışının saniye ile kurtarılmasına rağmen hiç ders alınmıyor. Dilerim uzun bir ömür boyu motosiklete binebilirsin.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    SD 1290R
    Yaşa Yamaha herkesi darladı son yıllarda. Ama sen eski versiyonu sürdün diye hatırlıyorum. Haksız mıyım ?
    Evet. Ama yeni versiyonda motor hemen hemen ayni, surus ucgeni (sele, peg ve gidon konumu) da ayni nerdeyse, ve sase daha kotu. Buyuk fark beklemiyorum sahsen. Yine de kullanmadan net konusamayiz tabii ki.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı toreador adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet, hızlı gidebilen bir araç türü. Ancak aksiyon kameralarının da günlük hayata artık iyice sirayet etmesiyle; hızlı gidilmesi gereken bir araç halini aldı.

Hala üzülürüm, rahmetli de böyle arkadaşların o an yaya haline denk geldi diye. Kafa işleyiş biçimi aynı, yalnızca o an farklı bir araç üzerinde.

Haberlere konu olan fazlaca olumsuz örneğe, aniden durup kapı açabilecek bir aracın riskine, videodaki servis aracının dahi bir anlık yola çıkışının saniye ile kurtarılmasına rağmen hiç ders alınmıyor. Dilerim uzun bir ömür boyu motosiklete binebilirsin.
    Videoyu izledikten sonra kendime kızdığımı itiraf edeyim. Gereksiz yere birinin gazına çok kolay gelebiliyor muşum dedim. Söylediklerinize katılıyorum. Ne kadar doğru şeyler anlatsakta ya da yaptığımız söylesek bile bizi söylediklerimiz değil yaptıklarımız gösteriyor. Son dileğinizi gerçekleşmesi benimde tek arzum. Ama bir an önce sürüşümü bu doğrultuda revize etmem iyi olacak sanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:58 ----------

Evet. Ama yeni versiyonda motor hemen hemen ayni, surus ucgeni (sele, peg ve gidon konumu) da ayni nerdeyse, ve sase daha kotu. Buyuk fark beklemiyorum sahsen. Yine de kullanmadan net konusamayiz tabii ki.
    Elektronik desteklerin pek bir şey getirdiğini düşünmüyorsun sanırım. Hoşaf yine hoşaf
    toreador bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)