Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese Tekrardan Selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak "sütten agzı yanan yogurdu üfleyerek yer" deyiminden yola çıkarak ilk aldıgım arabada yedigim kazık sebebi ile uzunca zamandır motosikletleri arastırıyorum daha öncede bi konu açmıştım bir müddettir araştırıyorum sizden bir ricam olacak
    aşagıda yazıcam marka ve model motosikletler hakkında bilgisi olan dostlarım beni aydınlata bilirmi bi motosiklet alıcam ve eleye eleye şu iki modelde karar kıldım

2. el bajaj pulsar rs 200
    2. el eger zorda kalırsam 0 hyosung gd 250r

yine söyledigim gibi düzgünce bir fikir verecek bilgi bulamadım bu makinelere sahip birisi bana fikirlerini ve görüşlerini bildire bilirmi
    cbr 250 almayı düşünüyordum ama cbr kullanıcılarına bakıyorum çok hor kullanıyolar ve aşırı fiyatları yüksek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Piyasası daha iyi olan ve daha modelli ve az km li alabileceğiniz için 200 ns diyorum ben.
    Arayıcı66 bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    CBR250R aramaya devam edin, sabırla arayın, istediğinizi bulana kadar arayın... o zamana kadar bu iki seçeneği atlayın derim.

Pulsar konusu kumar oynamak gibi, kazanabilir veya kaybedebilirsiniz. LAnet okumanız da memnun kalmanız da olasıdır. Ama CBR250R alıp da lanet edene henüz rastlamadım. Onun için sabırla aramaya devam derim
    Arayıcı66 bunu beğendi.

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Motosiklet seçerken en büyük etken maddiyat.

Pulsar konusunda sana tavsiyede bulunabilirim bende uzun zamandır kullanıyorum forumdaki sorun yaşayan arkadaşların yaşadıkları hiç bir sorunu ben yaşamadım düzgün kullandıktan sonra sıkıntı çıkartmaz hiç bir motor istisnalar kaideyi bozmaz tabiki.

Bence alım satım yedek parça fiyat performans olarak pulsar diyorum ama rs modeli değil ns modeli daha kolay piyasası var

ama yazdığın motosikletler rs - cbr- gtr bunlar süper sport tarzı motosikletler bu 3'ü olacak illaki bu üçündende cbr diyorum tabiki cbr fıyatlarıda çok uçuk farkındayım kışı bekleme şansın varsa düşecektir fakat bekleyemem diyorsanda temiz bir cbr'a 17-18 vermektense bence YAmaha R25 bak derim 18-19 'a temizleri var internette hem bastımmı yeri göğü inletirsin hemde YAMAHA motosikletim var dersin çift silindirden dolayı hem kulağın hem yolda gidişin hemde şekil olarak rahat edersin . Yakıt konusuna girmiyorum biraz fazla olabilir ama hakkımıdır dersen bence değil bi tık az yakabilirdi
    Arayıcı66 bunu beğendi.

Alıntı serconline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet seçerken en büyük etken maddiyat.

Pulsar konusunda sana tavsiyede bulunabilirim bende uzun zamandır kullanıyorum forumdaki sorun yaşayan arkadaşların yaşadıkları hiç bir sorunu ben yaşamadım düzgün kullandıktan sonra sıkıntı çıkartmaz hiç bir motor istisnalar kaideyi bozmaz tabiki.

Bence alım satım yedek parça fiyat performans olarak pulsar diyorum ama rs modeli değil ns modeli daha kolay piyasası var

ama yazdığın motosikletler rs - cbr- gtr bunlar süper sport tarzı motosikletler bu 3'ü olacak illaki bu üçündende cbr diyorum tabiki cbr fıyatlarıda çok uçuk farkındayım kışı bekleme şansın varsa düşecektir fakat bekleyemem diyorsanda temiz bir cbr'a 17-18 vermektense bence YAmaha R25 bak derim 18-19 'a temizleri var internette hem bastımmı yeri göğü inletirsin hemde YAMAHA motosikletim var dersin çift silindirden dolayı hem kulağın hem yolda gidişin hemde şekil olarak rahat edersin . Yakıt konusuna girmiyorum biraz fazla olabilir ama hakkımıdır dersen bence değil bi tık az yakabilirdi
    bazı konularda sana katılıyorum ama r25 o parayı hak etmiyor bence üstelikte yedek parça fiyatı olarak buradaki saydıklarımızdan daha fazla sanıyorum hyosungu bilmiyorum dedigin gibi maddiyat çok önemli o yüzden gariban dostu yolda bırakmıyacak bir makine lazım bize işimize götürecek gezmeye gitmek istedigimizde bi yeşillige bi deniz kenarına bi uzun yolda zevkle gezdirecek bi motosiklet arıyorum yani hani diyorsunya YAMAHAM var dersin diye bende abi sevgilim benim ya demek istiyorum yani bayaaa uzun zaman geçirecegim bir yoldaş arıyorum cbr çok uygun bu sıfata ama vermem abi o parayı ona kışı beklerim bakarım belkide gd 250r alabilirim pulsarın abs si hoşuma gidiyo bajaj fena bi marka degil gibi ama hyosung gd 250 r da anlşatılanlara göre videolara göre işte kulakdan duyma haberlere iyi gibi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)