Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motorsiklet yıkama mekanı ve cafe

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Maraz101010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar, üzerinden baya zaman geçmiş bu konunun ama özellikle avrupa yakası için güncel öneri var mıdır motorsikleti yıkatmak için ?
    Ben Anadolu yakasından kalkıp Zeytinburnu sahil tarafında Motowash'a gidiyorum. Mekan sahibi Ertan'ın esnaflığı çok iyi, kendisi de motorcu zaten. 12 senede bence hiç temizlenmemiş, bir de üzerine kalitesiz işçilikle mat siyah boya çekilmiş manifoldlarımı aşağı resimdeki gibi yaptı.

Cyan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bende dün 10 liraya yıkattım. 15 dedi 10 lira verdim.. sizin gittiğiniz yerler 40-50 liraya napıyorlar

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Anadolu yakasından kalkıp Zeytinburnu sahil tarafında Motowash'a gidiyorum. Mekan sahibi Ertan'ın esnaflığı çok iyi, kendisi de motorcu zaten. 12 senede bence hiç temizlenmemiş, bir de üzerine kalitesiz işçilikle mat siyah boya çekilmiş manifoldlarımı aşağı resimdeki gibi yaptı.

https://i.hizliresim.com/FsscCe.jpg
    Whoa acayip iş. Tuzruhu falan mı kullandı?

Ben 1,5-2 ayda bir bana çok yakın olan Maslak Otosanayi Overdose Garage'a götürüyorum, detaylı ve güzel iş yapıyorlar ama oldukça pahalı. Her hafta gidilmez...

Fiyatı söyleyince bir arkadaş çok küfür etmişti, bir gün uğrayıp yapılan işi görünce değiyormuş dedi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Whoa acayip iş. Tuzruhu falan mı kullandı?

Ben 1,5-2 ayda bir bana çok yakın olan Maslak Otosanayi Overdose Garage'a götürüyorum, detaylı ve güzel iş yapıyorlar ama oldukça pahalı. Her hafta gidilmez...

Fiyatı söyleyince bir arkadaş çok küfür etmişti, bir gün uğrayıp yapılan işi görünce değiyormuş dedi.
    Manifold temizliğine girince elbet fiyat biraz artıyor. Ben o dönem sabah 10'da girmiştim, 12'de sadece manifoldlar yeni bitmişti. İlaçlar sıktı, polisaj makinesi kullandı, epey uğraştı. normalde daha kolay bir işlemmiş ama benimkilerin üzerinde dandik bir boya vardı, o zor çıktı. Overdose Garage'yi ben de biliyorum ama hiç gidebilmek kısmet olmadı.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Manifold temizliğine girince elbet fiyat biraz artıyor. Ben o dönem sabah 10'da girmiştim, 12'de sadece manifoldlar yeni bitmişti. İlaçlar sıktı, polisaj makinesi kullandı, epey uğraştı. normalde daha kolay bir işlemmiş ama benimkilerin üzerinde dandik bir boya vardı, o zor çıktı. Overdose Garage'yi ben de biliyorum ama hiç gidebilmek kısmet olmadı.
    Beğendim işi, motoru satmazdan önce götürürüm oraya
    tommygun bunu beğendi.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP

şiddetle tavsiye ederim ben de kendisini.
    Cyan bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Maslak Overdose Garage'nin fiyatlarını bilen var mı peki?

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı ilker a. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maslak Overdose Garage'nin fiyatlarını bilen var mı peki?
    0544 625 58 58

Motosikleti
    Intruder M800

Fiyat durumu nedir ?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Maraz101010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat durumu nedir ?
    Hocam önceden arayıp randevu alırken fiyat almak daha mantıklı. Çünkü yapılacak işleme göre değişiyor fiyat. Ben manifoldları temizletip parlattırdığımda (çift manifold) , yıkama, zincir bakımı için 250 TL ödemiştim. Motorun da karenajları komple söküldü, sonra geri takıldı. Sade yıkamanın fiyatı elbet daha uygundur.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet yikama hem yikatan hem yikayan icin masrafli is. Araba yikamak kadar dumduz basit bir islem degil.

O yuzden bugun, 2020 yilinda 20 liraya motosiklet yikatiyorsaniz onu yikadiklari kimyasala kesinlikle guvenmeyin.

Iyi bir yikamaci en az 60 tl almasi gerekir ki kullandigi kimyasallarin parasi ciksin.

selam yikama icin fastmoto yu tavsiye edebilirim

https://instagram.com/fstmto?igshid=cpzzvq8073hd

www.fastmoto.org

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)