Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2012-2017 arasi en iyi binlik naked?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW g310r
    Selamlar hekese temmuz agustos gibi bmw g310 r imi satiyorum malum 10k bakimi yaklasiyor ve alirken 10k bakimi yapmadan satmayi düsünüyordum ayrica sattiktan sonra gsx s750 ile mt 09 den birini alacaktim ama son zamanlarda kafami kurcalayan birsey oldu almisken madem 1000 cc ciplak bir makina alip 5-6 sene kullanayim maddiyatim 8k euroya kadar yetiyor almanyada yasiyorum bu fiyata 1-2 yasinda japon binlikler gelyor ama sizin tavsiye edeceginiz bir makina var mi? uzun süre beni üzmeyecek suan bana en mantikli gelen gsx s 1000.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    z1000 sugomi
    devrimkr bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Mt-10 nokta
    devrimkr bunu beğendi.

Mt 10 virgül
    devrimkr bunu beğendi.

Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    MT-10 iyidir.
    devrimkr bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW g310r
    Alıntı Kavuklu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt 10 virgül
    Mt 10 noktali virgül daha iyi bence saka maka mt10 iclerinde en sevmesigim gösterge tablosu, yüksek ve digerlerinden kaba olmasi pek hosuma gitmiyor galiba ben suzukiciyim

Herscel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1290 Super Duke GT - 2021
    K1300R da bakabilirsiniz. Şu an 1200lük olanını kullanıyorum ve gayet memnunum.
    devrimkr bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    z1000 mt10 gsx1000s hangisini alırsan al zaten gülmekten heralde altına edersin.z1000de çekiş kontrol yok allahu ekber modu var o yüzden o öyle bir motor.suzuki yada yamaha alman bu kadar büyük ve güçlü bir motorda gerekli güvenlik şart diye düşünüyorum.zevkler ve renkler tartışılmaz ama gidiş tip özellikle ses bence mt10 derim.r1 motoru gidişi ve sesi ayrıca sanırım naked olupta grenajın bu kadar çok olduğu başka bir motorda yok diye biliyorum.kafayı çevirdiğin zaman ön farlar dönmüyor.uzun yolda rüzgar korumasından daha rahat ettirir.
    devrimkr bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı devrimkr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar hekese temmuz agustos gibi bmw g310 r imi satiyorum malum 10k bakimi yaklasiyor ve alirken 10k bakimi yapmadan satmayi düsünüyordum ayrica sattiktan sonra gsx s750 ile mt 09 den birini alacaktim ama son zamanlarda kafami kurcalayan birsey oldu almisken madem 1000 cc ciplak bir makina alip 5-6 sene kullanayim maddiyatim 8k euroya kadar yetiyor almanyada yasiyorum bu fiyata 1-2 yasinda japon binlikler gelyor ama sizin tavsiye edeceginiz bir makina var mi? uzun süre beni üzmeyecek suan bana en mantikli gelen gsx s 1000.
    CB1000R der,çeker-gideRRim..;)
    devrimkr bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    MT-07
    BMW S1000R + Fabrikasyon akrep egzoz

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    sayarsanız binlikten mt-09 😄😍😍

Motosikleti
    BMW g310r
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    z1000 mt10 gsx1000s hangisini alırsan al zaten gülmekten heralde altına edersin.z1000de çekiş kontrol yok allahu ekber modu var o yüzden o öyle bir motor.suzuki yada yamaha alman bu kadar büyük ve güçlü bir motorda gerekli güvenlik şart diye düşünüyorum.zevkler ve renkler tartışılmaz ama gidiş tip özellikle ses bence mt10 derim.r1 motoru gidişi ve sesi ayrıca sanırım naked olupta grenajın bu kadar çok olduğu başka bir motorda yok diye biliyorum.kafayı çevirdiğin zaman ön farlar dönmüyor.uzun yolda rüzgar korumasından daha rahat ettirir.
    Z1000 ü zapt edecek tecrübem var ondan korkum yok mt10 da haklisin güzel makina ama sesi göstergesi enduro hissi pek hosuma gitmiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:02 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BMW S1000R + Fabrikasyon akrep egzoz
    Ekonomim el verse tartismam direk s1000r alirim ama malesef 10k bandinda istedigim motorlar 8k olanlarin km si yüksek

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayarsanız binlikten mt-09 ������
    Bir ara mt09 da karar kildim fakat alinca 1000 lik olsun 5-6 sene biniyim aldigim bir seyi uzun süre kullanmayi seviyorum 11 senedir motor sürüyorum bu motor 4 üncü motorum bir bu motor istisna senesi dolmadan satacam önecki motorlarimi 3-4 sene kullandim ayrica bir Arkadasim aldi 2 sene sonra pisman oldu keske binlik alsaydim falan diye yani skilip 2 sene sonra degismek istemiyorum

Motosikleti
    VFR 800
    Yamaha Mt-09, 1000cc olmayabilir ama motor özellikleri ve ıslak ağırlığı ile hiç aşağı kalmayacaktır. Kıvraklık olarak da Z1000'den daha üstündür. 2012 Kawasaki z750 R'ı 3 sene, 2013 Kawasaki z1000'i de 2 sene kullandım. MT-09 hoşuna gidiyorsa, SP versiyonuna da gücün yeterse düşünülebilir. Yanısıra, tasarımını beğenirsen Triumph Street Triple RS de düşünebilirsin... Street Triple RS'in tipi hoşuna gidiyorsa ve uygunsa fiyatı, muhakkak seçenekler arasına koy derim. Hacmi ilk sıraya koymanı tavsiye etmem, elbette takdir senin.
    devrimkr bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    o zaman sp modeline bak ekran bambaşka renkli falan tabi sesini beğenmiyorsan ona yapılcak pek bir şey yok.bence normalide gayet güzel ama sp versiyonunun ekranını beğenmeyen yoktur.dediğin gibi mt09 da alsan bence çokda fark etmicektir.hatta bir insana mt09 dan daha güçlü bir motor neden gereklidir konusu açsak yeridir bence al mt09 sp devam et.tabi oranın motor fiyatları ve piyasasını bilmiyoruz kendimize göre sayıyorsuz ama belki triumph speed triple r 2018 bile alınabiliyordur veya piyasası vardır.
    devrimkr bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CB1000R der,çeker-gideRRim..;)
    2018 deseydi ben de onu dicektim ama 2017 ye kadar demiş
    devrimkr bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biraz daha egzotik bir tercih olsun isterseniz MV Agusta'ya bakın bence
    devrimkr ve oggomoggo bunu beğendiler.

oggomoggo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 (Honda CB125e-Pulsar 200 ns)
    MV Agusta Brutale Dragster 800 RR

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    z1k ve mt10, ikisi ile de bolca oynadım.
    ben karı kız baksın istiyorum, piyasacıyım şekilciyim diyosan adres z1000
    yok hacı ne karı kızı, şöyle 130 la giderken 3. viteste gazı çevirince tekere gelsin, aklım kıçımdan çıksın, hatta rahmetlinin de bir videosunda dediği gibi;

"bu motor, artık benim bu dünyada günahım kalmadı, ben sevaplarımı topladım, içim rahat, bana bir şey olmaz bu alemde diyosanız, artık kredi kartı borcunuz, sağa sola bi hesabınız kalmamışsa, herkes tarafından sevilen, zamanında dini itikatiniz sağlamsa, vecibeleri yerine getirmişseniz alınabilecek bir motordur"

diyorsan, adres mt10
    bkaraca bunu beğendi.

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Uzun zamandır öneri istenilen bütçe ve motosiklet modellerinden sonra, yurt dışında ikamet eden bir arkadaşımızın öneri beklediği kriterlere bakınca ortam biraz renklendi sanırım. "Mondial 150 mi, Pulsar 200 mü" lerden çok dikey bir çıkış oldu.

MT-10, Z1000, GSX-S1000 seçenekleri arasında tercihim MT-10 olurdu. Ağırlık anlamında daha avantajlı olması ve CP motor bloğunun albenisine vakıf olduğumdan, ilgim büyük.

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    BMW R 1200 R

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)