Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Sofuoğlu Yoğun Tepkilerden Sonra Bu Sefer Mitinge Motosikletle Geldi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorgulanan şey mal varlığı değil.
    Hangi ortamda nasıl davranılması gerektiğinden haberi olmamak.
    Kimse senin mayo giymene karışamaz. Ama mayoyla çay bahçesine gidersen, olmaz. ;)

Herşeyin, bişeysi var
    Millet milyonluk zırhlı AMG leri sıra sıra dizip ortadakine binerken sorun yok. Adam kendi spor arabasına binerken mi sorun var. Belki haklısın dar gelirli insanın halinden anlar gibi gözükmüyor. Oysa ki kariyerine başladığı sırada motosiklet tamir ediyordu Ama 463 bin euro'luk saat takıp millettin yanındaymış gibi gözüken şerefsizlerden iyidir.

Bir şeylere doymuş adamın yönetmesi ya da idareci olması genelde kötü sonuçlanmaz. Adamın çalıp çırpmaya ihtiyacı olmaz çünkü. Bazı aç köpekler gibi memleketi parsel parsel satıp verginin vergisini almazlar belki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Bu konu artık başka biryere saptı ( Zenginin malı züğürdün çenesini yorar ).

Kenanla ilgili eleştirilecek tek nokta yarışçılığı ve bu yolda izlerken yaptığı hatalar. Kör topal, gözü kara yarıştığını ve şans eseri bazı başarılara ulaştığını biliyoruz. Evet türkiye motosiklet camiası için yurt dışında çok iyi bir örnekti fakat kendi çapında motosiklet sürmeyi öğrenip hatalarıyla yarışan bir yarışçıydı. Toplantıya ister ferrariyle gider ister uzay gemisiyle buna zaten aklı başında olan bi adam çıkıpta laf etmez. Bize ne... Kenan son 3 yıldır spor arabalarla gündeme geliyor zaten. Kayınvalidesinin hediye ettiği ferrari ile başlayan özel yapım vitolarla jiplerle garajı dolu olan bi adam.

Bir tek benmi hatırlıyorum kaç sene önce 3 katlı evinin üst katından havuza atlayan videosunu ? Ne mütevazılığı ... Adamın tayyibin elini öpmesi her toplantıda boynu bükük durması ve medyanın onu gariban göstermesi Kenanın hatası değil..

Söylediğim gibi kenan yarışırken hep şunu düşünüyordum biryere kadar gidecek. Çünkü bu adam hayatında ilk çıktığı podyumda podyum geleneğini olan şampanya patlatmayı bile bozarak podyumda sadece redbul içen. Yarıştığı sbk liginde binlerce takipçisi olmasına rağmen instagramında para aldığı klubü bile takip etmeden sadece recep tayyip erdoğanı takip eden mantığa ve yaptığı işe çok aykırı bir adamdı.

Umarım toprak razgatlıoğlu kısa zamanda kendine gerçek bir hoca bulur ve kenanın yaptığı hataları yapmadan iyi biryerlere gelebilir. Sistemsiz bir başarı kalıcı olmayacaktır.

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    ya bu yumuşak g yazmaya çalışıp yazamadığı video çok acayip. kenardan sufle veren de başka bakan. Zaten sonuna kadar izleyemedim, mideme ağrı girdi. ötekinde de rent a car ile leasing kastediliyor sanırım.

vay arkadaş ya...biz de neyin peşindeyiz. yok medeniyet, yok refah, yok demokrasi, insan hakları, eğitim kalitesi filan istiyoruz. vatandaşın en çok oy verdiklerine bak.

al sana refah anlayışı: "her eve buzdolabı giriyosa demekki bir refah seviyesi var"

bir de buna alternatifsiz diyorlar. eğer bundan başka alternatif yoksa kapatalım dükkanı zaten..
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

Yaw ne sekilci milletiz.

Birinin zengin olmasi fakirleri dusunemeyecegi anlamina mi gelir.

Birini anlamak icin illa o kisinin ozelliklerini tasimak gerekmez. Objektif olmak, humanist olmak gerekir.

At gozlugunu cikarmadigimiz, genis cercevede dusunmedigimiz, insanlari dusuncelerine ve icraatlarina gore degilde sekline semaline gire degerlendirdiginiz surece bir adim oteye gidemeyiz.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Bir söz var ve çok sever aynı zamanda kızarım:

Ne kadar çok anlatırsan anlat, anlattıkların sadece karşıdakinin anladığı kadardır.

Benim çenemi zenginin malından çok cahilin zekası yoruyor. Cahil anlamak istemedikçe ben bunu kabullenemeyip anlatmaya devam ediyorum fakat kendimde tatmin olamıyorum çünkü karşımdaki anlasa bile anlamak istemiyor ve konuyu saptırıyor.

Söz galiba albert einstein'e ait.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    İnsanımız zengin sevmez. Sevilecek kişi mutlaka fakir, sıkıntılı, dertli, "arabesk" adam olmalı. Yetim büyümeli iş hayatına 10 yaşında işportacılıkla başlamalı.

Siyasi yönden bağımsız olmayışı, (siyasi görüşü değil bak başka birşey diyorum) yaşam tarzı hafif apaçiliğinden ötürü bu adamdan çok haz etmiyorum.

Ben evlat sahibi birisi olarak, kendisinin evlat konusunda büyük-büyük sıkıntıları olmuştur, kendisine sempati beslerim. Allah kimseyi bununla sınamasın. Kendisi, bu büyük imtihana tabi tutuldu, müthiş saygılıyım.

Motorsporları konusunda o kategori-bu kategori. Adam bu bayrağı temsil etti, bir ilk oldu mu? Evet. Bitti. İsterse oyuncak bisiklet yarışı olsun. Adam çalıştı, uğraştı, gitti geldi başardı. Buna saygılı olalım.

Toplum önünde, temsil ettiği millet önünde mütevazi olunmalı görüşüne şöyle katılıyorum; Devlet parasıyla Goldwing alacaksa ileride, almasın. Kendi parasıyla istediğini alır. İsraf değildir.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    Hemen hemen aynı düşüncede olduğum arkadaşlar da gereken yorumları yazmış sağolsunlar,

Ayrıca Akp yandaşı arkadaşlara belirteyim 15 temmuzda arkadaşımın babası ve kardeşi öldü, akrabalarımdan yaralananlar oldu, bende bir süre meydanlarda olmuştum ,ayrıca dolar bozdurun denildiğinde, neyse dedim, mesele ülke meselesi kaşıklada olsa yangını söndürmeye çalışalım, hesabımdaki dolarları bozdurdum, ayrıca bir ara bu sitede iphone telefon alıp almama meselesi oldu, bazıları cari açık, ithal ürün ,pahalı almayın israftır diye yorumlarda bulundu,kaldıki bir lüks otomobil yüzlerce iphone alır
    Ne demek istiyorum, Akp taraftarı olmamama rağmen, ülke meselesidir diye, gereken yerlerde, vatandaş olarak üzerime düşeni yapmışmıyım? yapmışım, gereken yerlerde de bırakın eleştirelim, bu iğneyi kendilerine batırmadık ça bu ülke daha da kötüye gidecek, madem bu kadar lüks hayat istiyorsunuz, o zaman hükümete üretelim diye neden baskı yapmıyorsunuz ?

Ağam paşam bilir mantığıyla gittikçe, siz fakirleşmeye, onlar zenginleşmeye devam edecek, filmin sonunda artık kim kime, dum duma mı olur, bilemem kötü olacağı kesin ,bu kesimin birçoğu nankördür ,partiden ayrılana tu kaka derler ,eleştirene tu kaka derler ama kendi safına geçince oo kraldır padişahtır diye yağ çekerler, örnekleri jöleli, Numan bey, Soylu bey, Bahçeli bey, Destici bey ,Türkeş bey saymakla bitmez bunlar, zamanında asacağız, keseceğiz diye Akp yi eleştirenler, eleştirirken kötü, Akp li olunca iyi, Akp den ayrılınca gene kötü, geçiniz arkadaşlar, ben bu insanların zaten içindeyim ,nasıl bir kafa yapısına sahipler iyi biliyorum ,biz uzaydan gelmedik, toplumun içindeyiz zaten

Bir arkadaşta bahsetmiş Ali Ağaoğlu doğum gününde çocuğuna lüks pahalı araç alır ve bütün medyada magazin haberi olur ama bir Koç, bir Sabancının böyle bir magazin boyutunu gördünüz mü ?

NOT bu lüks araçlar ile muhalif bir milletvekili haber olsa, genede böyle yazıp çizecekmiydiniz ? yoksa Kılıçdaroğlu nun kızının orta sınıf evi için atıp tutanlardan mı olacaktınız ? DİNLEMEYİN ARTIK ŞU YANDAŞ HACI HOCA TAKIMININ SOHBETLERİNİ,YANDAŞ MEDYANIN HABERLERİNİ DOĞRUYU BULUN ARAŞTIRIN OKUYUN ARKADAŞLAR Kolay gelsin
    MSMorkan bunu beğendi.

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Kaldırıma park ettiği için bizler gibi ceza kesmişler midir dersiniz?

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sırada sürat teknesi var.

manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Alıntı xterkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen hemen aynı düşüncede olduğum arkadaşlar da gereken yorumları yazmış sağolsunlar,

Ayrıca Akp yandaşı arkadaşlara belirteyim 15 temmuzda arkadaşımın babası ve kardeşi öldü, akrabalarımdan yaralananlar oldu, bende bir süre meydanlarda olmuştum ,ayrıca dolar bozdurun denildiğinde, neyse dedim, mesele ülke meselesi kaşıklada olsa yangını söndürmeye çalışalım, hesabımdaki dolarları bozdurdum, ayrıca bir ara bu sitede iphone telefon alıp almama meselesi oldu, bazıları cari açık, ithal ürün ,pahalı almayın israftır diye yorumlarda bulundu,kaldıki bir lüks otomobil yüzlerce iphone alır
    Ne demek istiyorum, Akp taraftarı olmamama rağmen, ülke meselesidir diye, gereken yerlerde, vatandaş olarak üzerime düşeni yapmışmıyım? yapmışım, gereken yerlerde de bırakın eleştirelim, bu iğneyi kendilerine batırmadık ça bu ülke daha da kötüye gidecek, madem bu kadar lüks hayat istiyorsunuz, o zaman hükümete üretelim diye neden baskı yapmıyorsunuz ?

Ağam paşam bilir mantığıyla gittikçe, siz fakirleşmeye, onlar zenginleşmeye devam edecek, filmin sonunda artık kim kime, dum duma mı olur, bilemem kötü olacağı kesin ,bu kesimin birçoğu nankördür ,partiden ayrılana tu kaka derler ,eleştirene tu kaka derler ama kendi safına geçince oo kraldır padişahtır diye yağ çekerler, örnekleri jöleli, Numan bey, Soylu bey, Bahçeli bey, Destici bey ,Türkeş bey saymakla bitmez bunlar, zamanında asacağız, keseceğiz diye Akp yi eleştirenler, eleştirirken kötü, Akp li olunca iyi, Akp den ayrılınca gene kötü, geçiniz arkadaşlar, ben bu insanların zaten içindeyim ,nasıl bir kafa yapısına sahipler iyi biliyorum ,biz uzaydan gelmedik, toplumun içindeyiz zaten

Bir arkadaşta bahsetmiş Ali Ağaoğlu doğum gününde çocuğuna lüks pahalı araç alır ve bütün medyada magazin haberi olur ama bir Koç, bir Sabancının böyle bir magazin boyutunu gördünüz mü ?

NOT bu lüks araçlar ile muhalif bir milletvekili haber olsa, genede böyle yazıp çizecekmiydiniz ? yoksa Kılıçdaroğlu nun kızının orta sınıf evi için atıp tutanlardan mı olacaktınız ? DİNLEMEYİN ARTIK ŞU YANDAŞ HACI HOCA TAKIMININ SOHBETLERİNİ,YANDAŞ MEDYANIN HABERLERİNİ DOĞRUYU BULUN ARAŞTIRIN OKUYUN ARKADAŞLAR Kolay gelsin
    Konuya gelmiyorum birdaha bundan daha güzel yazan olursa çağırın beni.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)