Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Sofuoğlu Yoğun Tepkilerden Sonra Bu Sefer Mitinge Motosikletle Geldi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Kenan Sofuoğlu mitinge motosikletle geldi! Arabası olay olmuştu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün partisince Sakarya'da düzenlenen mitinge katılacak ve bir konuşma yapacak. Vatandaşlar miting alanına gelmeye başladı.

Miting alanına gelen en dikkat çeken isim AK Parti Sakarya Milletvekili adayı Kenan Sofuoğlu oldu. Dünya Motosiklet Şampiyonu olan Kenan Sofuoğlu miting alanına motosikletiyle geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın davetiyle yarış hayatına son verip milletvekili adayı olan Kenan Sofuoğlu, Adapazarı'ndaki parti toplantısına Lamborghini marka lüks spor otomobiliyle gitmiş ve olay olmuştu.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Reisin izinden gider 2 yıl sonra araba olayının yaşanmadığını fln iddia eder.
    kalidor, Bilalancer ve ramazan_06 bunu beğendiler.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arabanın eleştirilmesi de saçmaydı, tepkilerden dolayı ulaşımını 180 küsür bin liralık motosikletle sağlamış olduğunu düşünmek de.
    Şimdi bu adam garajda süper lüks arabası, en pahalı motosikletleri dururken orta segment bir arabayla ulaşımını sağlasa ne değişecekti? Çenemiz yoruluyor boş yere
    dharu, YERUÇAĞI, bassturbin ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Goldwing mi o?

Tamam şimdi oldu. Milletin vekili milletin yaşamına vakıf olmalı, goldwing kullanmalı.

Ahahaha ayrica çekemeyen anten taksin pis fakirler!

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    ya bu kadar eleştirilmesi saçma zaten adam kendi birikimiyle aldı bunları milletvekili daha olmadı bile adam hani milletin parasıyla aldın bile diyemeyiz
    dharu, YERUÇAĞI ve bursalıali bunu beğendiler.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Yazıp yazıp siliyorum hamd olsun..
    Bilalancer bunu beğendi.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Adam bence john benjamin geciyor milletle dun gece gebze meydandaydim adamlar olmayan metronun duragini koymuslar iki saat baktim bugunde ekside basligi vardi
    birbilent, ramazan_06 ve kalidor bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet goldwing.

ya bişey sorcam. tamamen siyasetten, partilerden bağımsız bir şekilde soruyorum. art niyetim yok.

LOMBARGHİNİ'YE BİNEN, GOLDWİNG'E BİNEN ADAM, FAKİRİN HALİNDEN ANLAYABİLİR Mİ?

anlayamaz diyorsanız bu kişinin siyaset ile ne işi olur?

o kadar malın mülkün var ve fakirleri temsil etmek için milletvekili oluyorsun. bana çok saçma geldi.

benim o kadar param olsa dünyayı gezerim lan. ne işim olur mecliste!?!?

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yandaş olup, züğürt olacak değil yaa...

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reisin izinden gider 2 yıl sonra araba olayının yaşanmadığını fln iddia eder.
    Ne Kenan Sofuoğlu ne de Mevcut iktidarı zerre sevmem. Ancak Kenan Sofuoğlu sahip olduğu her şeyi büyük emekle ve çalışarak aldı. Bunu bir millet vekili yapsa hırsız derim millet vekilini bu kadar kazanması mümkün olamaz çünkü. Ama Kenan Sofuoğlu garajında ki her şeyle istediği yere gider. Onlara sahip olmak için aylarca haftalarca antrenman yaptı. Kemikleri kırıldı. Hastanede yattı. Motor sporlarında hiç kimsenin gitmediği yerlere gitti. Ve daha ileri gidecek öğrenciler yetiştirdi. Siyasi kimliği, insanlığı tartışılır. Bence bu da saçma ama. Kimse Kenan Sofuoğlu' nu sahip olduğu şeyler ile sorgulayamaz.
    dharu, diş_dr, Olcay Avşar ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    ilerde belki bize faydası olur bi önergeyle motosiklete teşvik için ötv yi düşürür falan sonuçta vekilimiz olmayacak mı? o yüzden ses etmeyeyim şimdi

Golwingggggg
    170 bin lirami suanki fiyati.

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet goldwing.

ya bişey sorcam. tamamen siyasetten, partilerden bağımsız bir şekilde soruyorum. art niyetim yok.

o kadar malın mülkün var ve fakirleri temsil etmek için milletvekili oluyorsun. bana çok saçma geldi.

Fakirleri temsil etmek için milletvekili olmak... İlginç
    Az silindir, çok iş

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet goldwing.

hangi milletvekili züğürt
    bursalıali ve 54RR bunu beğendiler.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Zenginlerin de temsil edilmeye ihtiyaci yok mu ama?
    kalidor bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kenan'ın Lamborghini ile yada Goldwing ile gezmesine bir şey diyemem.Çünkü bende de o kadar para olsa büyük ihtimalle bende gezerim.Ama bir yandan lüks içinde yaşarken diğer yandan sürekli medyada ve sosyal medyada mütevazi fakir halk çoğu edebiyatı yapması biraz ilginç duruyor.Sanırım bu kadar tepkiyi çeken olay da bu.
    kalidor, SRDR KTM 390 ve _chaotic_ bunu beğendiler.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam bence john benjamin geciyor milletle dun gece gebze meydandaydim adamlar olmayan metronun duragini koymuslar iki saat baktim bugunde ekside basligi vardi
    O tabelayı ben de çok düşündüm meğer 200 numara otobüsler var ya onların metroya gittiğini ifade ediyormuş

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    Kendi emeği ile bile alsa, müslüman insan, israf etmez,,, Yiyin için ama israf etmeyin Ayeti ne olacak ?
    Ha derseniz ki haram da olsa Allah da sevmese önemli değil lüks iyidir ,o zamanda Allaha karşı büyük günah içine girersiniz, benim kızdığım nokta müslüman ülkeler ve ülkemizde milyonlarca fakir var ama bu tarz tipler ve malum müslüman takımı ,bu fakir ülkelere gereken desteği yardımı yapmak yerine ilk fırsatında böyle lüks yaşama yönelmeleri böyle insanların nasıl bir müslüman olduğunun kanıtıdır bu yaşananlar
    Şimdi bana kalkıp ta kimse diyemez emeği ile aldı, alamazsın arkadaş, israf etmek haramdır,,,
    Hem müslüman kimliğin ile medya önünde olacaksın ,gariban edebiyatı yapacaksın, hemde lüks içinde hayat süreceksin, sonra İslam bozuk yaşanınca eleştirenleri de din düşmanı ilan edeceksin

Ya normal sıradan insan kimliğin ile medya önünde ol yada müslüman gözüküp bu lüks hayatı yaşama!!! hemde bu kadar fakir müslüman varken, israf haramdır bu kadar net ayettir, alayı bir çoğu sahte bunların, gerçek müslümanlık ile alakaları yok, üzüldüğüm diğer bir noktada ,kıçında donu olmayan bazı insanların bunları savunup desteklemeleridir, ne kadar tezat bir hayat :D
    kalidor ve xawa bunu beğendiler.

Alıntı xterkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi emeği ile bile alsa, müslüman insan, israf etmez,,, Yiyin için ama israf etmeyin Ayeti ne olacak ?
    Ha derseniz ki haram da olsa Allah da sevmese önemli değil lüks iyidir ,o zamanda Allaha karşı büyük günah içine girersiniz, benim kızdığım nokta müslüman ülkeler ve ülkemizde milyonlarca fakir var ama bu tarz tipler ve malum müslüman takımı ,bu fakir ülkelere gereken desteği yardımı yapmak yerine ilk fırsatında böyle lüks yaşama yönelmeleri böyle insanların nasıl bir müslüman olduğunun kanıtıdır bu yaşananlar
    Şimdi bana kalkıp ta kimse diyemez emeği ile aldı, alamazsın arkadaş, israf etmek haramdır,,,
    Hem müslüman kimliğin ile medya önünde olacaksın ,gariban edebiyatı yapacaksın, hemde lüks içinde hayat süreceksin, sonra İslam bozuk yaşanınca eleştirenleri de din düşmanı ilan edeceksin

Ya normal sıradan insan kimliğin ile medya önünde ol yada müslüman gözüküp bu lüks hayatı yaşama!!! hemde bu kadar fakir müslüman varken, israf haramdır bu kadar net ayettir, alayı bir çoğu sahte bunların, gerçek müslümanlık ile alakaları yok, üzüldüğüm diğer bir noktada ,kıçında donu olmayan bazı insanların bunları savunup desteklemeleridir, ne kadar tezat bir hayat :D
    Hocam bir noktada takıldım. Şimdi israf ile pahalı arabayı kast ediyoruz ya, bunun kıstası ne? Yani 80 model bir araba da ulaşımını sağlayabilir, bisiklet, hatta yürüyerek de ulaşımını sağlayabilir. İsraf kıstasımız ne olacak?
    bursalıali bunu beğendi.
    Az silindir, çok iş

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    evet goldwing.

CG nin üstüne yatmadığı sürece anlayamaz... :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne Kenan Sofuoğlu ne de Mevcut iktidarı zerre sevmem. Ancak Kenan Sofuoğlu sahip olduğu her şeyi büyük emekle ve çalışarak aldı. Bunu bir millet vekili yapsa hırsız derim millet vekilini bu kadar kazanması mümkün olamaz çünkü. Ama Kenan Sofuoğlu garajında ki her şeyle istediği yere gider. Onlara sahip olmak için aylarca haftalarca antrenman yaptı. Kemikleri kırıldı. Hastanede yattı. Motor sporlarında hiç kimsenin gitmediği yerlere gitti. Ve daha ileri gidecek öğrenciler yetiştirdi. Siyasi kimliği, insanlığı tartışılır. Bence bu da saçma ama. Kimse Kenan Sofuoğlu' nu sahip olduğu şeyler ile sorgulayamaz.
    aynısını yazacaktım yazılmışı varmış...
    bursalıali bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)