Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Noluyor ya?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Terse girip sollayan mı dersin 50 yazan yerde 50 ile giderken arkadan hızlı git diye korna çalan mı dersin yoksa önünde ani fren yapanmı dersin.
    10 km lik yolda 10 kere kaza tehlikesi geçiriyorum kurala uymayan sürücüler yüzünden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Terse girip sollayan mı dersin 50 yazan yerde 50 ile giderken arkadan hızlı git diye korna çalan mı dersin yoksa önünde ani fren yapanmı dersin.
    10 km lik yolda 10 kere kaza tehlikesi geçiriyorum kurala uymayan sürücüler yüzünden.
    Sözde oruçlular ya hayrımıza tutuyorlar ya ve o kadar günahı olmasına rağmen affettirmek için farzlardan biri olan oruçta niyetliykende günah işliyorlar ya merak etme açlık başlarına vurmuştur. Tutamıyorlarsa tutmasınlar ama nerde ?
    oxus bunu beğendi.

Motosikleti
    Valla ne diyim binmiycem 11-12 gün.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    özellikle istanbulda kimse kurallara uymuyor artık ters yönden araç çıkabiliceğini bile hesaba katarak sürüyorum iplemiyorlar kuralları çünkü geberticekler bigün bizi

Motosikleti
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özellikle istanbulda kimse kurallara uymuyor artık ters yönden araç çıkabiliceğini bile hesaba katarak sürüyorum iplemiyorlar kuralları çünkü geberticekler bigün bizi
    sollama yapılmaz tabelası var yolda bozuk üstelik çukurlu çakıllı yol adam hala beni sollamaya çalışıyor. Zaten yol bi gidiş bi geliş 2 araba yanyana zor sığıyor beni sollarken karşısına bi araba çıksa üstelik yolda virajlı ve ağaçlar var görüş mesafesi kısa o yüzden. Adam beni sollarken karşısına bi araba çıksa zeminden dolayı kontrolü kaybedip bana çarpabilir. Ha birde yolun kenarlarıda düzlük değil uçurum gibi.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşyerinde malzeme almak için dışarı çıkmak zorunda kalıyorum yada herhangi bir bakıma falan gitmem gerekiyor . Altımda ki araba olduğu halde sinir krizi geçiriyorum hele şu minibusculere .
    Birgün ya minibuscunun tekinden sağlam dayak yiyecem yada patos etcem du bakalım .

Allah kaza bela vermesin kimseye .

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sollama yapılmaz tabelası var yolda bozuk üstelik çukurlu çakıllı yol adam hala beni sollamaya çalışıyor. Zaten yol bi gidiş bi geliş 2 araba yanyana zor sığıyor beni sollarken karşısına bi araba çıksa üstelik yolda virajlı ve ağaçlar var görüş mesafesi kısa o yüzden. Adam beni sollarken karşısına bi araba çıksa zeminden dolayı kontrolü kaybedip bana çarpabilir. Ha birde yolun kenarlarıda düzlük değil uçurum gibi.

anlattığın durumla ilgili bir kaza geldi aklıma geçen dominarla ilgili videolara bakarken gördüm büyük ihtimal böyle olur kendini kurtarmak için sana çarpar

https://www.youtube.com/watch?v=hzM4gZlSOFQ

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Abi cbf 150yle makas ata ata gidiyorum yeminle. En azından üstüme mi kırdı dibime mi girdi olayım yok. Onlar oruçluysa ben de oruçluyum. Bulduğum boşluğa girip çıkmam 4-5 saniye. En azından ramazan bitene kadar böyle.
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti

anlattığın durumla ilgili bir kaza geldi aklıma geçen dominarla ilgili videolara bakarken gördüm büyük ihtimal böyle olur kendini kurtarmak için sana çarpar

Üstüne birde uçurumdan yuvarlanıcaktım.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F

Boyle salak motorcu gormedim.
    Hala israrla arabanin yaninda gitmeye calisiyor. Ya birak adam deli iste. Azicik dokun frene ilerlesin gitsin cehennemin dibine kadar. Gereksiz gereksiz sidik yaristirmalar. Buyuk ihtimalle yeni motorcudur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)