Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Selamun aleyküm arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Müsayit olan varmı mondial 150 zone motorum var sormam gereken bilgisi olan arkadaşlar varmı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Aleykum selam..

Buyur sor gardaş.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Akan22 öncelikle hoşgeldin , forum mantığı chat gibi değil konu başlığına sorunu özetler , alt kısma sorunu,ayrıntıları yazarsan konuyu bilenler (belki bilmeyenlerde) görüşlerini-bildiklerini yazarlar.

Anladım dostum sağol mondial 150 zone motorum var 2000 kilometrede henüz pek açılmadı motor on dişliyi bir büyüttüm arka dişliyi 2 dış küçülttüm zararı olurmu 100 kilometre hızı geçmiyor du ondan böyle bişey yaptım

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Akan22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım dostum sağol mondial 150 zone motorum var 2000 kilometrede henüz pek açılmadı motor on dişliyi bir büyüttüm arka dişliyi 2 dış küçülttüm zararı olurmu 100 kilometre hızı geçmiyor du ondan böyle bişey yaptım
    şimdi, mühendisler o dişlileri bir sürü hesap yapıp, motorun yapısına, kilosuna, aerodinamiğine göre ayarlayıp koydular. sen de motor hız yapsın diye değiştirdin. oldu mu sence?

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Yani adam gücü son hıza değişmeye razı olmuş demekki, ayrıca dişliyle oynamak (abartmadan) mühendislerin argelerine karşı gelmek gibi de sayılmaz be dostum

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Youjoee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani adam gücü son hıza değişmeye razı olmuş demekki, ayrıca dişliyle oynamak (abartmadan) mühendislerin argelerine karşı gelmek gibi de sayılmaz be dostum
    dediğin gibi olsaydı mühendis arkadaşlar mutlaka bir çare bulurlardı.

onlarca test boşuna yapılmış olamaz dostum!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)