Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Polis çevirmeleri Ve Cezalar......sebep Bizmiyiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    4muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rs 151 ama yamaha xmax250 istiyorum.
    Acaba Kendi Kendimize Mi Yapiyoruz.çevrilen Ve Ceza Alan Arkadaşlarin Kaski ,montu,varmiydi....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İskenderunluKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskenderun/HATAY ama Şimdilik AĞVA/İstanbul
    Motosikleti
    Yok Yok İşte Beah ama Olacak merak etmeyin
    Yaa polisler ceza yazacak yer arıyor geçenler de Niğde'ye giderken bi yerden geçiyorduk mecburi hız 120km/h la gitmek zorunluluğu var dı biz 115km/h la gittik diye 40 YTL ceza yazdılar yaaa

_ _ _ İskenderunlu _ KILIÇ _ _ _
    ยภยtยlคภlคг ยภยtคภlคгı ครlค ยภยt๓คzlคг ¤ۣۜ __ к ı ℓ ı ç __

DUDULALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat 2006
    Kılıça kesinlikle katılıyorum.

Şirketin arabsını muayeneye götürüyorduk, polis çevirdi tabii aracın muayenesi bitmiş dedi. Bizde elimizdeki evrakları göstererek muayene ye gidiyoruz dememize rağmen size ceza yazacağım dedi. Bizde yazamazsın, çünkü muayeneye gittiğimizi sana ıspatladık, yazamazsın dedik.

Poliste tabi BAŞKA ŞEYDEN YAZAMAM MI dedi ve sırıttı.

Tabi o da haklı, eğer aracında tebeşir (kaza anında cesedin etrafını çizmek için) bile yoksa CEZA yiyebiliyoruz.

Tabi bu olay bizi 15 YTL rüşvet vermeye zorladı. (şöför arkadaş verdi, ben vermedim)

(Arkadaşlar şunu unutmayalım; Rüşvet alanla veren mel'undur. (yani haşa anasıyla ilişkiye girmiş gibidir.)

Ben bu güne kadar 4 kez ceza yedim ama RÜŞVET VERMEDİM.
    BİBER MUHAKKAK YAKAR, "YA GİRERKEN YA ÇIKARKEN"... By NaZmİ

Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Yarıgıyı işletenler uygulayanlar kamu görevlileri hakkında böyle rüşvet müşvet terimlerini kullanmayalım. Çok dikkat çekici. Bide herzaman suç o insanlarda değil. Bende sevmiyorum çoğu zaman yaptıklarını ama sonuçta onlarda görevli ve işlerini yapmaya çalışıyorlar. Kendinizi bi onların yerine koyun hergün o trafik nöbetler zart zurt aldığı 800 küdür maaş aile sorunları..
    "Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    [QUOTE=İskenderunluKILIC;388305]Yaa polisler ceza yazacak yer arıyor geçenler de Niğde'ye giderken bi yerden geçiyorduk mecburi hız 120km/h la gitmek zorunluluğu var dı biz 115km/h la gittik diye 40 YTL ceza yazdılar yaaa[QUOTE]

%100 kesin konuşmayayım ama Karayolları Trafik Kanununda ve bu kanunun uygulandığı Türkiye'nin hiçbiryerinde asgari 120 km/h sürat kuralı bulunduğunu sanmıyorum.
    Otoyolda dahi azami hız limiti 120 km/h asgari limit ise 40 km/h dir. herhalde başka bir kural ihlalinden dolayı ceza uygulandı size...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Kesinlikle ard niyet aramıyorum. Kesinlikle sebep bizden kaynaklanıyor.
    Hemen hemen hergün yoğun trafiğe çıkmama rağmen tam koruma gezdiğimden hiç çevrilmedim.

Forumdan Uzaklaştırıldı The jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy
    sebep ehliyetsiz motor kullanmaya çalışan arkadaşlar mont giymemek suç deyil cezası yok bide kask takmayıp etrafı süzen kendini kazanova sanan dingiller

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    bencede katılıyorum arkadaşlara az birazda olsa sebep bizde bak ben tebeşiri bilmiyordum ona bile ceza yazarlar bunlar ama haklılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler