Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

200cc'den 700cc'ye geçmek?

Motovento
    REKLAM ALANI

Ve artık gerçekten ehliyet değil de konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim ya ben düşük cc den yüksek cc ye geçenlerin yazmasını istiyorum abi nasıl bir güçle karşılaşıyor diye bana kin kusmanıza gerek yok istesem size bu bilgiyi vermeyedebilirdim değil mi ? siz bundan 2 sene öncesi a ehliyetini aldıysanız devlet yasa çıkartıp ben alamıyorsam benim suçum ne günahım ne ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:03 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonunda beklediğim yorum geldi,
    Gerçekten iğrençsiniz ya haha konu iyice konuluğundan çıktı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zeusezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten iğrençsiniz ya haha konu iyice konuluğundan çıktı

Genç, önce üslubuna dikkat et. karşında yaşıtların yok senin.

Bu foruma konu açtıysan yorumları kısıtlayamazsın, isteyen fikirlerini istediği şekilde söyler. yok bunların yorum atmasını istiyorum şunların atmasını istiyorum diyemezsin.

Ağzı süt kokan birinin 2 sene önce değişti bahanesi ile devletin koyduğu yasaları çiğneyerek motor kullanmak için mantıklı görüş beklemesi, üstüne "para cezasından çekinmiyorum" adı altında eski türk filmlerindeki zengin tiplemesi ile yorum yapmasına pozitif mi yaklaşacaktık?

Biz doğruyu söylediğimiz için sana göre iğrenç olabiliriz, en azından forumda yazma yetisine sahip olmayıp motor kullanmaya kalkışan insanlardan olmadık.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

ben sana değil yazdığına iğrenç dedim sende yazdıklarına dikkat et karşında küçüğün var adamın kaza yaparsın ucuzdan alırım ben de lafına sonunda beklediğim yorum geldi diyorsun ayıp denen birşey var :D devletin koyduğu yasaları çiğneyen benim yasa hakkında değil motor hakkında bilgi istiyorum istesem size bu bilgiyi de vermezdim olur biterdi gerçekten sıkıldım ve dediğim gibi düşüncem r25 veya cbr 500r yönünde mt 07 fiyat olarak bakınca gözüme güzel geldi bende istemem mt 07 alıp kaçak gibi ortalarda gezinmek ama doların artmasıyla düşük cc motorlar yüksek cc 2. el motorların fiyatıyla denk geldi ben de o yüzden size sorayım dedim 20k ya r25 binmek var 25k ya mt07 binmek var yani anladın mı ? saçma gelebilir ama türkiyenin durumu bu dur al sat la uğraşmayıp 1 kere almak istiyorum sizden tavsiye-bilgi-tecrübenizi yazmanızı istiyorum bana gelip boş boğaz yapmanızı değil ehliyetimin yetmediğini ben de biliyorum senin tekrar etmene gerek yok yani senden izin istemiyorum abi motor sürebilirmiyim diye mt07 hakkında bilgi almak istiyorum ehliyetsiz motor kullanmak için mantıklı görüşte beklemiyorum beklediğim şey BİLGİ

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Ahaha günün atarlı ergeni gelmiş.

Al kardeşim al. Ilk birkaç km yi de bir issiz bir yerde yap yalnız. Kendin bu kafayla fazla yasamazsin, bari başkasına zararın olmasın.
    arndiol ve Angrypower bunu beğendiler.

ya abi ne atarlı ergeni ? dalga mı geçiyorsunuz anlamıyorum derdimi anlatmaya çalıştıkça küçümsüyorsunuz aşağılıyosunuz :D

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonunda beklediğim yorum geldi,
    Çok yorgundum yeni uyandım Hatta şuan da uçmakdereye gidiyorum. Marmara Ereğli’sinden benzin alıyorum. Al kardeşim bir Dominar sonra performans dişlisi tak. 1 sene kullan, sonra mt’ye geç. Madem paran var diyecektim kine direk ben %90 kararımı verdim. Sadece sizinle kafamı hoş edeceğim cümlelerine gelene kadar. Benim motor sorunsuz 150’ye çıkıyor. Gerisi yeter. Ha bende mt07 kovalıyorum. Bu adam alsında bende ondan alayım

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok yorgundum yeni uyandım Hatta şuan da uçmakdereye gidiyorum. Marmara Ereğli’sinden benzin alıyorum. Al kardeşim bir Dominar sonra performans dişlisi tak. 1 sene kullan, sonra mt’ye geç. Madem paran var diyecektim kine direk ben %90 kararımı verdim. Sadece sizinle kafamı hoş edeceğim cümlelerine gelene kadar. Benim motor sorunsuz 150’ye çıkıyor. Gerisi yeter. Ha bende mt07 kovalıyorum. Bu adam alsında bende ondan alayım
    o ilk düşüncemdi sağolsun bazı abilerimiz bu karardan vazgeçirtti artık %90 da değil mt 07 :D %40 30 lara kadar indi ehliyet sorunu 1. problem 2. problem gaza gelip gelmeyeceğim şuan burda ne kadar desem de motorda o konu hiç belli olmaz 700cc olduğundan hata da affetmez kolay kolay ama hep bir hız tutkum vardı bundan dolayı da biraz mt 07 istiyorum 200ns var bende şuan 152 max gördüm ve dominar da o civarlar basıyor o yüzden dominardan biraz uzak kalmıştım ama motorun görünüşü vesaire gerçekten çok güzel şuan dominar 400 cfmoto 400nk cbr500r lara vesaire bakıyorum racing açısndan cbr500r la r25 var şuan da kafam'da motoru gerçekten kontrol edebilirmiyim kafamda bir soru işareti zaten o yüzden önce test edeceğim mt 07 yi sonra alıp almamaya karar vereceğim test etme imkanım olursa tabi ben sadece düşük cc den yüksek cc ye geçildiğinde nasıl bir güç elinin altında oluyor nasıl davranman gerekiyor onu öğrenmek istemiştim bu konuda bilgi sahibiyim tabi ki ama daha çok bilgiden zarar gelmez çok araştıran bir insanım o yüzden herşeyi soruyorum siz çok yanlış anladınız sadece :D[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:51 ----------

dominar 400 dense mt 25 daha çok aklıma yatıyor mesela bu da var aklımda

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Tavsiye istemek için konu açıp verilen tavsiyeleri kabul etmemek, sadece onaylanmayı beklemek... Tam bir liseli ergen tavrı.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Kask takma da organ bağışı yaparsın

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)