Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sonunda bagladılar motoru...

Motovento
    REKLAM ALANI
    melihkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vespa et_4
    geçtigimiz perşembe günü k.yalı sahilden bostancıya giderken polis engeline takıldık lut: ne kadar dil döksemde boşa ehliyet yok çünkü bu arada koyan ne biliyomusunuz ehliyetimi almaya 1 hafta kalmıştı.nese bagladılar suadiyede şimdi canım vespam ama bu arada cok ugrasıyosunuz mahkeme, kazık bi ceza(630ytl kadar),sabahın köründe karakola gidip sıra bekleme,polislerin calısmaması,sonra sıra gelmeyip ertesi gün gene gelmek falan, baya ugrasıo insan.benim basım yandı aman dikat edin ehliyetsiz kullanmayın arkaslar.ben yakalanmam diyen arkadaşlar sakın bende öle diyodum sonuç bu işte

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    geçmiş olsun dostum.. 1 hafta kalmış almana... yazık olmuş walla..
    CBR 600F Honda,

Motosikleti
    vespa et_4
    saol dostum...

Motosikleti
    Ugur - Mondial 150 HS
    Gecmis olsun arkadasim.. Umarim islerin bir an evel hallolur.. Ehliyetini de almissin nasil olsa..

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motoboy adlı üyeden alıntı
    ya abi ben 4 senedir kullanıyorum hiç yakalanamdım bnde bu ayın 26 sında girioyrum sınava taa ekimde verioalrmış ehliyeti ne yani ben şmdi hiç kullanmıcakömıyım yok abii yakalanma herlde ya kaçarım
    istedigin zaman kuLLanabiLirsin, ama ekimden sonra rahat huzurLu mutLu ve icinde hep tuhaf bir korku hissi oLmadan kuLLanirsin Tabi hava $artLari yuzunden mutLuLugun eziyete de donu$ebiLir.. En iyisi bi dahaki sezonu bekLemek
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bende yaklaşık 8-10 yıldır kullanıyorum.. yakalanmadım.. şans işte.. 1 hafta kala bile yakalanabiliyosun.. en iyisi beklemek.. 600 ytl az bir miktar deil..
    CBR 600F Honda,

FIRFIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax momo
    gecmiş olsun melihh
    sen hiç gitmeyecek gibisin degilmi, o gidenlerde senin gibiydiler...

Motosikleti
    vespa et_4
    bende kacarım diyodum ama adam önüme atladı vala bak yakalanmam deme hani kask tak çevirmezler diyolar ya hikaye ben tam takırdım

Alıntı motoboy adlı üyeden alıntı
    ya bin git abi olucağı varsa olur millet yurt dışında 16 yaşında ehliyet alabliyo bizde 18 den gün alıcan ohoo olme eşşeğim olme ben binerim abii
    yurt dısında araba ehliyeti 125 cc ye kadar sürüyomuş galiba ama türkiyede bişeye yaramıyo.yırtcam vala ehliyeti.galiba 18 degil 17 motor için ehliyet.bnden sölemesi dikat et
    Ne olursa olsun yaşamaya mecbursun...

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı melihkaya adlı üyeden alıntı
    yurt dısında araba ehliyeti 125 cc ye kadar sürüyomuş galiba ama türkiyede bişeye yaramıyo.

yanlıştır bence.. çünkü 125 cclik aprilia RS fln 200 km gibi ciddi hızlara çıkıyo.. scooter deilki bu.. hem 2 teker 4 tker farklıdır..
    CBR 600F Honda,

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Geçmiş olsun dostum... Allah kolaylık versin..
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

Motosikleti
    vespa et_4
    Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı
    yanlıştır bence.. çünkü 125 cclik aprilia RS fln 200 km gibi ciddi hızlara çıkıyo.. scooter deilki bu.. hem 2 teker 4 tker farklıdır..
    ben öle duydum vala dostum bilen biri varsa aydınlatsın bizi
    Ne olursa olsun yaşamaya mecbursun...

appleworm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 125 t (ZEYTİN)
    Alıntı melihkaya adlı üyeden alıntı
    ben öle duydum vala dostum bilen biri varsa aydınlatsın bizi

geçmiş olsun melihkaya benimde 2 hafta önce motorumu bağladılar durumunuu çok iyi anlıyorum....benim toplam masrafları 900 ytl geçtii sanırım hepsi içindee
    ben, ceytin ve ZEYTİN dağ bayır tepe gezer dolaşırız hiç sıkılmadan:D

ariulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t
    geçmiş olsun valla bn 900 milyon ceza yicem babam ...... allah kimsenin başına vermesin

Spatula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100KM siyah
    Yaw bende çok korkuorum şu ehliyet meselesinden ama bazı polislerin davranışları bana ehliyetsiz dolaşma konusunda cesaret werio...Dün akşamüstü meydandan geçerken trafikler ve bi yunus orda toplanmışlar muhabbet ediolar sigara içenmi dersin telefonla konuşanmı dersin..Hiç aldırış bile etmiyolar bir de bazı arkadaşlar bize kızıyolar tmm haklısınız ehliyet kesinlikle almak lazım ama 16 yaşındayım şubatı beklemek zorundayım vede 4Gözle bekliyorum...yani bizde ehliyet almayacağız demiyoruz bazı kişiler bu konuda çok sert konuşuolar..
    İyi kötü kazanırım para ama kaltptir asıl kumabara bi sevgilim yoksa kollarımda napiim Mondiali altımda :P

SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Hmm...
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

appleworm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 125 t (ZEYTİN)
    Alıntı Spatula adlı üyeden alıntı
    Yaw bende çok korkuorum şu ehliyet meselesinden ama bazı polislerin davranışları bana ehliyetsiz dolaşma konusunda cesaret werio...Dün akşamüstü meydandan geçerken trafikler ve bi yunus orda toplanmışlar muhabbet ediolar sigara içenmi dersin telefonla konuşanmı dersin..Hiç aldırış bile etmiyolar bir de bazı arkadaşlar bize kızıyolar tmm haklısınız ehliyet kesinlikle almak lazım ama 16 yaşındayım şubatı beklemek zorundayım vede 4Gözle bekliyorum...yani bizde ehliyet almayacağız demiyoruz bazı kişiler bu konuda çok sert konuşuolar..

Spatula sana katılıyorum ama burda bazı arkadaslar bunu anlamakta ısrar ediyolarrr ne dersen deee ne anlatırsan boss
    ben, ceytin ve ZEYTİN dağ bayır tepe gezer dolaşırız hiç sıkılmadan:D

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiye dede dünyanın her yerinde olduğu gibi bu tip uygulamalar yapılmaktadır vede yapılacaktır ...Evrakları tam olan herkes göhsünü gere gere gezmektedir ..Hem suç işleyip hemde suçu işleyecek olanlara aman dikkat edin demek mantıklı olmadığı kadar şuçada teşviktir...Açtığınız başlıklarda daha mantıklı konulara değinmeniz dileği ile
    Saygılar
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler