Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Agv kask önerisi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    TheOzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Herkese iyi forumlar

5 nisanda honda spacy alpha alarak aranıza katıldım kaskım var ls2 ama daha güvenli ve kaliteli bir kask almak istiyorum google ve forumdan ve dışarıda dolaşırken gördügüm kadarıyla agv marka kullanan daha fazla gördüm

1500 tl limit ile agv bir kask bakıyorum ben kendimce örnek olarak ;

AGV Kask - K3 SV Glimpse

https://www.motosikletaksesuarlari.c...ski_40525.html

Bu kaskı begendim başka önerilerede açıgım bilen kullananlar yardımcı olursa sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Bir agv k3 sv kullanıcısı olarak alma derim. Banada @Angrypower alma demişti dinlemedim pişmanım.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir agv k3 sv kullanıcısı olarak alma derim. Banada @Angrypower alma demişti dinlemedim pişmanım.
    Bir anda alma nedenim pendikte oturuyorum sancak köprüsünden yukarı cıkarken şantiye var dönüşte benim motorun aynısı kamyona arkadan baya süratlı geldi gelişine vurdu kask kırıldı resmen tırstım çok fena ondan önce can sonra canan yani

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Agv hakkinda bilgim yok agv de kesin karar verdiyseniz bir sey diyemem ama , ustune 300 400 koydugunuz takdirde suan Shoei Nxr var 1.699 gibi bi fiyata , Bende qwest var memnunum hemde saglam kssktir

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakalımızda var ama dinletemedik

Şaka bir yana dediğin kaskı kullandım ben 5-6 ay kadar. Çok ses alır içine. Pinlock takmak için ekstradan vizör ve pinlock Alman lazım ki şuan dolara bakınca +700₺ civarı. Antifog vizör hikaye. Öyle bir buğu yapıyorki vizör açık gözlerine yağmur yiye yiye gitmeyi göze alıyorsun. Sesten içeride kulakların öyle bir acıyorki artık yeter die bağırmaya başlıyorsun. Alma aldırtma. Git az para daha koy Shoei Qwest al. Başakşehir’e gidersen Oktay Motor’a uğra. Ellerinde çok güzel shark kasklar var. Vereceğin paraya daha kalitelisini alabilirsin. Agv’nin rüzgarda sürüşü güzel. Sağa sola kafa sallanmıyor ama ses resmen kulağının yaşam hakkına tecavüz ediyor.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Eyw cvplar için hafta sonu bakıcam yukarıdaki linkteki yere ataşehirdeymiş zaten yakın banada shoei qwest olabilir kullananlar memnunum diyorlar zaten

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakalımızda var ama dinletemedik

Şaka bir yana dediğin kaskı kullandım ben 5-6 ay kadar. Çok ses alır içine. Pinlock takmak için ekstradan vizör ve pinlock Alman lazım ki şuan dolara bakınca +700₺ civarı. Antifog vizör hikaye. Öyle bir buğu yapıyorki vizör açık gözlerine yağmur yiye yiye gitmeyi göze alıyorsun. Sesten içeride kulakların öyle bir acıyorki artık yeter die bağırmaya başlıyorsun. Alma aldırtma. Git az para daha koy Shoei Qwest al. Başakşehir’e gidersen Oktay Motor’a uğra. Ellerinde çok güzel shark kasklar var. Vereceğin paraya daha kalitelisini alabilirsin. Agv’nin rüzgarda sürüşü güzel. Sağa sola kafa sallanmıyor ama ses resmen kulağının yaşam hakkına tecavüz ediyor.
    Ben değiştirdim kaskı reis, shoei qwest bloodflow tc3 aldım 😁
    Angrypower bunu beğendi.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Suomy kaskalarada bır bak

Motosikleti
    kuba kee100
    agv K5 kask kullanıyorum ama çok fena buğu yapıyor, pinlocklar pahalı,@Angrypower 'ın dediği gibi vizör açık gitmek gerekiyor çoğu zaman, içerde güneş vizörü var, sadece onu kullansan dahi alttan rüzgar alıyor fazlaca. K3 ile K5 arasında fazla fark yoktur sanırım.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K5 kullandım şuan ls2 ff323 kullanıyorum çok daha iyi bir kask, Hem konfor hem ses olarak. Güvenlik olarakta 3 katmanlı kompozit bir kask. Pinlock beraberinde geliyor. Vizör fiyatları da uygun diğerlerine göre

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    arai yönel derim

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de AGV K3 ile K5 e bakınıyordum. Diğer kasklar kafa yapıma uymamıştı. K3 ile ilgili arkadaşlar yorumları yapmış zaten, çok ses aldığı söyleniyor diye K5 almıştım. K5 ile ilgili de: dış kabuğu çok büyük aldıktan sonra diğer kasklarla kıyaslayınca farkettim. Konfor ile ilgili gayet memnunum pedler falan konforlu ve 3 yılı doldurdum hiç esneme yok. Güneş vizörü var ve kullanışlı ama güvenlik açısından pek önermiyorlar. Zaten ben de renkli vizör taktığım için güneş vizörüne ihtiyacım yok. Kaskın çene kısmı dar değil, intercom mikrofonu için yeterli alan var. Double D mekanizması var, güvenlik açıısından bir artı. Havalandırmalarından memnunum, 40 derecede güneşin alnında 3-4 saat motor kullandım kafam terlemedi. Vizör açılma mekanizmaları ile birlikte geliyor. Vizörü istediğiniz konuma getirebiliyorsunuz. Ses alma konusunda aşırı rüzgar yoksa bir sıkıntı yaşamadım. Yaptığım hız 160-170 civarı. Markası ürünün arkasında, bayiler de yedek parça konusunda donanımlı. Artıları eksileri benim için böyle. Ama başka kasklar denemediyseniz benzer fiyat aralığında Suomy, Marushin kasklara da bakınmanızı öneririm. Nolan kaskı hiç beğenmemiştim ne konfor açısından ne de kafama uygunluğu açısından. Fiyat konusunda bi miktar yükselebilirseniz Shoei öneririm.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı TheOzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi forumlar

5 nisanda honda spacy alpha alarak aranıza katıldım kaskım var ls2 ama daha güvenli ve kaliteli bir kask almak istiyorum google ve forumdan ve dışarıda dolaşırken gördügüm kadarıyla agv marka kullanan daha fazla gördüm

1500 tl limit ile agv bir kask bakıyorum ben kendimce örnek olarak ;

AGV Kask - K3 SV Glimpse

https://www.motosikletaksesuarlari.c...ski_40525.html

Bu kaskı begendim başka önerilerede açıgım bilen kullananlar yardımcı olursa sevinirim
    Bunun yerine nexx sx.100 alın kalan paraylada eldiven veya başka birşey alırsınız. Plastik kaska 1500 lira para bence çok. İsterseniz dışkabuğu daha güçlü ff323 gibi fiber ve daha uygun bir kaskta alabilirsiniz.

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Selam
    Bende agv k5 kullanıyorum.
    Bazı arkadaşların söylediği aksine vizörde pinlock noktaları vardı ve yanında pinlock ile birlikte aldım. ekstra para ödemedim. Feyizoğullarından...
    Kaskın kabuk yapısı diğer kasklara kıyasla daha büyük, özellikle dikine uzun bir kask yanlardan daha dar. Bir mt ile kıyaslarsam arada dağlar kadar fark var.
    Kullanıcı olarak kaskın koruma işlemini yerine getirdiğine dair bir tecrübem olmadı. havalandırma çok iyi maks 190 km hız yaptığımda dahi sesten dolayı rahatsız olmadım. Şehir içi kullanımda da konforlu olduğunu söylyebilirim.
    Benim için tek eksisi yanak pedleri çok sıkı kafama göre 1 beden büyük almama rağmen daha önce agv evo x cross kaskını kullanmıştım oradan edindiğim tecrübe ile (oda yanakalrdan çok sıkardı) ona rağmen hala yanaklarımı sıkıyor, esnemiyorda meret. bu benim için tek eksisidir.

Motosikleti
    MT-07
    Agv k5ler üst segment die pinlocklu geliyor doğru. Yeni üretim agv k3-sv şerde de pinlock geliyor. Yuvası daha doğrusu fiyatı da ona göre kabarıyor. K5’i bilmem ama k3-sv den kurtulduğuma memnunum.

Motosikleti
    r25
    Agv k3 kullanıyorum.Tavsiye etmem.Arkadaşların dediği gibi inanılmaz ses alıyor.Kulağıma pamuk tıkamayı bile düşündüm.Artısı yok mu dersen tabiki var.Rüzgarda oynama yapmıyor.Hava alıyor.Aşırı terletmiyor.Güneş vizörü var ama onu tavsiye etmiyorum 5 tl ye satılan gneş gözlüklerinden bir farkı yok çok bir faydasını görmedim.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Revit mont ile eldiven aldım kask içinde farklı bayiye gidicem agv k3 ses yüzünden sıkıntılı anladım kalsın o zaman farklı bakarım

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Supersport bir motosiklet kullanmıyorsanız, AGV kask önermiyorum.

tokhanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Hocam K3’e 1600 lira para verilir mi? Plastik kask. K5 aldım 1250 liraya nakit. Desensiz ama olsun malzemesi iyi en azından. Hasanpaşa’da biraz dolan nakit alırsan güzel indirimli k5 alırsın dediğim fiyatlara.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)